חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחיר מתיחת בטן

מהו ניתוח מתיחת בטן?

מתיחת בטן הינה ניתוח פלסטי שבו מסירים עודפי שומן ועור, מהדקים את שרירי דופן הבטן ומייצרים בטן מתוחה ואסתטית יותר. ניתוח מתיחת בטן נחשב לאחר הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר והוא שכיח במיוחד בקרב אנשים שחוו ירידה משמעותית במשקלם ונותרו עם עודפי עור ושומן, כגון נשים לאחר מספר לידות וגברים ונשים לאחר דיאטה משמעותית.

לפני שנגיע למחיר ניתוח מתיחת בטן , מוצע לפנות למנתח פלסטי להתייעצות רפואית חשוב להבין ש”מתיחת בטן” הוא למעשה שם כולל לכמה הליכים כירורגים אותם ניתן לבצע כדי לשפר את מראה הבטן של המטופל או המטופלת. ניתוח מתיחת בטן מתבצע בהרדמה כללית ונמשך כשעה עד 3.5 שעות, תלוי בהיקף הנדרש ובשיטה הניתוחית שנבחרה. בנוסף ניתן לשלב מתיחת בטן עם שאיבת שומן תיקון בקע טבורי וניתוח אסתטי אחר כגון ניתוח חזה.

לפני ואחרי ניתוח מתיחת בטן ב-ASTRA MEDICAL


במהלך ניתוח מתיחת הבטן, המנתח הפלסטי מבצע חתכים במקום שנבחר וסומן מראש, מסיר את עודפי העור ולעיתים אף שואב שומן מהבטן, הגב או הירכיים. בהמשך המנתח הפלסטי המומחה בניתוחים אלו מבצע “עיצוב מחדש” של הרקמות והשרירים בבטן כדי ליצור את מראה הבטן השטוחה. בסוף ניתוח מתיחת הבטן המנתח הפלסטי תופר את החתכים בתפרים עדינים כדי ליצור צלקת כמה שיותר עדינה וקטנה. לעיתים ניתן יהיה להסתיר את הצלקת באמצעות תחתונים.

ההליכים השונים הנכללים בהגדרה של ניתוח מתיחת בטן ומשפיעים על מחיר ניתוח מתיחת בטן וכוללים: מתיחת בטן קטנה, מתיחת בטן גדולה, מתיחת בטן היקפית ומתיחת בטן FLEUR DE LIS. פירוט אודות כל אחד מהניתוחים הללו תוכלו למצוא במאמר המפורט בנושא ניתוחי בטן שכתבה ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן- מנתחת פלסטית בכירה. היקף הניתוח וכפועל יוצא עלותו, מושפעים מסוג מתיחת הבטן, מורכבות הניתוח ומשך הניתוח.

החלמה מניתוח מתיחת בטן

כמו בכל ניתוח, גם במקרה של ניתוח מתיחת בטן, נדרשת תקופת החלמה האורכת מספר שבועות. לרוב, עם סיום ניתוח מתיחת בטן תידרשו להישאר בהשגחה בחדר התאוששות במשך כמה שעות. המנתח הפלסטי יחליט לגבי הוצאת הנקזים לאחר בדיקה נוספת
המנתח הפלסטי יבדוק אותכם ויחליט על השחרור הביתה, או הישארות יום נוסף באישפוז.

מהן ההנחיות לתקופת ההחלמה מהניתוח מתיחת בטן :

  • יש לשכב ברגליים מקופלות
  • חשוב לרדת מהמיטה וללכת בכפיפה קלה
  • יש ללבוש מחוך וגרביים אלסטיות
  • לפי הנחיית המנתח הפלסטי יש ליטול אנטיביוטיקה ובמקרים מסוימים תרופות נוגדות קרישה
  • יש להגיע למפגשי ביקורת תכופים אצל הרופא/ה המנתחת

כמה עולה ניתוח מתיחת בטן

מחיר ניתוח מתיחת בטן נידון בפגישת הייעוץ הרפואי הראשונה הנערכת עם המנתח הפלסטי. ישנם מספר גורמים המשפיעים על מחיר ניתוח מתיחת בטן, ביניהם המשקל של המנותח וכמות השומן ועודפי העור שיש להסיר במהלך ניתוח הבטן, מצבו הרפואי, סוג ניתוח מתיחת הבטן שיוחלט לבצע ומשך הניתוח.

לפני ואחרי מתיחת בטן • אסטרה מדיקל - מרפאת מומחים לרפואה פלסטית

מיני מתיחת בטן – מחיר

מתיחת בטן קטנה היא מתיחה מינימלית המותירה צלקת קטנה הנועדה לטיפול בנשים רזות עם עודף עור מההיריון בשיפולי הבטן או מצב דומה והוא נערך על ידי מנתח פלסטי.

בנתוח מתיחת בטן המנתח הפלסטי מוציא את עודף העור בלי לתקן את השרירים ובלי להזיז את מיקום הטבור ונותרת צלקת קטנה ולבנה, גדולה במעט מצלקת שלאחר ניתוח קיסרי. מתיחת בטן קטנה מתאימה גם לנשים שרוצות לתקן קפל שנוצר לאחר ניתוח קיסרי. היתרון הגדול במתיחת בטן קטנה הוא הצלקת מינימלית שנותרת בשיפולי הבטן, אותה ניתן להסתיר היטב גם עם תחתון מינימלי.

מתיחת בטן קטנה לא תתאים ברוב המקרים לאחר ירידה דרסטית במשקל, כי במצבים אלו נותרים עודפי שומן גם בגב ובירכיים והישבן והחזה נפולים. במקרים אלו יש לבצע מתיחת בטן מלאה או היקפית הכוללת טיפול באזורים נוספים בגוף, מלבד הבטן.

מחיר מתיחת בטן קטנה זול בהשוואה לניתוחי בטן מורכבים וארוכים יותר ואתם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה לתיאום פגישת ייעוץ רפואי פלסטי וקבלת הצעת מחיר מפורטת.

לפני ואחרי מתיחת בטן באסטרה מדיקל

מתיחת בטן – מחיר

בניתוח מתיחת בטן גדולה המנתח הפלסטי מוציא את כל העור העודף ו”הסינר” שמשתפל כלפי מטה בבטן תחתונה ומעצב את כל הבטן, השרירים והמותן, בכדי להגיע לתוצאה אותה אנו מכנים כבטן שטוחה – “בטן קרש”. החתך במתיחת בטן גדולה מבוצע כ-7-6 סנטימטרים מעל החלק העליון של השפתיים הגדולות. בהמשך מבצעים “כריתה” של עודפי העור והשומן לפי סימון מוקדם ועל המנתח לבצע בנוסף הפרדה של הטבור וקיצור שלו.

במהלך ניתוח מתיחת בטן גדולה ניתן לתקן גם בקע טבורי. כמו כן במהלך ניתוח מתיחת בטן גדולה, נעשה קיפול של השרירים על עצמם כדי להשיג בטן שטוחה וקשה. ולאחר שנכסה את השרירים המתוחים עם העור העליון של הבטן ממקם המנתח הפלסטי את הטבור במקומו החדש. לאחר שההצטלקות תחוויר ניתן יהיה ללבוש לבוש תחתון בגד ים מינימלי אשר יסתיר את הצלקת.

מחיר מתיחת בטן גדולה יקר יותר ממחיר מתיחת בטן קטנה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מפורטת.

מתיחת בטן היקפית – מחיר

מתיחת בטן היקפית כוללת לא רק מתיחת בטן, אלא אף עיצוב של כל החלק האמצעי והתחתון של הגוף מסביב. הניתוח מתחיל בתכנון הוצאה של עודפי העור בגב עיצוב הישבן והירכיים האחוריות מתיחת בטן היקפית נערכת על ידי מנתח פלסטי ומתחילה בשכיבה על הבטן ובשאיבת שומן ועודפים בחלק העליון של הגב. את ההחתכים המנתח פלסטי עורך לפי סימנים מתוכננים בקפידה מראש.

בגב בניתוח זה משאירים מעט רקמת שומן אחורית כדי שנוכל להגדיל את העכוזים ולתת להם מראה מורם ומלא. לאחר מכן הופכים את המטופל/ת כדי לבצע מתיחת בטן מלאה תוך הוצאת עודפי עור ושומן ויצירת טבור חדש.

לאור מורכבותו ומשכו של ניתוח מתיחת בטן, המחיר למתיחת בטן היקפית יקר יחסית בהשוואה לעלויות מתיחת מיני מתיחת בטן ומתיחת בטן וגדולה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה לתיאום פגישת ייעוץ רפואי וקבלת הצעת מחיר מפורטת.

מחיר מתיחת בטן FLEUR DE LIS

כאשר יש עודפי עור ניכרים גם אנכית וגם אופקית ואנחנו רוצים להצר מאוד את אזור המותניים, נוסיף צלקת אורכית באמצע כדי להוציא עודפי עור ושומן נוספים.

ניתוחי מתיחת בטן FLEUR DE LIS מבוצעים על ידי מנתח פלסטי בהרדמה כללית והזמן משתנה לפי גודל הניתוח. למרות הקושי ישנם מטופלים שמשלבים מתיחת בטן היקפית עם הרמת חזה או הקטנת חזה או מתיחת זרועות. שילובים אלו מאפשרים זמן החלמה אחיד ולא בנפרד לכל ניתוח וניתוח לקבלת עלות מתיחת בטן FLEUR DE LIS אתם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה.

מתיחת בטן – אסטרה מדיקל

אסטרה מדיקל הינו. מיזם ייחודי של רופאים שעוסקים בכל הנושאים של טיפולים אסטתיים ניתוחים פלסטיים ובעות אסטתיות משותפות למקצועות אחרים כמו גניקולוגיה (אסטתיקה וגינאלית) אורטופדיה (טיפול בסינדקטיליה) וא.אג ניתוחי אף ואוזניים ועוד

נבחרת המנתחים הפלסטיים של ASTRA MEDICAL לשירותכם!

כפי שציינו, עלות ניתוח מתיחת בטן תלויה בסוג מתיחת הבטן שתרצו לעבור. צוות המנתחים הפלסטיים של ASTRA MEDICAL כולל מנתחים פלסטיים מעולים בעלי ניסיון עשיר בניתוחי בטן מורכבים. פנו אלינו היום לתיאום פגישת ייעוץ רפואי ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה בנושא.

מומחי ASTRA MEDICA למתיחת בטן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×