חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מנתחים פלסטיים בירושלים

כשאנו מחפשים מנתחים פלסטיים בירושלים – מנתח או מנתחת פלסטית מומלצים, לצד החשיבות הרבה שאנו מעניקים למקצועיות, לניסיון וליכולת שלהם, אנו מעניקים משקל גם למיקום הפיסי של הקליניקה שבה הם מטפלים; לעיתים אנחנו לא מודעים לכך שבאזור מגורנו ישנן מרפאות של מנתחים פלסטיים מעולים, שיענו בדיוק על הצרכים והשאיפות שלנו. במאמר זה נסקור מספר מנתחים פלסטיים מעולים ומומלצים בירושלים, היכולים לתת מענה מעולה לשורה רבה של ניתוחים וטיפולים אסתטיים.

קריטריונים לבחירת מנתח פלסטי בירושלים

ניתוחים פלסטיים מעניקים לנו את היכולת לתקן את פגעי הטבע והזמן ולהנות מהמראה שתמיד חלמנו עליו. לצד היתרונות שמעניקים לנו ניתוחים פלסטיים, חשוב לזכור שעדיין מדובר בניתוח ואנחנו רוצים לוודא שנעבור אותו על הצד הטוב ביותר ונזכה בתוצאה הטובה ביותר, עם מינימום סיכונים וסיבוכים. לכן, בבואנו לבחור מנתח פלסטי בירושלים, עלינו להכין לעצמו מעין צ’קליסט ולוודא שאנחנו בודקים ומשקללים את הנקודות החשובות הבאות:

1. פגישת התייעצות מקדימה לפני ניתוח פלסטי

פגישת הייעוץ הרפואית המקדימה לפני ניתוח פלסטי מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהתהליך הטיפולי בו המנתח הפלסטי לומד את ההיסטוריה הרפואית של המטופל, מקשיב לשאיפותיכם ורצונותיכם בנוגע לתוצאות הניתוח הפלסטי, מציג בפניכם דוגמאות לתוצאות מניתוחים קודמים דומים, פורש בפניו את ההזדמנויות והסיכונים (אם יש), מציג בפניו הדגמה של התוצאות האפשריות ובונה אתו את המשך התהליך.

בנוסף, בפגישת הייעוץ המקדימה עם המנתח הפלסטי תרגישו אם יש לכם כימיה וחיבור מנטלי מדויק עם הרופא המנתח – חשוב מאד שתרגישו שאתם בידיים טובות ושנח לכם לשאול כל שאלה שרק תרצו. ודאו שהרופא שאתם פוגשים הוא מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. אם אתם לא בטוחים בקשו לראות תעודה המעידה על הכשרתו וחברותו באיגוד.

2. אמינות המנתח הפלסטי בירושלים

מנתח פלסטי צריך להציג בפניכם תחזית ריאלית של התהליך ותוצאות הניתוח הפלסטי. בפגישות הייעוץ המקדימות, מטופלים פורסים בפני המנתחים הפלסטיים את שאיפותיהם לגבי תוצאות הניתוח. בהרבה מקרים, שאיפות המטופלים אינן ריאליות, מסיבות שונות, כגון אי התאמה למבנה הגוף הקיים, היסטוריה רפואית מסוימת, גיל, תכניות עתידיות הכרוכות בשינויים הורמונליים ועוד.

מחובתו של המנתח הפלסטי להציג בפניכם את התוצאה הטובה ביותר הניתנת להשגה, ולא להבטיח לכם שכל שאיפה שלכם היא בהכרח ברת מימוש. זאת ועוד, לעיתים דווקא הניסיון הייחודי והחשוב של המנתח הפלסטי עשוי להעלות רעיונות לתוצאות טובות יותר שאתם כמטופלים כלל לא חשבתם עליהן. על כן, בבואכם לבחור מנתח פלסטי מומלץ – ודאו שמדובר במנתח פלסטי מהימן ובעל ניסיון רלוונטי.

3. תמרורי אזהרה – ניתוח פלסטי

אין ניתוח פלסטי שלא כולל סיכונים פוטנציאליים. מנתח פלסטי שמבטיח לכם ניתוח נטול סיכונים כנראה להוט יותר מכם לבצע את הניתוח. זאת ועוד, בחלק מהמקרים אין כלל הצדקה לבצע ניתוח, מסיבות שונות. מנתח פלסטי מומלץ הוא מנתח שיראה קודם כל את טובת המטופל וייעץ לו בצורה הטובה ביותר, גם ובעיקר אם אין הצדקה לניתוח או שניתן לדחות אותו לשלב מאוחר יותר בחיים או להחליפו בטיפול מכון ומתאים יותר.

4. מומחיות המנתח הפלסטי

פנו רק למנתחים פלסטיים ולא למי שמגדירים עצמם “פלסטיקאים”. בדקו היכן ביצע הרופא הכירורג את התמחותו, כמה ניתוחים פלסטיים מהסוג שאתם מעוניינים לבצע הוא ביצע עד היום, מה הניסיון המקצועי שלו ובאילו בתי חולים ומרפאות הוא עבד. אתם לא רוצים לעבור ניתוח פלסטי מורכב אצל מנתח עם ניסיון דל ולכן בחיפוש אחר מנתח פלסטי מומלץ, למומחיות ולניסיון משקל מכריע.

5. המלצות על המנתח הפלסטי

המלצות הן עדות לאיכותו עבודתו של כל בעל מקצוע. בניתוחים פלסטיים אין מקום לטעויות; אלו ניתוחים מורכבים, הכוללים לעיתים הכנה ותקופת החלמה ומשפיעים באופן קבוע על איכות חיינו. לכן, בבואנו לבחור מנתח פלסטי בירושלים, מומלץ להגיע דרך המלצה או לחפש המלצות באינטרנט המעידות על ניסיונו ואיכות עבודתו של הרופא המנתח.

6. בדקו כל מה שאתם רואים

הרבה פרסומים מציגים לנו דוגמניות ודוגמנים חטובים למשעי, צאצאים של אלים יווניים עלי אדמות. מרפאה לכירורגיה פלסטית שמבטיחה לכם להיראות כמו כוכבי פרסומות או שחקני קולנוע צריכה להדליק אצלכם נורה אדומה: אתם אמנם יכולים לשדרג את המראה שלכם, אבל לא תוכלו להתעלם מהנתונים הפיסיים והנפשיים שמגדירים אתכם, וטוב שכך. אל תפתחו ציפיות לא ריאליות שעשויות לנבוע משיטוטים ארוכים באינסטגרם ואל תתפתו להבטחות זולות – אלו מתכונים בטוחים למפח נפש.

7. תמונות לפני ואחרי ניתוחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים בירושלים צריכים להיות מסוגלים להציג בפניכם אלבום תמונות עם תוצאות הניתוחים שביצע (תמונות “לפני ואחרי”). תמונות הלפני ואחרי הן העדות הטובה ביותר לאיכות עבודתם של המנתחים הפלסטים בירושלים. חשוב שתתרשמו הן מכמות התמונות והן מאיכות הניתוח, ושתוודאו שאתם רואים תוצאות מכמה וכמה זוויות צילום, כדי לוודא שהתמונות לא מסתירות בכוונה צלקות בולטות או פגמים כלשהם.

חלק מהמנתחים הפלסטיים בירושלים ובכלל לא מפרסמים תמונות לפני ואחרי באתר שלהם, מפאת רצונם לשמור על כבודם וצנעתם של המטופלים שלהם. זו אינה בהכרח סיבה לחשד; במידה ובפגישת הייעוץ הרפואית עם הרופא המנתח לא תראו תמונות לפני ואחרי – הרי תוכלו לבקש ממנו תמונות כאלה ובמידה ואין ברשותויש לשקול המשך עבודה איתו.

8. ודאו שמבוצע תיאום ציפיות מדויק בינכם לבין המנתח הפלסטי

ציינו זאת קודם ונציין זאת שוב: פגישת הייעוץ אם הרופא המנתח הפלסטי חייבת לכלול תיאום ציפיות מדויק ביותר בנוגע לתוצאות הניתוח הפלסטי. במידה והמנתח הפלסטי מבצע תיאום ציפיות שמאכזב אתכם או פחות מלהיב מהתחושה שאיתה הגעתם לפגישה – הרווחתם לכל הפחות רופא ישר ואחראי וגם אם חשתם אכזבה, עדיף לחוות אותה לפני הניתוח הפלסטי מאשר לאחריו.

9. סמכו גם על תחושת הבטן שלכם בבחירה של מנתח פלסטי מומלץ

מנתח פלסטי מומלץ הוא לא רק רופא בעל כישורים ויכולת טכנית גבוהה. הוא גם וקודם כל בן אדם שמעניק שירות. חשוב שתרגישו טוב במחיצת המנתח הפלסטי שאתם בוחרים ושתקשיבו גם לתחושת הבטן ולאינטואיציה שלכם, בייחוד כאשר אתם עומדים בפני ניתוח.

10. מחיר הניתוח הפלסטי

טווח המחירים של ניתוחים פלסטיים בכלל ובירושלים רחב מאוד והם מושפעים מהמוניטין של המנתח הפלסטי, המוסד שבו מתבצע הניתוח הפלסטי, היקף הצוות החדר הניתוח, איכות החומרים בהם משתמשים, משך הניתוח ועוד. המחיר אינו בהכרח ערובה לאיכות הניתוח הפלסטי, אבל השוואת מחירים, בעיקר כאשר מדובר בניתוחים פלסטיים מורכבים ויקרים כמו מתיחת בטן, מתיחת פנים או הגדלת חזה, תמיד מומלצת.

מה נכלל בפגישת הייעוץ עם המנתחים הפלסטיים?

פגישת ייעוץ מקדימה עם מנתח פלסטי בירושלים נועדה כולה למענכם. לפגישות הייעוץ המקדימה כמה וכמה מטרות חשובות:

  • היכרות אישית עם הרופא הפלסטי בירושלים שאולי ינתח אתכם.
  • היכרות יסודית של המנתח הפלסטי את ההיסטוריה הרפואית שלכם.
  • בפגישת הייעוץ אתם חולקים באוזני המנתח הפלסטי את השאיפות שלכם לגבי תוצאות הניתוח הפלסטי. חשוב שתהיו כמה שיותר מפורטים לגבי השאיפות שלכם ואף תציגו בפניו תמונות להשראה לגבי התוצאות הרצויות.
  • המנתח הפלסטי יציג בפניכם עבודות קודמות רלוונטיות שביצע (תמונות “לפני ואחרי”).
  • המנתח הפלסטי המומלץ יציג בפניכם את מהלך הניתוח ויפרוס את הסיכונים הפוטנציאליים לצד ההכנות לניתוח ותהליך ההחלמה, במידה ויש.
  • המנתח הפלסטי בירושלים יציג בפניכם תמונה ריאלית לגבי תוצאות הניתוח שמשלבות בין השאיפות שלכם למצבכם הפיסי ומבנה גופכם.
  • בפגישת הייעוץ הרפואי לפני הניתוח הפלסטי תדונו במחיר הניתוח ובאופני התשלום ותקבלו החלטה לגבי המשך התהליך.

מנתחים פלסטיים בירושלים

לרשת המרפאות ASTRA MEDICAL מיסודה של ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן קליניקה מעולה ויחידה במינה בירושלים, ברחוב דרך חברון 101. הקליניקה מעניקה שירותי רפואה אסתטית מתקדמת לתושבי ירושלים והסביבה, והיא נחשבת למובילה, לוותיקה ולאיכותית באיזור.

הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים ב-ASTRA MEICAL בירושלים מבוצעים על ידי שני מנתחים פלסטיים מעולים, מהטובים בארץ: ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן וד”ר ברק סטוצ’ינר. לשניהם ניסיון עשיר, מגוון וייחודי במגוון רחב מאד של טיפולים וניתוחים פלסטיים מורכבים.

ד”ר ביאנקה רוזנברג הגן – מנתחת פלסטית מומלצת בירושלים

ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מייסדת ASTRA MEDICAL, הינה מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל ומומחית בעלת ניסיון ייחודי ועשיר בכל סוגי הניתוחים הפלסטיים. ד”ר רוזנברג-הגן סיימה את לימודי הרפואה בפוליקליניקו במילנו בהצטיינות, עבדה ככירורגית כללית בבית חולים שיבא, סיימה התמחות בכירורגיה פלסטית בבית חולים שערי צדק בירושלים, השתלמה במיקרוכירורגיה וכירורגית יד בארה”ב בבית החולים Albert Einstein ו-וMontefiore בניו יורק ועבדה כרופאה בכירה בבית חולים שערי צדק בירושלים.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

בשנת 1982 ד”ר רוזנברג-הגן הקימה את רשת המרפאות ASTRA MEDICAL המהווה את חוד החנית של הכירורגיה הפלסטית בישראל ומשרתת אלפי לקוחות במגוון רחב של טיפולים פלסטיים, הכוללים ניתוחי חזה, פנים ובטן לצד טיפולים אסתטיים, הסרת נגעי עור ועוד, בירושלים ובתל אביב.

ד”ר רוזנברג-הגן דוגלת ומיישמת פרקטיקה המשלבת מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לצד שירות אישי, מסור וחם לכל מטופל ומטופלת. אם אתם מחפשים מנתחת פלסטית מומלצת ומקצועית ביותר בירושלים, שתלווה אתכם במסירות מפגישת הייעוץ הראשונה ועד לתום הטיפול – ד”ר רוזנברג-הגן היא הבחירה הטבעית והטובה ביותר עבורכם.

ד”ר ברק סטוצ’ינר – מנתח פלסטי מומלץ בירושלים

ד”ר ברק סטוצ’ינר הינו רופא מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, בעל ניסיון עשיר וייחודי במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטכניקות כירורגיות.

ד"ר ברק סטוצי'נר מנתח פלסטי מומלץ בירושלים

ד”ר ברק סטוצ’ינר התמחה במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי שערי צדק, שם ביצע מאות ניתוחים אסתטים ומשחזרים. במהלך ולאחר התמחותו השתלם בשחזורי שדיים וניתוחים אסתטיים אצל פרופסור מיכאל שפלן ז”ל (מבכירי המנתחים הפלסטיים בעולם), איתו גם ניהל מחקר קליני בנושא שחזורי שד מורכבים וניתוחים אסתטיים שניוניים מורכבים.

לצד עבודתו כמנתח פלסטי בכיר, שימש ד”ר ברק סטוצ’ינר כמורה לכירורגיה פלסטית בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

ד”ר ברק סטוצ’ינר דוגל בהענקת טיפול הוליסטי למטופליו, הכולל לצד התהליך הפיזי התייחסות רגישה ומודעת לצרכיהם הרגשיים. הוא מקפיד על יצירת סביבה תומכת לכל מטופלת ומטופל, הכוללת ליווי אישי משלב ההיכרות ועד לגמר הביקורת האחרונה שלאחר הניתוח הפלסטי.

האינטליגנציה הרגשית הגבוהה מסייעת לד”ר ברק סטוצ’ינר להבין לעומק ובצורה יסודית את צרכי המטופלים, גם במקרים בהם הם עצמם מתקשים לבטא אותם בצורה ברורה.

במטרה להעניק למטופליו את הטיפול המתאים והמדויק ביותר עבורם, מתוך מטרה לייצר עבורם את התוצאה הסופית הטובה והמספקת ביותר, מקפיד ד”ר ברק סטוצ’ינר על קיום פגישת ייעוץ רפואית מקיפה, כשלב מקדים לניתוח הפלסטי בירושלים ובתל אביב.

לצד שאיפתו לייצר עבור מטופליו את התוצאה הסופית האסתטית המרשימה ביותר, הוא שואף ומיישם בפועל גישה שמצמצמת למינימום ההכרחי תופעות של כאבים לאחר הניתוח, באמצעות שיטות אלחוש ייחודיות שלמד במהלך שנות עבודתו כמנתח פלסטי בכיר.

פגישת הייעוץ הרפואית לפני ניתוח הפלסטי נערכת ללא לחץ של זמן והיא מאפשרת לד”ר ברק סטוצ’ינר להכיר היטב את אותכם ושאיפותיכם, וכפועל יוצא להתאים עבורכם את סוג ושיטת הניתוח הפלסטי המתאימים ביותר. ד”ר ברק סטוצ’ינר דוגל בעבודה דייקנית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן ברמת הטכניקות הכירורגיות אותן הוא מיישם והן ברמת הציוד הטכני בוא הוא עושה שימוש במהלך הניתוח.

ד”ר ברק סטוצ’ינר מקפיד להתעדכן באופן רציף בחידושים בספרות המקצועית של עולם הכירורגיה הפלסטית והוא משתתף ומרצה בכנסים מקצועיים בכל רחבי העולם.

אם אתם מחפשים מנתח פלסטי מומלץ בירושלים, שהחלק האישי שבטיפול הרפואי אינו פחות חשוב עבורו מהחלק המקצועי, ד”ר ברק סטוצ’ינר הוא הכתובת עבורכם. אישיותו מכילה שילוב נדיר של מקצועיות וניסיון ייחודיים ואישיות של מי שנולד להיות רופא ולעזור לבני אדם. ד”ר ברק סטוצי’נר הוא ללא ספק אחד מהמנתחים הפלסטיים המבטיחים בישראל ולבטח מהמומלצים ביותר בירושלים והסביבה.

מומחי ASTRA MEDICAL לניתוחים פלסטיים בירושלים

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×