חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מנתח פלסטי מומלץ בתל אביב

תל אביב רוויה בהמון רופאים פרטיים, ביניהם מנתחים פלסטיים, המתמחים במגוון רחב מאד של תחומי התמחות. בבואנו לאתר מנתח פלסטי מומלץ בתל אביב, אנו מוצפים במידע בהיקף עצום בתוצאות החיפוש וברשתות החברתיות, ולעיתים קשה לברור את המנתחים הטובים באמת מתוך שפע האפשרויות הקיימות.

ASTRA MEDICAL מיסודה של ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, הינה קליניקה מעולה ויחידה במינה לרפואה פלסטית ואסתטית, הממוקמת ברחוב הברזל 19 ברמת החייל בתל אביב. הקליניקה מתגאה בנבחרת רופאים יוצאי דופן באיכותם ובמסירותם העמוקה לתוצאות ולחוויית הטיפול.

הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים ב-ASTRA MEICAL בתל אביב מבוצעים ע”י שלושה מנתחים פלסטיים מעולים, מהטובים בארץ: ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, ד”ר ברק סטוצ’ינר וד”ר אסתי הרשקוביץ כהן.

מהם הקריטריונים לבחירת מנתח פלסטי מומלץ בתל אביב?

ניתוחים פלסטיים מעניקים לנו את היכולת לתקן את פגעי הטבע והזמן ולהינות מהמראה שתמיד חלמנו עליו. לצד היתרונות שמעניקים לנו ניתוחים פלסטיים, חשוב לזכור שעדיין מדובר בניתוח ואנחנו רוצים לוודא שנעבור אותו על הצד הטוב ביותר ונזכה בתוצאה הטובה ביותר, עם מינימום סיכונים וסיבוכים. לכן, בבואנו לבחור מנתח פלסטי מומלץ בתל אביב, עלינו להכין לעצמו מעין צ’קליסט ולוודא שאנחנו בודקים ומשקללים את הנקודות החשובות הבאות:

1. פגישת התייעצות מקדימה עם המנתח הפלסטי המומלץ

פגישת הייעוץ הרפואי המקדימה; מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהתהליך הטיפולי בו המנתח הפלסטי לומד את ההיסיטוריה הרפואית של המטופל, מקשיב לשאיפותיו ורצונותיו בנוגע לתוצאות הניתוח הפלסטי, מציג בפניו דוגמאות לתוצאות מניתוחים קודמים דומים, פורש בפניו את ההזדמנויות והסיכונים (אם יש), מציג בפניו הדגמה של התוצאות האפשריות ובונה איתו את המשך התהליך. בנוסף, בפגישת הייעוץ המקדימה תרגישו אם יש לכם כימיה וחיבור עם המנתח הפלסטי – חשוב מאד שתרגישו שאתם בידיים טובות ושנח לכם לשאול כל שאלה שרק תרצו. ודאו שהרופא שאתם פוגשים הוא מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. אם אתם לא בטוחים בקשו לראות תעודה המעידה על הכשרתו וחברותו באיגוד.

2. אמינות המנתח הפלסטי

המנתח פלסטי צריך להציג בפניכם תחזית ריאלית של התהליך ותוצאות הניתוח. בפגישות הייעוץ המקדימות, מטופלים פורסים בפני המנתחים הפלסטיים את שאיפותיהם לגבי תוצאות הניתוח. בהרבה מקרים, ציפיות המטופלים אינן ריאליות, מסיבות שונות, כגון אי התאמה למבנה הגוף הקיים, היסטוריה רפואית מסוימת, גיל, תכניות עתידיות הכרוכות בשינויים הורמונליים ועוד.
מחובתו של המנתח הפלסטי שלכם להציג בפניכם את התוצאה הטובה ביותר הניתנת להשגה, ולא להבטיח לכם שכל שאיפה שלכם היא בהכרח ברת מימוש. זאת ועוד, לעיתים דווקא הניסיון הייחודי והחשוב של המנתח הפלסטי עשוי להעלות רעיונות לתוצאות טובות יותר שאתם כמטופלים כלל לא חשבתם עליהן. על כן, בבואכם לבחור מנתח פלסטי מומלץ – ודאו שמדובר במנתח פלסטי מהימן ובעל ניסיון רלוונטי.

3. תמרורי אזהרה לפני ניתוח פלסטי

אין ניתוח פלסטי שלא כולל סיכונים פוטנציאליים. מנתח פלסטי שמבטיח לכם ניתוח נטול סיכונים כנראה להוט יותר מכם לבצע את הניתוח. זאת ועוד, בחלק מהמקרים אין כלל הצדקה לבצע ניתוח, מסיבות שונות. מנתח פלסטי מומלץ הוא מנתח שיראה קודם כל את טובת המטופל וייעץ לו בצורה הטובה ביותר, גם ובעיקר אם אין הצדקה לניתוח או שניתן לדחות אותו לשלב מאוחר יותר בחיים או להחליפו בטיפול מכון ומתאים יותר.

4. מומחיות המנתח הפלסטי המומלץ בתל אביב

פנו רק למנתחים פלסטיים ולא למי שמגדירים עצמם “פלסטיקאים”. בדקו היכן ביצע הרופא הכירורג את התמחותו, כמה ניתוחים מהסוג שאתם מעוניינים לבצע הוא ביצע עד היום, מה הניסיון המקצועי שלו ובאילו בתי חולים ומרפאות הוא עבד. אתם לא רוצים לעבור ניתוח פלסטי מורכב אצל מנתח פלסטי עם ניסיון דל ולכן בחיפוש אחר מנתח פלסטי מומלץ, למומחיות ולניסיון משקל מכריע.

5. המלצות על מנתח פלסטי מומלץ בתל אביב

המלצות על המנתח פלסטי המומלץ בתל אביב הן עדות לאיכותו עבודתו של כל בעל מקצוע. בניתוחים פלסטיים אין מקום לטעויות; אלו ניתוחים מורכבים, הכוללים לעיתים הכנה ותקופת החלמה ומשפיעים באופן קבוע על איכות חיינו. לכן, בבואנו לבחור מנתח פלסטי מומלץ בתל אביב, מומלץ להגיע דרך המלצה או לחפש המלצות באינטרנט המעידות על ניסיונו ואיכות עבודתו של הרופא המנתח.

6. אל תאמינו לכל מה שאתם רואים

הרבה פרסומים מציגים לנו דוגמניות ודוגמנים חטובים למשעי, צאצאים של אלים יווניים עלי אדמות. מרפאה לכירורגיה פלסטית שמבטיחה לכם להיראות כמו כוכבי פרסומות או שחקני קולנוע צריכה להדליק אצלכם נורה אדומה: אתם אמנם יכולים לשדרג את המראה שלכם, אבל לא תוכלו להתעלם מהנתונים הפיסיים והנפשיים שמגדירים אתכם, וטוב שכך. אל תפתחו ציפיות לא ריאליות שעשויות לנבוע משיטוטים ארוכים באינסטגרם ואל תתפתו להבטחות זולות – אלו מתכונים בטוחים למפח נפש.

7. תמונות לפני ואחרי ניתוח פלסטי

מנתח פלסטי מומלץ צריך להיות מסוגל להציג בפניכם אלבום תמונות עם תוצאות הניתוחים שביצע (תמונות “לפני ואחרי”). תמונות הלפני ואחרי הן העדות הטובה ביותר לאיכות עבודותו של המנתח הפלסטי. חשוב שתתרשמו הן מכמות התמונות והן מאיכות הניתוח, ושתוודאו שאתם רואים תוצאות מכמה וכמה זוויות צילום, כדי לוודא שהתמונות לא מסתירות בכוונה צלקות בולטות או פגמים כלשהם. חלק מהמנתחים הפלסטיים לא מפרסמים תמונות לפני ואחרי באתר שלהם, מפאת רצונם לשמור על כבודם וצנעתם של המטופלים שלהם. זו אינה בהכרח סיבה לחשד; במידה ופגישת הייעוץ הפרונטלית עם המנתח הפלסטי לא תראו תמונות לפני ואחרי – הרי שלרופא יש מה להסתיר או אין מספיק הוכחות להראות, וזו בהחלט סיבה שלא להמשיך איתו את התהליך.

8. ודאו שמבוצע תיאום ציפיות מדויק עם המנתח הפלסטי המומלץ

ציינו זאת קודם ונציין זאת שוב: פגישת הייעוץ אם המנתח פלסטי המומלץ בתל אביב חייבת לכלול תיאום ציפיות מדוייק ביותר בנוגע לתוצאות הניתוח הפלסטי. במידה והמנתח הפלסטי מבצע תיאום ציפיות שמאכזב אתכם או פחות מלהיב מהתחושה שאיתה הגעתם לפגישה – הרווחתם לכל הפחות רופא ישר ואחראי וגם אם חשתם אכזבה, עדיף לחוות אותה לפני הניתוח הפלסטי מאשר לאחריו.

9. סמכו גם על תחושת הבטן שלכם

מנתח פלסטי מומלץ הוא לא רק רופא בעל כישורים ויכולת טכנית גבוהה. הוא גם וקודם כל בן אדם שמעניק שירות. חשוב שתרגישו טוב במחיצת המנתח הפלסטי שאתם בוחרים ושתקשיבו גם לתחושת הבטן ולאינטואיציה שלכם, בייחוד כאשר אתם עומדים בפני ניתוח.

10. מחיר ניתוח הפלסטי

טווח המחירים של ניתוחים פלסטיים רחב מאוד והם מושפעים מהמוניטין של המנתח הפלסטי, המוסד שבו מתבצע הניתוח הפלסטי, היקף הצוות החדר הניתוח, איכות החומרים בהם משתמשים, משך הניתוח ועוד. המחיר אינו בהכרח ערובה לאיכות הניתוח, אבל השוואת מחירים, בעיקר כאשר מדובר בניתוחים פלסטיים מורכבים ויקרים כמו מתיחת בטן, מתיחת פנים או הגדלת חזה, תמיד מומלצת.

מה נכלל בפגישת הייעוץ הרפואי עם המנתח הפלסטי המומלץ בתל אביב?

פגישת ייעוץ מקדימה עם מנתח פלסטי מומלץ בתל אביב נועדה כולה למענכם. לפגישות הייעוץ המקדימה כמה וכמה מטרות חשובות:

  • היכרות אישית עם הרופא הפלסטי המומלץ בתל אביב שאולי ינתח אתכם.
  • היכרות יסודית של המנתח הפלסטי את ההיסטוריה הרפואית שלכם.
  • בפגישת הייעוץ הרפואי אתם חולקים באוזני המנתח הפלסטי את השאיפות שלכם לגבי תוצאות הניתוח הפלסטי. חשוב שתהיו כמה שיותר מפורטים לגבי השאיפות שלכם ואף תציגו בפניו תמונות להשראה לגבי התוצאות הרצויות.
  • המנתח הפלסטי יציג בפניכם עבודות קודמות רלוונטיות שביצע (תמונות “לפני ואחרי”).
  • המנתח הפלסטי המומלץיציג בפניכם את מהלך הניתוח ויפרוס את הסיכונים הפוטנציאליים לצד ההכנות לניתוח ותהליך ההחלמה, במידה ויש.
  • הרופא המנתח פלסטי יציג בפניכם תמונה ריאלית לגבי תוצאות הניתוח שמשלבות בין השאיפות שלכם למצבכם הפיסי ומבנה גופכם.
  • בפגישת הייעוץ תדונו במחיר הניתוח ובאופני התשלום ותקבלו החלטה לגבי המשך התהליך.

אסטרה מדיקל מנתחים פלסטים מומלצים בתל אביב

ד”ר ביאנקה רוזנברג הגן – מנתחת פלסטית מומלצת בתל אביב

ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מייסדת ASTRA MEDICAL, הינה מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל ומומחית בעלת ניסיון ייחודי ועשיר בכל סוגי סוגי הניתוחים הפלסטיים. היא אחת מהכירורגיות הפלסטיות המבוקשות ביותר בארץ ונחשבת למנתחת פלסטית מומלצת במיוחד בתל אביב.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד”ר רוזנברג-הגן סיימה את לימודי הרפואה בפוליקליניקו במילנו בהצטיינות, עבדה ככירורגית כללית בבית חולים שיבא, סיימה התמחות בכירורגיה פלסטית בבית חולים שערי צדק בירושלים, השתלמה במיקרוכירורגיה וכירורגית יד בארה”ב בבית החולים Albert Einstein ו-וMontefiore בניו יורק ועבדה כרופאה בכירה בבית חולים שערי צדק בירושלים.

בשנת 1982 ד”ר רוזנברג-הגן הקימה את רשת המרפאות ASTRA MEDICAL המהווה את חוד החנית של הכירורגיה הפלסטית בישראל ומשרתת אלפי לקוחות במגוון רחב של טיפולים פלסטיים, הכוללים ניתוחי חזה, פנים ובטן לצד טיפולים אסתטיים, הסרת נגעי עור ועוד.

ד”ר רוזנברג-הגן דוגלת ומיישמת פרקטיקה המשלבת מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לצד שירות אישי, מסור וחם לכל מטופל ומטופלת. אם אתם מחפשים מנתחת פלסטית מומלצת בתל אביב, שתלווה אתכם במסירות מפגישת הייעוץ הראשונה ועד לתום הטיפול – ד”ר רוזנברג-הגן היא הבחירה הטבעית והטובה ביותר עבורכם.

ד”ר ברק סטוצ’ינר – מנתח פלסטי מומלץ בתל אביב

ד”ר ברק סטוצ’ינר הינו רופא מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, בעל ניסיון עשיר וייחודי במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטכניקות כירורגיות. ד”ר ברק סטוצ’ינר נחשב לאחד מהכוכבים העולים בעולם הכירורגיה הפלסטית בישראל ולאחד מהמנתחים הפלסטיים המומלצים והמבוקשים ביותר בתל אביב.

ד"ר ברק סטוצי'נר מנתח פלסטי מומלץ בירושלים

ד”ר סטוצ’ינר התמחה במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי שערי צדק, שם ביצע מאות ניתוחים אסתטים ומשחזרים. במהלך ולאחר התמחותו השתלם בשחזורי שדיים וניתוחים אסתטיים אצל פרופסור מיכאל שפלן ז”ל (מבכירי המנתחים הפלסטיים בעולם), איתו גם ניהל מחקר קליני בנושא שחזורי שד מורכבים וניתוחים אסתטיים שניוניים מורכבים.

לצד עבודתו כמנתח פלסטי בכיר, שימש ד”ר סטוצ’ינר כמורה לכירורגיה פלסטית בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

ד”ר סטוצ’ינר דוגל בהענקת טיפול הוליסטי למטופליו, הכולל לצד התהליך הפיזי התייחסות רגישה ומודעת לצרכיהם הרגשיים. הוא מקפיד על יצירת סביבה תומכת לכל מטופלת ומטופל, הכוללת ליווי אישי משלב ההיכרות ועד לגמר הביקורת האחרונה שלאחר הניתוח.

האינטליגנציה הרגשית הגבוהה מסייעת לד”ר ברק סטוצ’ינר להבין לעומק ובצורה יסודית את צרכי המטופלים, גם במקרים בהם הם עצמם מתקשים לבטא אותם בצורה ברורה.
במטרה להעניק למטופליו את הטיפול המתאים והמדויק ביותר עבורם, מתוך מטרה לייצר עבורם את התוצאה הסופית הטובה והמספקת ביותר, מקפיד ד”ר סטוצ’ינר על קיום פגישת ייעוץ מקיפה, כשלב מקדים לניתוח.

לצד שאיפתו לייצר עבור מטופליו את התוצאה הסופית האסתטית המרשימה ביותר, הוא שואף ומיישם בפועל גישה שמצמצמת למינימום ההכרחי תופעות של כאבים לאחר הניתוח, באמצעות שיטות אלחוש ייחודיות שלמד במהלך שנות עבודתו כמנתח פלסטי בכיר.

פגישת הייעוץ נערכת ללא לחץ של זמן והיא מאפשרת לד”ר סטוצ’ינר להכיר היטב את המטופל/ת ושאיפותיה/ו, וכפועל יוצא להתאים עבורם את סוג ושיטת הניתוח המתאימים ביותר. ד”ר סטוצ’ינר דוגל בעבודה דייקנית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן ברמת הטכניקות הכירורגיות אותן הוא מיישם והן ברמת הציוד הטכני בוא הוא עושה שימוש במהלך הניתוח.

ד”ר סטוצ’ינר מקפיד להתעדכן באופן רציף בחידושים בספרות המקצועית של עולם הכירורגיה הפלסטית והוא משתתף ומרצה בכנסים מקצועיים בכל רחבי העולם.

אם אתם מחפשים מנתח פלסטי מומלץ בתל אביב, שהפן האישי שבטיפול הרפואי אינו פחות חשוב עבורו מהפן המקצועי, ד”ר סטוצ’ינר הוא הכתובת עבורכם. אישיותו מכילה שילוב נדיר של מקצועיות וניסיון ייחודיים ואישיות של מי שנולד להיות רופא ולעזור לבני אדם. ד”ר סטוצי’נר הוא ללא ספק אחד מהמנתחים הפלסטיים המבטיחים בישראל ולבטח מהמומלצים ביותר בתל אביב והסביבה.

ד”ר אסתי הרשקוביץ-כהן – מנתחת פלסטית מומלצת בתל אביב

ד”ר אסתי הרשקוביץ כהן הינה כירורגית בכירה בעלת התמחות בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת. ד”ר הרשקוביץ- כהן סיימה את לימודי הרפואה בטכניון ואת התמחותה בבית החולים רמב”ם בחיפה.

ד"ר אסתי הרשקוביץ – כהן, מנתחת פלסטית בכירה ב-ASTRA MEDICAL

לאחר ההתמחות עבדה ד”ר הרשקוביץ בבית חולים העמק בעפולה, שם עסקה בעיקר בניתוחים לשחזור שדיים וחזה. ד”ר הרשקוביץ’-כהן משמשת היום כרופאה בכירה בבית חולים תל השומר.
לד”ר הרשקוביץ פרסמה מאמרים רבים בספרות הרפואית בארץ ובעולם והיא משתתפת בכנסים מקצועיים רבים. ד”ר הרשקוביץ-כהן דוגלת בגישה נעימה, חמה ומסורה והיא מנתחת פלסטית מומלצת בתל אביב ונחשבת לאחד הכוכבים העולים בתחום הרפואה הפלסטית בישראל.

מומחי ASTRA MEDICAL לניתוחים פלסטיים בתל אביב

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×