חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הרמת פנים

עבור רבים, גיל 50 פלוס מביא אתו כמיהה לשחזר את זוהר הנעורים של פעם. קמטים, עור רפוי וכתמי גיל יכולים למחוק את הקסם שפעם התגאית בו ולהשאיר אותך בחיפוש אחר פתרון. אבל מה אם היינו אומרים לך שיש דרך להחזיר את השנים לאחור ולהפוך את המראה שלך שוב לצעיר, חיוני ומושך?

מה חשיבותה של הרמת פנים?

דמיינו שאתם רואים את ההשתקפות שלכם בכל בוקר במראה ומבחינים בשינוי לטובה – נעורים שכמו הושגו מחדש, קווי מתאר משופרים, עור מתוח – אתם מרגישים שאתם מתחדשים. הרמת פנים אינה חומר מאגדות, אלא הקסם שנוצר בידיו המיומנות של מנתח פלסטי מומחה.

לפני ואחרי מתיחת פנים ב-ASTRA MEDICAL

מהם היתרונות של ניתוח הרמת פנים?

הרמת פנים היא הליך ניתוחי פלסטי וכירורגי שמטרתו לשפר ולתקן את סממני ההזדקנות בפנים ובצוואר. בתהליך ההזדקנות הפנים מתרוקנות משומן חלה נפילה של הפנים, איכות העור מתדרדרת וכתמים מתחילים להופיע, העצם נספגת והפנים מקבלות מראה חסר ולא מלא. מתיחת עור בלבד לא תשפיע על נראות הפנים איכות העור.

הרמת פנים מסייעת בשיפור מראה הפנים ומשיבה להם מראה צעיר ומלא חיים על ידי הידוק עור רפוי, הוספת שומן להחזרת נפח ושיפור איכות העור והרמת רקמות. ניתוח הרמת פנים יגרום לכם להיראות צעירים ותוססים כמו שאתם מרגישים באמת בפנים!

הרמת פנים לחיזוק הביטחון העצמי

המראה שלנו משקף לעתים קרובות סימני הזדקנות מוקדם יותר מכפי שתחושת העצמי הפנימית שלנו משדרת. שינויי הגיל והשפעתם על מראה הפנים, עשויים להוביל לירידה בהערכה העצמית ובביטחון העצמי. על ידי טיפול ותיקון סימני ההזדקנות, ניתוח הרמת פנים יכול להגביר את הביטחון העצמי של המטופל ולאפשר לו להרגיש נוח ונעים יותר. כתוצאה מכך, הזדמנויות חברתיות ומקצועיות חדשות, נוצרות כאילו יש מאין לעיתים קרובות והחיים נראים ונחווים כנעימים ונוחים יותר.

הרמת פנים – אריכות ימים של תוצאות

בעוד קרמים ותחליבים עשויים להציע הקלה זמנית בסימני ההזדקנות, גם הזרקת חומצות היאלורוניות ובוטוקס מתאימים למי שאין נפילת רקמות נכרת.הרמת פנים והזרקת שומן להחזרת הנפח מספקת תוצאות לאורך זמן. ב-ASTRA MEDICAL – רשת מרפאות לניתוחים פלסטיים בירושלים ותל אביב, אנחנו מאמינים שניתוח מתיחת או הרמת פנים יש לבצע פעם אחת בחיים, מומלץ אחרי גיל 50. הרמת פנים איכותית, המבוצעת באופן מדויק המשחזר את מראה הפנים בגילאים צעירים יותר, מעניקה למטופל שנים ארוכות של פנים מתוחות בעלות מראה צעיר, מבלי שיזדקק לניתוח זהה פעם נוספת.

מהם השיקולים הפסיכולוגיים לקראת החלטה על ניתוח הרמת פנים?

ההחלטה לעבור הרמת פנים עשויה להוביל לתגובות רגשיות מעורבות בקרב המטופלים. נורמלי מאד להרגיש חשש לקראת השינוי במראה וחשוב מאד לשתף את המנתח הפלסטי בתחושות המעורבות בתהליך ההחלטה. הקשר עם המנתח הפלסטי והביטחון בו חשובים מאד כדי לייצר תיאום ציפיות מדויק וכדי להרגיש שבחרתם במנתח הפלסטי הנכון עבורכם. אף אחד לא רוצה לשנות את המראה אלא לחזור למראה צעיר ורענן כמו שהיה פעם.

כיצד בוחרים מנתח פלסטי מומלץ להרמת פנים?

הרמת פנים היא ניתוח מורכב שאת תוצאותיו לא ניתן להסתיר. לבחירת המנתח הפלסטי השפעה מכרעת על התוצאות ועל הפנים החדשות שהוא יצור. צוות המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL הוא מהמנוסים והבכירים בישראל. לרשותם עשרות שנות ניסיון מצטבר, במהלכן ניתחו אלפי מטופלים ופיתחו טכניקות ניתוחיות ייחודיות המאפשרות להם להגיע לתוצאות מעולות עם דגש על מראה טבעי. ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן וצוות המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL מאמינים שהרמת פנים צריך לעבור רק פעם אחת בחיים, והם עושים את כל המאמצים במטרה למצוא לכל מטופל ומטופלת את המועד המתאים והנכון ביותר בעבורם.

ייעוץ אישי על ידי מנתח פלסטי לפני הרמת פנים

בפגישת הייעוץ הרפואית המנתח הפלסטי מתשאל את המטופל על ההיסטוריה הרפואית שלו, ועורך בדיקה קלינית של הפנים.

המנתח הפלסטי, עובר ביסודיות ובאופן קפדני עם המטופל על מיפוי השינויים הנדרשים לבצע בניתוח להרמת הפנים, כאשר לנגד עיניהם תמונה של המטופל בגיל צעיר. לאחר מיפוי מלא של השינויים שחלו בפניו של המטופל במרוצת השנים, ניתן להמליץ על אופי ומרכיבי הניתוח להרמת הפנים, במטרה להגיע לתוצאה מיטבית.

פגישת הייעוץ הרפואית כוללת גם התייחסות למהלך הניתוח להרמת הפנים, תהליך החלמה וסיכונים אפשריים. כמו כן המנתח הפלסטי מציג למטופל אפשרות לשלב ניתוחים פלסטיים או טיפולים אסתטיים נוספים במהלך הניתוח להרמת הפנים, כמו הרמה של האף שהפך להיות נפול יותר וטיפול בשפה העליונה, לצד תיקונים קטנים נוספים כמו פילינג לשיפור מראה העור, החזרת נפח ותיקונים של סנטר נסוג.

הקפידו לבקש ולראות בפגישת הייעוץ הרפואית לפני הרמת הפנים תמונות לפני ואחרי של מטופלים קודמים. עדויות חזותיות אלה יעניקו לכם תחושה אמיתית של הסגנון האסתטי של המנתח הפלסטי ושל התוצאות הפוטנציאליות להם תוכלו לצפות. זכרו שתוצאות מתיחת הפנים מושפעת באופן כמעט בלעדי מרמת המיומנות, הניסיון והידע של המנתח הפלסטי שלכם.

לאחר פגישת הייעוץ הרפואי עם המנתח הפלסטי, המטופל יודע בדיוק מהם שלבי הניתוח להרמת הפנים, היקפו והתוצאות הצפויות.

מהן הבדיקות הרפואיות לפני הרמת פנים?

 • על כל המטופלים לפני מתיחת פנים לבצע בדיקות דם
 • יש ליידע את המנתח הפלסטי אם קיימת היסטוריה רפואית של הרפס
 • יש לוודא כי המטופל מגיע לניתוח עם לחץ הדם מאוזן
 • בהתאם להנחיות הרופא המנתח הפלסטי יש להצטייד מבעוד מועד בתרופות לפי מרשם על פי הנחייתו, אנטיביוטיקה ומשככי כאבים\

מהן ההנחיות הרפואיות לפני הרמת פנים?

 • לפני מתיחת פנים יש להיות בצום מוחלט של 8 שעות (אסור לשתות מים)
 • יש להוריד מהגוף איפור ותכשיטים
 • לפני הרמת פנים יש להתקלח ביסודיות ובנוסף לחפוף את הראש
 • יש להפסיק ליטול מדללי דם
 • שלושה שבועות לפני הרמת הפנים יש להפסיק ליטול תרופות טבעיות שעשויות לגרום לדימום יתר (כמו ויטמין E ושמן דגים)
 • לגברים יש להפסיק ליטול ויאגרה או סיאליס לפני הניתוח למתיחת הפנים
 • יש להפסיק לעשן כ-3 שבועות לפני הרמת פנים
 • אסור לקלף את העור או לצבוע את השיער לפני הרמת פנים

מהו מהלך ניתוח הרמת פנים?

ניתוח מתיחת פנים אורך בין 4.5 ל-5 שעות והוא נערך בהרדמה מלאה הרמת הפנים כוללת, הרמת שרירי הפנים עם הזרקת שומן לפנים (ככל שיש יותר שומן תת-עורי המראה נראה בריא יותר).

לפני ואחרי מתיחת פנים ב-ASTRA MEDICAL

לכל מטופל ייתכן מהלך ניתוחי שונה, שכן המטרות שונות בכל ניתוח הרמת פנים ומבנה הפנים של כל מטופל ייחודי. הניתוח למתיחת הפנים יכול לכלול הרמה של הרקמות הרכות והשרירים והסרה של עודפי עור בלבד, או שילוב של הזרקות שומן עצמי, חומרי מילוי, הרמת עפעפיים ועוד. בהכללה ניתן לומר שניתוח למתיחת פנים מתבצע באמצעות חתך דק וזעיר במקום אחד או במספר מקומות – בתוך קו השיער באזור הרקות, מסביב לאוזניים, ולעיתים בעורף.

הסוד של ניתוח מתיחת פנים מוצלחת אצל ד”ר ביאנקה רוזנברג הגן במרכז רפואי אסטרה מדיקל הוא בהרמה יסודית של כל החלקים בפנים מילימטר אחר מילימטר. המנתח הפלסטי מרים את שרירי הפנים למקום שבו הם היו בעבר.

במהלך הניתוח למתיחת הפנים התמונה של המטופל בצעירותו תלויה מול הרופא המנתח הפלסטי בחדר הניתוח והוא בוחן אותה לכל אורך הניתוח להרמת הפנים כדי לוודא שהוא מחזיר את השרירים למקומם המקורי. בנוסף, המנתח הפלסטי מותח את הפנים ומרימים אותם; זו לא מתיחה, אלא גזירה של עודפי העור לאחר מתיחת השרירים.

בניתוח הרמת פנים המנתח הפלסטי מפסל מחדש את השומן בפנים, בלסתות ובצוואר. במהלך מתיחת הפנים, השכבות העמוקות יותר של הפנים והשרירים מורמים גם הם. בעיקר יש מתיחה של שרירי הצוואר ויצירה של קו לסת מודגש. המנתח הפלסטי מניח את העור מחדש על גבי קווי המתאר החדשים של הפנים ועור מיותר מוסר מהפנים. לעתים יש צורך בחתך נוסף מתחת לסנטר, כדי לשפר את מראה הצוואר. בסיום הניתוח למתיחת הפנים המנתח הפלסטי מבצע תפרים לסגירת החתכים שבוצעו. אם נותרים חוטים ממהלך הניתוח למתיחת הפנים לרוב המנתח הפלסטי מסיר אותם במהלך השבוע הראשון או השני שלאחר הניתוח הפלסטי.

מהו תהליך ההחלמה לאחר הרמת פנים?

ניתוח הרמת פנים מציע כאמור מראה חדש ורענן, אך יש לקחת בחשבון שמדובר בתהליך שדורש זמן ולרוב דווקא מיד לאחר ניתוח הפלסטי הפנים אינן נראות טוב היות ונוצרת נפיחות ויש דימומים תת עוריים שנספגים עד להגעה למראה הסופי. הרמת פנים אינה כרוכה בסבל, כמו גם תהליך ההחלמה. מראה הפנים לאחר הניתוח חולף ומשתפר מיום ליום. אתם עשויים לחוות חוסר תחושה בלחי, בצוואר ובתנוכים, והיא חולפת כעבור פרק זמן קצר. יש לנוח הרבה לאחר הרמת פנים כדי לא להתאמץ ולהסתכן בדימום ובהאטת תהליך ההחלמה. חשוב לקחת בחשבון שיש להישאר בבית בין שבוע וחצי לשבועיים וחצי לאחר הניתוח.

 • הקפידו על מקלחות בטמפרטורות פושרות כדי לא להגביר דימום
 • המנעו מנשיאת משאות כבדים למשך חודש ימים
 • המנעו מפעילות גופנית אינטנסיבית למשך חודש ימים
 • יש ליטול אנטיביוטיקה למשך חמישה ימים בהתאם להנחיות המנתח הפלסטי
 • ניתן ליטול תרופות נגד כאבים במידת הצורך
 • מה כולל הטיפול בפצעים לאחר ניתוח הרמת פנים?
 • הקפידו על מריחת משחה בהמלצת הרופא המנתח הפלסטי
 • בצעו מדידת חום בכל יום. במידה וחום הגוף עולה מעל 37.5° (צלזיוס) עליכם להודיע זאת מיד לרופא הפלסטי המנתח.
 • ניתן ליטול משככי כאבים בהתאם לצורך ובהתאם להנחיות הרופא הפלסטי המנתח
 • הקפידו על ביקורי מעקב אצל הרופא הפלסטי המנתח להוצאת תפרים ולמעקב רפואי.

לפני ואחרי מתיחת פנים ב-ASTRA MEDICAL

מרפאת ASTRA MEDICAL עומדת לרשות המנותחים לאחר ניתוח הרמת פנים לכל משך שלבי הניתוח וההחלמה – מפגישת הייעוץ הרפואי המקדים ועד להחלמה הסופית. אנחנו ערוכים לתמיכה ולמעקב צמוד ואישי של מטופל.

מה כולל תהליך הריפוי לאחר הרמת פנים?

לאחר הרמת פנים הגוף נכנס באופן טבעי לשלב של החלמה וריפוי. תסמינים צפויים כוללים נפיחות, שטפי דם ואי נוחות קלה. אצל מטופלים רבים . ניתן להבחין בשיפור מוחשי במראה הפנים בתוך שבועות, אבל התוצאות הסופיות לאחר הרמת פנים בדרך כלל דורשות כמה חודשים.

מה כוללת שמירה על עור הפנים לאחר הרמת פנים?

ההזדקנות אינה נעצרת לאחר הרמת פנים, ואי אפשר להמעיט בחשיבות של טיפוח העור לטווח הארוך. שימוש קבוע במוצרי עור איכותיים, הגנה מפני השמש, שמירה על אורח חיים בריא ומשטר לחות יכולים כולם לתרום באופן משמעותי לשימור איכות עור הפנים שלכם.

מהם הסיכונים והסיבוכים אפשריים אחרי הרמת פנים?

הרמת פנים היא הליך כירורגי וכמו כל ניתוח אחר, היא נושאת רמה מסוימת של סיכונים וסיבוכים פוטנציאליים. בניתוח זה שהוא ניתוח פלסטי חיצוני בלבד עשויים להיות סיבוכים של דימום וזיהום, הניתנים לטיפול באופן מידי תוך במעקב צמוד. באופן נדיר ביותר מתוארת בספרות המקצועית פגיעה בעצב. רוב הפגיעות מתאוששות עם הזמן והסיכוי לפגיעה כזו הוא מאוד נמוך ותלוי באזור המנותח, המשתנה ממטופל למטופל. בחירת מנתח פלסטי מנוסה ומוסמך ממזערת מאוד סיכונים אלה.

שאלות נפוצות לגבי ניתוח להרמת פנים

כמה זמן מחזיקות תוצאות ניתוח הרמת פנים?

תוצאות ניתוח הרמת פנים עשויות להשתנות בהתאם לגורמים בודדים כגון בריאות כללית, מצב העור ואורח החיים. באופן כללי, מתיחת פנים המבוצעת היטב על ידי מנתח פלסטי מיומן יכולה שומרת על תוצאות טובות ואיכותיות למשך שנים רבות. אורח חיים בריא, שגרת טיפוח עור קבועה והגנה מפני השמש עשויים לתרום באופן משמעותי לאריכות הימים של התוצאות.

אילו גורמים תורמים לתהליך ההחלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים?

מספר גורמים תורמים לריפוי מוצלח לאחר מתיחת פנים כולל מעקב קפדני אחר ההוראות לאחר הניתוח הפלסטי, שמירה על אורח חיים בריא, הימנעות ממאמץ פיזי מיותר וחשיפה לשמש. בדיקות סדירות לאחר הניתוח חשובות כדי להבטיח כי תהליך הריפוי מתנהל כצפוי.

האם יש השפעות פסיכולוגיות לניתוח מתיחת פנים?

כן, הרמת פנים עשויה להיות בעלת השפעות פסיכולוגיות. ציפיות לתוצאות עלולות לגרום ללחץ. חיוני לדון בתוצאות האפשריות ובציפיות מציאותיות עם המנתח הפלסטי על מנת למזער חרדה ומתח.

איך לבחור מנתח פלסטי מומלץ להרמת פנים?

בחירת מנתח פלסטי בעל מוניטין כרוכה בבדיקת האישורים שלו, הניסיון שלו בניתוחי הרמת פנים, התייעצות ובדיקת המלצות של מטופלים, קביעת פגישת ייעוץ אישית עם המנתח הפלסטי כדי לדון בציפיות ובחששות שלכם וסקירת תמונות לפני ואחרי כדי להעריך את איכות העבודה והתוצאות של הניתוח להרמת הפנים..

מדוע לעבור הרמת פנים במרכז רפואי אסטרה מדיקל?

מראה הפנים הוא חלק משמעותי ביותר מאישיותך. כולנו רוצים להראות במיטבנו גם כשאנו מתבגרים. כשאת בוחרת לבצע ניתוח הרמת פנים לשיפור והצערת עור הפנים, את רוצה להיות בטוחה שאת בידיים המקצועיות הטובות ביותר.
במרכז הרפואי אסטרה מדיקל פועל צוות מנתחים פלסטיים בכירים ומנוסים, בראשותה של ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, והוא אמון על ביצוע וניתוחים פלסטיים טיפולים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר ועל תוצאות יפהפיות ובעלות מראה טבעי לחלוטין, הנשמרות לאורך זמן.
במרכז הרפואי אסטרה מדיקל נעשה שימוש בטכניקות הניתוחיות המתקדמות בעולם במכשור הרפואי המתקדם ביותר בעולם הרפואה הפלסטית ובחומרי המילוי וההזרקות הבטוחים ביותר בענף הרפואה האסתטית.
אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולהגיע לפגישת היכרות בקליניקה שלנו בתל אביב או בירושלים.

מומחי ASTRA MEDICAL להרמת פנים

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×