הרמת פנים

עבור רבים, תור הזהב של גיל 50 פלוס מביא אתו כמיהה לשחזר את זוהר הנעורים של פעם. קמטים, עור רפוי וכתמי גיל יכולים למחוק את הקסם שפעם התגאית בו ולהשאיר אותך בחיפוש אחר פתרון. אבל מה אם היינו אומרים לך שיש דרך להחזיר את השנים לאחור ולהפוך את המראה שלך שוב לצעיר, חיוני ומושך?

מה חשיבותה של הרמת פנים?

דמיינו שאתם רואים את ההשתקפות שלכם בכל בוקר במראה ומבחינים בשינוי לטובה – נעורים שכמו הושגו מחדש, קווי מתאר משופרים, עור מתוח – אתם מרגישים שאתם מתחדשים. הרמת פנים אינה חומר מאגדות, אלא הקסם שנוצר בידיו המיומנות של מנתח פלסטי מומחה.

לפני ואחרי מתיחת פנים ב-ASTRA MEDICAL

מהם היתרונות של ניתוח הרמת פנים?

הרמת פנים היא הליך כירורגי שמטרתו לשפר ולתקן את סממני ההזדקנות בפנים ובצוואר. הרמת פנים מסייעת בשיפור מראה הפנים ומשיבה להם מראה צעיר ומלא חיים על ידי הידוק עור רפוי, סילוק שומן עודף והרמת רקמות. ניתוח הרמת פנים יגרום לכם להיראות צעירים ותוססים כמו שאתם מרגישים באמת בפנים!

הרמת פנים לחיזוק הביטחון העצמי

המראה שלנו משקף לעתים קרובות סימני הזדקנות מוקדם יותר מכפי שתחושת העצמי הפנימית שלנו משדרת. שינויי הגיל והשפעתם על מראה הפנים, עשויים להוביל לירידה בהערכה העצמית ובביטחון העצמי. על ידי טיפול ותיקון סימני ההזדקנות, הרמת פנים יכולה להגביר את הביטחון העצמי של המטופל ולאפשר לו להרגיש נוח ונעים יותר. כתוצאה מכך, הזדמנויות חברתיות ומקצועיות חדשות, נוצרות כאילו יש מאין לעיתים קרובות והחיים נראים ונחווים כנעימים ונוחים יותר.

הרמת פנים – אריכות ימים של תוצאות

בעוד קרמים ותחליבים עשויים להציע הקלה זמנית בסימני ההזדקנות, הרמת פנים מספקת תוצאות לאורך זמן. ב-ASTRA MEDICAL – רשת מרפאות לניתוחים פלסטיים בירושלים ותל אביב, אנחנו מאמינים שניתוח מתיחת או הרמת פנים יש לבצע פעם אחת בחיים, מומלץ אחרי גיל 50. הרמת פנים איכותית, המבוצעת באופן מדויק המשחזר את מראה הפנים בגילאים צעירים יותר, מעניקה למטופל שנים ארוכות של פנים מתוחות בעלות מראה צעיר, מבלי שיזדקק לניתוח זהה פעם נוספת.

מהו תהליך ההחלמה לאחר הרמת פנים?

ניתוח הרמת פנים מציע כאמור מראה חדש ורענן, אך יש לקחת בחשבון שמדובר בתהליך שדורש זמן ולרוב דווקא מיד לאחר ניתוח הפנים לא נראים טוב היות ולגוף נדרש זמן להחלים ולהתייצב עד להגעה למראה הסופי. הרמת פנים אינה כרוכה בסבל, כמו גם תהליך ההחלמה. מראה הפנים לאחר הניתוח חולף ומשתפר מיום ליום. אתם עשויים לחוות חוסר תחושה בלחי, בצוואר ובתנוכים, והיא חולפת כעבור פרק זמן קצר. יש לנוח הרבה לאחר הרמת פנים כדי לא להתאמץ ולהסתכן בדימום ובהאטת תהליך ההחלמה. חשוב לקחת בחשבון שיש להישאר בבית בין שבוע וחצי לשבועיים וחצי לאחר הניתוח.

טיפול לאחר ניתוח הרמת פנים

  • הקפידו על מקלחות בטמפרטורות פושרות כדי לא להגביר דימום
  • המנעו מנשיאת משאות כבדים למשך חודש ימים
  • המנעו מפעילות גופנית אינטנסיבית למשך חודש ימים
  • יש ליטול אנטיביוטיקה למשך חמישה ימים בהתאם להנחיות המנתח הפלסטי
  • ניתן ליטול תרופות נגד כאבים במידת הצורך

מה כולל הטיפול בפצעים לאחר ניתוח הרמת פנים?

  • הקפידו על מריחת משחה בהמלצת הרופא המנתח הפלסטי
  • בצעו מדידת חום בכל יום. במידה וחום הגוף עולה מעל 37.5° (צלזיוס) עליכם להודיע זאת מיד לרופא הפלסטי המנתח.
  • ניתן ליטול משככי כאבים בהתאם לצורך ובהתאם להנחיות הרופא הפלסטי המנתח
  • הקפידו על ביקורי מעקב אצל הרופא הפלסטי המנתח להוצאת תפרים ולמעקב רפואי.
לפני ואחרי מתיחת פנים ב-ASTRA MEDICAL

ASTRA MEDICAL להרמת פנים

מרפאת ASTRA MEDICAL עומדת לרשות המנותחים לאחר ניתוח הרמת פנים לכל משך שלבי הניתוח וההחלמה – מפגישת הייעוץ הרפואי המקדים ועד להחלמה הסופית. אנחנו ערוכים לתמיכה ולמעקב צמוד ואישי של מטופל.

תהליך הריפוי

לאחר הרמת פנים הגוף נכנס באופן טבעי לשלב של החלמה וריפוי. תסמינים צפויים כוללים נפיחות, שטפי דם ואי נוחות קלה. זה נפוץ עבור אנשים להבחין בשיפור מוחשי במראה שלהם בתוך שבועות, אבל התוצאות הסופיות בדרך כלל דורשות כמה חודשים עד לידי ביטוי מלא.

שמירה על עור הפנים

ההזדקנות אינה נעצרת לאחר הרמת פנים, ואי אפשר להמעיט בחשיבות של טיפוח העור לטווח הארוך. שימוש קבוע במוצרי עור איכותיים, הגנה מפני השמש, שמירה על אורח חיים בריא ומשטר לחות יכולים כולם לתרום באופן משמעותי לשימור איכות עור הפנים שלכם.

סיכונים וסיבוכים אפשריים

הרמת פנים היא הליך כירורגי וכמו כל ניתוח אחר, היא נושאת רמה מסוימת של סיכונים וסיבוכים פוטנציאליים. בניתוח זה שהוא ניתוח חיצוני בלבד עשויים להיות סיבוכים של דימום וזיהום, הניתנים לטיפול באופן מיידי תוך במעקב צמוד. באופן נדיר ביותר מתוארת בספרות המקצועית פגיעה בעצב. רוב הפגיעות מתאוששות עם הזמן והסיכוי לפגיעה כזו הוא מאוד נמוך ותלוי באזור המנותח, המשתנה ממטופל למטופל.
בחירת מנתח פלסטי מנוסה ומוסמך ממזערת מאוד סיכונים אלה.

שיקולים פסיכולוגיים לקראת החלטה על ניתוח הרמת פנים

ההחלטה לעבור הרמת פנים עשויה להוביל לתגובות רגשיות מעורבות. נורמלי מאד להרגיש חשש לקראת השינוי במראה וחשוב מאד לשתף את המנתח הפלסטי בתחושות המעורבות בתהליך ההחלטה. הקשר עם המנתח הפלסטי והביטחון בו חשובים מאד כדי לייצר תיאום ציפיות מדויק וכדי להרגיש שבחרתם במנתח הפלסטי הנכון.

בחירת מנתח פלסטי מומלץ להרמת פנים

הרמת פנים היא ניתוח מורכב שאת תוצאותיו לא ניתן להסתיר. לבחירת המנתח הפלסטי השפעה מכרעת על התוצאות ועל הפנים החדשות שהוא יצור. צוות המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL הוא מהמנוסים והבכירים בישראל. לרשותם עשרות שנות ניסיון מצטבר, במהלכן ניתחו אלפי מטופלים ופיתחו טכניקות ניתוחיות ייחודיות המאפשרות להם להגיע לתוצאות מעולות עם דגש על מראה טבעי.

ד"ר רוזנברג-הגן וצוות המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL מאמינים שהרמת פנים צריך לעבור רק פעם אחת בחיים, והם עושים את כל המאמצים במטרה למצוא לכל מטופל ומטופלת את המועד המתאים והנכון ביותר בעבורם.

ייעוץ אישי

בפגישת הייעוץ המנתח הפלסטי עובר ביסודיות ובאופן קפדני עם המטופל על מיפוי השינויים הנדרשים שיש לבצע בניתוח, כאשר לנגד עיניהם תמונה של המטופל בגיל צעיר. לאחר מיפוי מלא של השינויים שחלו בפניו של המטופל במרוצת השנים, ניתן להמליץ על אופי ומרכיבי הניתוח, במטרה להגיע לתוצאה מיטבית.

פגישת הייעוץ כוללת גם התייחסות לאפשרות לשלב ניתוחים או טיפולים נוספים במהלך הניתוח, כמו הרמה של האף שהפך להיות נפול יותר וטיפול בשפה העליונה, לצד תיקונים קטנים נוספים כמו פילינג לשיפור מראה העור.

לאחר פגישת הייעוץ המנתח הפלסטי והמטופל יודעים בדיוק מהם שלבי הניתוח, היקפו ותוצאותיו הצפויות.

תמונות לפני ואחרי

הקפידו לבקש ולראות בפגישת הייעוץ תמונות לפני ואחרי של מטופלים קודמים. עדויות חזותיות אלה יעניקו לכם תחושה אמיתית של הסגנון האסתטי של המנתח ושל התוצאות הפוטנציאליות להם תוכלו לצפות. זכרו שתוצאות מתיחת הפנים מושפעת באופן כמעט בלעדי מרמת המיומנות, הניסיון והידע של המנתח שלכם.

שאלות נפוצות לגבי ניתוח להרמת פנים

כמה זמן נמשכות בדרך כלל תוצאות ניתוח הרמת פנים?

תוצאות ניתוח הרמת פנים עשויות להשתנות בהתאם לגורמים בודדים כגון בריאות כללית, מצב העור ואורח החיים, אך באופן כללי, מתיחת פנים המבוצעת היטב על ידי מנתח מיומן יכולה שומרת על תוצאות טובות ואיכותיות למשך שנים רבות. אורח חיים בריא, שגרת טיפוח עור קבועה והגנה מפני השמש עשויים לתרום באופן משמעותי לאריכות הימים של התוצאות.

אילו גורמים תורמים לתהליך ההחלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים?

מספר גורמים תורמים לריפוי מוצלח כולל מעקב קפדני אחר ההוראות לאחר הניתוח, שמירה על אורח חיים בריא, הימנעות ממאמץ פיזי מיותר וחשיפה לשמש. בדיקות סדירות לאחר הניתוח חשובות כדי להבטיח כי תהליך הריפוי מתנהל כצפוי.

האם יש השפעות פסיכולוגיות של ניתוח מתיחת פנים?

כן, הרמת פנים עשויה להיות בעלת השפעות פסיכולוגיות. ציפיות לתוצאות עלולות לגרום ללחץ. חיוני לדון בתוצאות האפשריות ובציפיות מציאותיות עם המנתח על מנת למזער חרדה ומתח.

איך לבחור מנתח פלסטי מומלץ להרמת פנים?

בחירת מנתח פלסטי בעל מוניטין כרוכה בבדיקת האישורים שלו, הניסיון שלו בניתוחי הרמת פנים, התייעצות עם המלצות וסקירות של מטופלים, קביעת פגישת ייעוץ אישית כדי לדון בציפיות ובחששות שלכם וסקירת תמונות לפני ואחרי כדי להעריך את איכות העבודה.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×