השכרת קליניקה רפואית

היתרונות בהשכרת קליניקה רפואית

ב-ASTRA MEDICAL, רשת מרפאות לרפואה פלסטית ואסתטית מיסודה ובניהולה של ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן, אנו מבינים את החשיבות הרבה במתן סביבהמקצועית נוחה ונעימה לרופאים לעבודה עם מטופליהם.

להשכרת קליניקה רפואית במרכז רפואי-ASTRA MEDICAL יתרונות רבים: הקליניקה הרפואית ב-ASTRA MEDICAL מאפשרת לרופאים לקבל אנשים באופן פרטי או במסגרת קופות החולים והביטוחים המשלימים בנוחות רבה ותוך שמירה על פרטיות מרבית של המטופלים.

השכרת קליניקה רפואית ב-ASTRA MEDICAL מעניקה לרופאים יתרונות רבים, ביניהם:

גמישות וחיסכון

השכרת קליניקה רפואית במרכז רפואי-ASTRA MEDICAL מעניקה לרופאים את הגמישות להתאים את הקליניקה הרפואית לצרכיהם המקצועיים המתפתחים בהדרגה. פתרונות ההשכרה במרכז רפואי-ASTRA MEDICAL מעניקים לרופאים את האפשרות לבחור את גודל המרפאה בהתאם לצרכיהם. גמישות זו מאפשרת לרופאים להגדיל את פעילותם בהתאם להתרחבות הפרקטיקה שלהם, מבלי שיאלצו לשאת בנטל של התחייבויות פיננסיות ארוכות טווח.

קליניקה רפואית עם מתקנים חדישים

רופאים מעדיפים לשכור קליניקה רפואית המאובזרת בציוד רפואי חדיש ועדכני. חשוב לבחור בקליניקה המציעה אזורי המתנה, חדרי בדיקה חדישים וציוד משרדי מלא.

השכרת קליניקה רפואית מרווחת ומעוצבת בתל אביב וירושלים

קליניקה רפואית במיקום ראשי

הקליניקות הרפואיות להשכרה במרכז רפואי-ASTRA MEDICAL בתל אביב וירושלים ממוקמות במיקומים מרכזיים, שהגישה אליהם נוחה באמצעות תחבורה פרטית וציבורית.

בתל אביב, הקליניקה ממוקמת ברמת החייל, המרכז של הרפואה הפרטית בישראל. הקליניקות מרווחות ומאובזרות ומתאימות לרופאים בתל אביב ובאיזור המבקשים לשכור קליניקה רפואית במיקום מרכזי ולהנות מהיוקרה והנוחות של רמת החייל.

בירושלים, ממקומות הקליניקות הרפואיות במרכז עסקים בדרך חברון. הקליניקות מרווחות ומאובזרות ומתאימות לרופאים בירושלים והסביבה המחפשים קליניקה רפואית מרווחת ויוקרתית.

השכרת קליניקה רפואית עם חדרי טיפולים בתל אביב וירושלים

ASTRA MEDICAL – מרכז רפואי עם מוניטין ואמינות

השכרת קליניקה רפואית ב-ASTRA MEDICAL – מרכז רפואי ותיק ובעל מוניטין, מעניקה לרופאים להנות מהאמינות והמוניטין שהמקום צבר במרוצת השנים. כאשר הקליניקה הרפואית משויכת למרכז רפואי בעל שם, ותק ומוניטין, יש לכך השפעה חיובית מיידית על תחושת האמון והביטחון מצד המטופלים והרופאים המפנים.

לצד הקליניקות המרווחות, ASTRA MEDICALמרכז רפואי מציע גם חדרי המתנה מרווחים ונעימים, הכוללים ספות מרווחות, פינת קפה, טלוויזיה, חדרי שירותים ושירותי מזכירות. השכרת קליניקה רפואית ב-ASTRA MEDICAL כוללת גם שירותי תחזוקה, ניקיון ואבטחה.

השכרת קליניקה רפואית עם חדרי המתנה מרווחים

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×