חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קליניקות להשכרה

היתרונות בהשכרת קליניקה רפואית

ב-ASTRA MEDICAL, רשת מרפאות לרפואה פלסטית ואסתטית מיסודה ובניהולה של ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, אנו מבינים את החשיבות הרבה במתן סביבה מקצועית נוחה ונעימה לרופאים לעבודה עם מטופליהם.

קליניקות להשכרה במרכז הרפואי ASTRA MEDICAL מעניקה יתרונות רבים: הקליניקה הרפואית ב-ASTRA MEDICAL מאפשרת לרופאים לקבל אנשים באופן פרטי או במסגרת קופות החולים והביטוחים המשלימים בנוחות רבה ותוך שמירה על פרטיות מרבית של המטופלים.

קליניקות להשכרה ב-ASTRA MEDICAL מעניקה לרופאים יתרונות רבים, ביניהם:

גמישות וחיסכון

קליניקות להשכרה במרכז רפואי-ASTRA MEDICAL מעניקה לרופאים את הגמישות להתאים את הקליניקה הרפואית לצרכיהם המקצועיים המתפתחים בהדרגה. פתרונות ההשכרה במרכז הרפואי ASTRA MEDICAL מעניקים לרופאים את האפשרות לבחור את גודל המרפאה בהתאם לצרכיהם. גמישות זו מאפשרת לרופאים להגדיל את פעילותם בהתאם להתרחבות הפרקטיקה שלהם, מבלי שיאלצו לשאת בנטל של התחייבויות פיננסיות ארוכות טווח.

קליניקות להשכרה עם מתקנים חדישים

רופאים מעדיפים לשכור קליניקה רפואית המאובזרת בציוד רפואי חדיש ועדכני. חשוב לבחור בקליניקה המציעה אזורי המתנה, חדרי בדיקה חדישים וציוד משרדי מלא.

קליניקות להשכרה בתל אביב ובירושלים לרופאים ב-ASTRA MEDICAL
השכרת קליניקה רפואית מרווחת ומעוצבת בתל אביב וירושלים

קליניקה רפואית במיקום ראשי

הקליניקות הרפואיות להשכרה במרכז רפואי-ASTRA MEDICAL בתל אביב וירושלים ממוקמות במיקומים מרכזיים, שהגישה אליהם נוחה באמצעות תחבורה פרטית וציבורית.

בתל אביב, הקליניקה ממוקמת ברמת החייל, המרכז של הרפואה הפרטית בישראל. הקליניקות מרווחות ומאובזרות ומתאימות לרופאים בתל אביב ובאיזור המבקשים לשכור קליניקה רפואית במיקום מרכזי ולהנות מהיוקרה והנוחות של רמת החייל.

בירושלים, ממקומות הקליניקות הרפואיות במרכז עסקים בדרך חברון. הקליניקות מרווחות ומאובזרות ומתאימות לרופאים בירושלים והסביבה המחפשים קליניקה רפואית מרווחת ויוקרתית.

קליניקות להשכרה בתל אביב ובירושלים לרופאים
השכרת קליניקה רפואית עם חדרי טיפולים בתל אביב וירושלים

ASTRA MEDICAL – מרכז רפואי עם מוניטין ואמינות

השכרת קליניקה רפואית ב-ASTRA MEDICAL – מרכז רפואי ותיק ובעל מוניטין, מעניקה לרופאים להינות מהאמינות והמוניטין שהמקום צבר במרוצת השנים. כאשר הקליניקה הרפואית משויכת למרכז רפואי בעל שם, ותק ומוניטין, יש לכך השפעה חיובית מידית על תחושת האמון והביטחון מצד המטופלים והרופאים המפנים.

לצד הקליניקות המרווחות, המרכז הרפואי ASTRA MEDICAL מציע גם חדרי המתנה מרווחים ונעימים, הכוללים ספות מרווחות, פינת קפה, טלוויזיה, חדרי שירותים ושירותי מזכירות. קליניקות להשכרה ב-ASTRA MEDICAL כוללות גם שירותי תחזוקה, ניקיון ואבטחה.

קליניקות להשכרה בתל אביב ובירושלים
השכרת קליניקה רפואית עם חדרי המתנה מרווחים

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×