ישנן דעות רבות בתחום ניתוחי היופי והאסתטיקה ולפיהן ניתוח אף היה סוג הניתוח הראשון שהפך לנפוץ והיה המוביל מבין שאר סוגי הניתוחים. ניתוח זה עשוי להוות עבור אנשים רבים הצלה של ממש כאשר הם חשים שאינם מרוצים מצורת האף שלהם, מהגודל שלו או מהפרופורציה (או חוסר הפרופורציה) של האף במכלול השלם של הפנים שלהם.

אנשים אלה יכולים כיום לבצע ניתוח על מנת לשפר את המראה של הפנים שלהם ולהרגיש הרבה יותר טוב עם עצמם, הביטחון העצמי שלהם יעלה והם ירגישו בנוח בכל אשר יפנו.

מי ששוקל או מתלבט האם לבצע ניתוח אף או לא, מוזמן להגיע אל אסטרה מדיקל, אשר הוקם בשנת 1996 על ידי ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן, רופאה מומחית בעלת שם עולמי בתחום של כירורגיה פלסטית.

באסטרה מדיקל מבוצעים כל סוגי הניתוחים הפלסטיים על ידי צוות רפואי מוסמך, מיומן ומומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית.

כאשר תגיעו אל המרכז תרגישו מיד שאתם בידיים טובות, של מומחים בתחומם ותקבלו תשובות לכל השאלות, התהיות וההתלבטויות שעדיין יקוננו בכם.

ניתוח אף

הפנים שלנו הם האיבר הראשון שנחשף בפני האנשים עימם אנו באים במגע בחיי היום יום שלנו, וככאלה יש להם חשיבות עליונה לגבי המראה החיצוני שלנו.

לעיתים, כשהפנים לא נראות כמו שאנו רוצים או שיש בהם עיוות כלשהו הדבר עלול לגרום לפגיעה בביטחון העצמי שלנו, מה שעלול להוביל לפגיעה בחיי היום יום שלנו עד כדי כך שישנם אנשים שממעטים להיראות בציבור בשל הסיבה הזו.

הסיבה הנפוצה כיום לעיוות כלשהוא בפנים היא האף, אך לאלו הסובלים מעיוות כלשהוא באף או סתם לא מרוצים ממנו ישנה בשורה משמחת – האפשרות לעשות ניתוח פלסטי באף.

האף שלנו מורכב מרקמות רכות ומחלקים גרמיים, כשהחלקים הגרמיים הם העצם והסחוס שהינם שלד האף.

בגלל הרגישות של האף כל פגיעה בו עלולה לגרום לו לנזק ולכן ישנם כאלו שחוו טראומה לפנים מכל סיבה שהיא והאף לא חזר למצבו הקודם, כמו גם אנשים שנולדו עם אף לא סימטרי, עצם אף בולטת וכדומה.

במהלך ניתוח מעצבים את שלד האף והרקמות לאחר מכן מתכווצות בהתאם כך שמתקבלת צורה טבעית.

שתי אפשרויות לניתוח אף

ניתוח פלסטי באף מבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית ועם טשטוש עמוק כך שהמטופל לא מרגיש דבר ובמהלך הניתוח מתוקן השלד הפנימי של האף. ישנן 2 שיטות נפוצות לניתוח אף:

ניתוח פתוח

זוהי השיטה המסובכת יותר, שיטה שכשמה כן היא – ניצוח בגישה חיצונית אל האף, המקנה גישה נוחה יותר אל השלד ואל הסחוסים. בשיטה זו ישנו אחוז סיבוכים ניכר.

ניתוח  סגור

השיטה הקלאסית והנפוצה יותר בימינו, וזהו ניתוח המבוצע דרך הנחיריים ללא סימן חיצוני כלשהוא.

תהליך ההכנה לניתוח אף מתחיל כמובן בשיחה עם הרופא המנתח, תיאום ציפיות והבנת הסיכונים והסיבוכים העלולים להיגרם מהניתוח [למרות שהיום הם מזעריים] וכמובן, הדמיה של איך האף ייראה לאחר הניתוח.

למה לבצע את הניתוח באסטרה מדיקל?

ניתוח אף עשים באסטרה מדיקל

ישנם כמה וכמה היתרונות לביצוע הניתוח במרכז של ד"ר רוזנברג הגן. בשל המוניטין שצברה ושמה אשר הולך לפניה, אתם יכולים להיות בטוחים שבמרכז מועסקים אנשי צוות רפואי מן השורה הראשונה, הן בכל מה שקשור לניתוח אף והן בנוגע לכל סוג אחר של ניתוח או טיפול שבו אתם חפצים.

אסטרה מדיקל  מצויידים במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר אשר מהווה את המילה האחרונה בתחום.

באמצעות תוכנות וידאו פורצות דרך ומשוכללות תוכלו לבצע הדמיה של הגוף שלכם לפני ואחרי הניתוח על מנת לקבל החלטה נכונה ומושכלת באשר לכדאיות ביצוע הניתוח.

הצוות הרפואי באסטרה מדיקל הינו רגיש, סבלני ואכפתי על מנת לנהוג ברגישות המירבית כלפי כל מי שעובר ניתוח אף או ניתוח מסוג אחר.

אנשי הצוות מתעדכנים מפעם לפעם בכל החידושים המתרחשים בתחום על מנת להישאר תמיד מעודכנים בכל הטכנולוגיות והפיתוחים האחרונים על מנת שהלקוחות יקבלו את השירות הרפואי הטוב ביותר האפשרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *