חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחיר ניתוח מתיחת פנים

מחיר ניתוח מתיחת פנים

במאמר זה נסביר מהם הגורמים המשפיעים על עלות ניתוח מתיחת פנים – אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בקרב נשים וגברים מעל גיל 50.
מתיחת פנים היא ניתוח פלסטי מבוקש מאד בקרב נשים וגברים, הנועד להחזיר לפנים את נפחם שאבד עם השנים ולהעניק להם בחזרה מראה צעיר וחיוני. לתוצאות ניתוח מתיחת פנים השפעה עצומה משום שהוא משפיע על כרטיס הביקור החשוב ביותר שיש לנו – הפנים, ה”כלי” העיקרי שבאמצעותו אנחנו מתקשרים, מביעים רגשות ונחווים על ידי בני אדם אחרים.
ב-ASTRA MEDICAL, רשת המרפאות הפלסטיות מיסודה ובניהולה של ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל, מאמינים שניתוח מתיחת פנים יש לבצע פעם אחת בחיים (נפרט בהמשך מדוע). אחת השאלות הנפוצות בהקשר של ניתוח מתיחת פנים היא עלותו – כמה עולה ניתוח למתיחת פנים, ממה מורכבת עלות הניתוח ומדוע היא עשויה להיות שונה בין קליניקה לרפואה אסתטית אחת לאחרת?
לפני שנגיע לעלות – חשוב שנבין מה קורה בעצם בניתוח מתיחת פנים.

ניתוח מתיחת פנים – מפגישת הייעוץ ועד לתוצאה הסופית

עור הפנים שלנו מזדקן עם השנים ועובר שינויים רבים. לצד השינויים הטבעיים שעובר העור, ישנם גורמים נוספים להזדקנותו, כגון חשיפה לשמש, לזיהום אוויר ולכימיקלים שונים. כל אלו פוגעים באיכות העור, והפתרון לאיכות העור איננו ניתוח אלא קילופים שונים כימיים או לייזר.
המראה “הזקן ” נובע מצניחה של הרקמות הרכות ומספיגה של השומן התת עורי.
ניתוח מתיחת פנים נועד למעשה “להרים” את הפנים. הניתוח מעצב מחדש את עודפי העור ורקמות השומן שמתחתיו, וכפועל יוצא מושג מראה צעיר וחיוני הרבה יותר. הנפח מוחזר לפנים ע”י הזרקת שומן עצמי. השילוב של השנים ייתן מראה צעיר וטבעי – זוהר.

כיצד פגישת הייעוץ המקדימה משפיעה על מחיר ניתוח מתיחת פנים

כמו לפני כל ניתוח פלסטי, גם לפני ניתוח מתיחת פנים מתקיימת פגישת ייעוץ בין הרופא המנתח למטופל/ת. לפגישת הייעוץ המקדימה חשיבות עליונה לפני כל ניתוח פלסטי, והיא חשובה במיוחד לפני ניתוח מתיחת פנים.

ב-ASTRA MEDICAL פיתחנו שיטה ייחודית למתיחת פנים האחראית לתוצאות יוצאות הדופן שלנו:
ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מייסדת ומנהלת רשת המרפאות לכירורגיה פלסטית ASTRA MEDICAL, מאמינה שמתיחת פנים כדאי לעבור רק פעם אחת בחיים. הגיל ה”נכון” לבצע את מתיחת הפנים משתנה ממטופל למטופל, ובהכללה עומד על 65-53, היות ובטווח הגילאים הזה כבר ניכרת נפילה די משמעותית של עור הפנים ואז ניתן לבצע לכל הפחות מתיחת פנים חלקית, ובמקרים מסוימים אף מתיחת פנים מלאה.

לקראת פגישת הייעוץ המקדימה, המנתח הפלסטי מבקש מהמטופל להביא תמונה שלו מגיל צעיר, המהווה עבור המנתח מקור להיכרות עם פני המטופל בצעירותו. תמונה זו מסייעת לרופא המנתח להבין מהם השינויים הנדרשים כדי להשיב למטופל מראה צעיר וחיוני יותר. על בסיס אותה תמונה, ובאמצעות תהליך עבודה ייחודי ומוקפד, הוא חותר להגיע לתוצאה מיטבית בעלת איכויות ייחודיות לכל מטופל. התמונה שמביא המטופל מסייעת גם ביצירת תיאום ציפיות מדויק בנוגע לתוצאות הניתוח.

בשל מבנה הפנים הייחודי של כל מטופל, ולאור התפיסה המקצועית שלנו, הדוגלת בחתירה לתוצאה הטובה ביותר עבור כל מטופל, לא ניתן לציין במדויק את מחיר הניתוח למתיחת פנים לפני פגישת הייעוץ הראשונה עם המנתח הפלסטי. אנו מאמינים שזה לא אחראי כלפי המטופל כשמדובר בניתוח מורכב ומשמעותי כל כך. מחיר ניתוח מתיחת פנים נמסר ללקוח בפגישת הייעוץ המקדימה, לאחר שהמנתח הפלסטי מכיר את מבנה הפנים של המטופל ואת ציפיותיו מתוצאות הניתוח, ולאחר ששניהם מגדירים ומבינים את מבנה הניתוח הנכון ביותר למטופל.
חשוב להבהיר כי לכל מטופלת ומטופל ייתכן מהלך ניתוחי שונה, היות והמטרות שונות ומבנה הפנים של כל מטופל ומטופלת ייחודי; הניתוח יכול לכלול הסרה של עודפי עור בלבד, או שילוב של הזרקות שומן עצמי, חומרי מילוי, הרמת עפעפיים ועוד. כל אלה משפיעים מן הסתם על המחיר של ניתוח למתיחת פנים.

נושאים נוספים שעולים בפגישת הייעוץ ומשפיעים על מחיר ניתוח מתיחת פנים

פגישת הייעוץ כוללת גם התייחסות לאפשרות לשלב ניתוחים או טיפולים נוספים במהלך הניתוח למתיחת הפנים, כמו הרמה של האף שהפך להיות נפול יותר וטיפול בשפה העליונה, לצד תיקונים קטנים נוספים כמו פילינג לשיפור מראה העור. שילוב של ניתוחים או טיפולים נוספים משפיע מן הסתם על עלות הניתוח.
מחיר ניתוח מתיחת פנים מושפע גם מההחלטה באם לבצע מתיחת פנים מלאה או מתיחת פנים חלקית, שאינה כוללת מתיחה של הצוואר.

מחיר ניתוח מתיחת פנים: עלות מנתחים, חדר ניתוח ומשך הניתוח

ציינו לעיל שניתוח מתיחת פנים עשוי להיות שונה בין מטופל למטופל בשל מבנה הפנים הייחודי של כל מטופל, הציפיות מתוצאות הניתוח והטכניקה הנדרשת כדי להשיב למטופל את המראה המבוקש.
שני מרכיבים נוספים שמשפיעים על מחיר ניתוח מתיחת פנים הם המוניטין של המנתח הפלסטי ועלויות חדר הניתוח.
כבר ציינו שאנחנו מאמינים שניתוח מתיחת פנים מומלץ לבצע פעם אחת בחיים. אי לכך, חשוב מאד לבחור במנתח או מנתחת פלסטיים בעלי ניסיון עשיר בניתוחי מתיחת פנים. פגישת הייעוץ המקדימה היא המקום לבדוק האם המנתח הפלסטי שלפניכם הוא מי שתוכלו לסמוך עליו שיבצע את הניתוח:

  • בקשו מהמנתח הפלסטי לראות תוצאות של ניתוחי מתיחת פנים שביצע: לא תוצאה אחת ולא שתיים, אתם רוצים לוודא שהמנתח שלפניכם ביצע עשרות או מאות ניתוחי מתיחת פנים ושהוא בעל ניסיון עשיר מספיק כדי לבצע את מתיחת הפנים שלכם בהצלחה.
  • שאלו את המנתח הפלסטי על הטכניקות שבהן הוא משתמש כדי לבצע את מתיחת הפנים: ב-ASTRA MEDICAL ניסיון מצטבר של עשרות שנים במאות ניתוחי מתיחת פנים באמצעות מגוון רחב של טכניקות כירורגיות. אנו גאים בניסיון הייחודי שצברנו וביכולת הייחודית שלנו לייצר תוצאות מדהימות בעלות מראה טבעי לחלוטין ולא מנותח.
  • ודאו שהמנתח הפלסטי שלפניכם מתייחס לא לרק להיבטים הטכניים של התהליך, אלא גם להיבטים הנפשיים המלווים לניתוח מתיחת פנים: האם אתם מרגישים שהוא ילווה אתכם בסבלנות ובאורח רוח לאורך כל התהליך, כבר מפגישת הייעוץ, דרך הניתוח ועד לחודשים שלאחריו – הגעה לתוצאה הסופית ולביקורות או לשאלות שעשויות לעלות בהמשך הדרך?
  • ודאו שאתם מקבלים הדרכה מדויקת גם לתהליך שלפני הניתוח הסבר על מהלך הניתוח ומעקב ןהחלמה. הטלפון של המנתח יהיה זמין לכם לכל שאלה לאחר הניתוח.

ניתוחי מתיחת פנים הם מקור הגאווה שלנו ב-ASTRA MEDICAL. אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ עם אחד מהמנתחים הפלסטיים הבכירים שלנו, בתל אביב או ירושלים, ללא מגבלת או לחץ זמן. אנו רוצים להכיר אתכם, ללמוד את מבנה הפנים שלכם ולהציע לכם מתווה ניתוחי ייחודי שיענה על הציפיות שלכם ויעניק לכם בחזרה מראה והרגשה צעירים ומלאי חיוניות.

מומחי ASTRA MEDICAL לניתוח מתיחת פנים

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל, מומחית לניתוחי פנים ומפתחת שיטות ייחודיות להרמות פנים בעלות תוצאות יפהפיות.

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

מנתח פלסטי בכיר, בעל ניסיון עשיר וייחודי במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים, ביניהם גם ניתוחי פנים. מטובי המנתחים הפלסטיים בישראל.

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

מנתחת פלסטית בכירה, בעלת ניסיון עשיר בניתוחי מתיחת פנים.

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×