חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקטנת חזה רופאים מומלצים

הקטנת חזה לא רק משפרת את מראה השדיים – היא אף מעניקה פתרון רפואי לנשים הסובלות מכאבים בשל חזה גדול וכבד והשפעתו על חגורת הכתפיים והגב העליון. בשל השפעתו הדרמטית המיידית של ניתוח להקטנת חזה על איכות חייהן של הנשים שעוברות אותו, הוא נחשב לאחד הניתוחים הפלסטיים המובילים לשביעות הרצון הגבוהה ביותר. נשים רבות מדווחות שלאחר ניתוח להקטנת חזה הן כמו נולדות מחדש ויכולות לממש אפשרויות וחוויות רבות שנמנעו מהן בעבר.

במאמר זה נרכז עבורכן מידע על אופן בחירת רופאים מומלצים לניתוח להקטנת חזה: מה חשוב לכן לדעת לפני הניתוח, כיצד הוא מתבצע ועל נבחרת המנתחים הפלסטיים המעולה שלנו ב-ASTRA MEDICAL. לפני הכל נסביר מעט על האופן שבו מבוצע ניתוח הקטנת חזה.

כיצד מתבצע ניתוח הקטנת חזה

ניתוח להקטנת חזה מבוצע בהרדמה מלאה ואורכו בין 3 ל-3.5 שעות. במהלך הניתוח מבוצעת הן הקטנה והן הרמה של השד ומוסרים עודפי עור, שומן ורקמת שד. הרקמות מעוצבות בצורה טיפתית ובעלת מלאות ובקוטב העליון מקטינים לעיתים קרובות את העטרה כדי שתתאים לגודל החדש של החזה. את הפטמה משאירים מחוברת לצינורות החלב כדי לשמר את התחושה ואת האפשרות להניק בעתיד.

בספרות המקצועית קיימות למעלה מ-80 (!) טכניקות להקטנת חזה. מנתח פלסטי בעל ניסיון בניתוחי הקטנת חזה אמור להכיר ולהיות בעל ניסיון בכמה שיותר טכניקות כירורגיות בכדי שיוכל לבחור בטכניקה הנכונה במטרה להשיג את התוצאות הרצויות. בחירת הטכניקה הניתוחית חשובה לא רק משיקולים אסתטיים: היא גם בעלת השלכות עתידיות משמעותיות, כמו למשל על היכולת העתידית של המטופלת להניק.

השיקולים בבחירת רופא מנתח פלסטי מומלץ לניתוח הקטנת חזה

בבואך לבחור רופא מנתח פלסטי מומלץ לניתוח הקטנת חזה, אנחנו ממליצים:

  • לוודא שהרופא המנתח הפלסטי רשום כחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית
  • לראות מגוון כמה שיותר רחב של תמונות של תוצאות ניתוחי הקטנת חזה שהוא ביצע
  • להבין האם הוא מיומן במגוון טכניקות כירורגיות לביצוע הקטנת חזה
  • לקבל ממנו מידע מלא על ההכנה לניתוח, תהליך הניתוח, תהליך ההחלמה הצפוי, סיבוכים אפשריים והתמיכה שהוא מתחייב לספק לאורך כל הדרך

הקטנת חזה – רופאים מומלצים ב-ASTRA MEDICAL

ASTRA MEDICAL מתגאה בצוות רופאים מנתחים הפלסטיים מהמובילים בישראל.

ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן

ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מייסדת ומנהלת רשת המרפאות לכירורגיה פלסטית ASTRA MEDICAL, הינה מנתחת פלסטית מומחית בעלת ותק של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית. ב-30 השנים האחרונות ד”ר רוזנברג-הגן מובילה את ענף הכירורגיה הפלסטית, האסתטית והשחזורית. ד”ר רוזנברג-הגן כפורצת דרך בתחומי רבים, ביניהם ניתוחי פנים ועפעפיים, ניתוחים לעיצוב הגוף וניתוחי שדיים (הגדלה, הקטנה והרמה). היא פתחה טכניקות כירורגיות במגוון רחב של ניתוחים, ביניהם גם ניתוחי הקטנת חזה, ונכללת ברשימת המנתחים הפלסטיים הבכירים והמנוסים בישראל.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב
ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מומחית לניתוחי הקטנת חזה ב-ASTRA MEDICAL

ד”ר ברק סטוצ’ינר

ברק סטוצ’ינר הינו רופא מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, בעל ניסיון עשיר וייחודי במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטכניקות כירורגיות.

ד”ר סטוצ’ינר התמחה במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי שערי צדק, שם ביצע מאות ניתוחים אסתטים ומשחזרים. במהלך ולאחר התמחותו השתלם בשחזורי שדיים וניתוחים אסתטיים אצל פרופסור מיכאל שפלן ז”ל (מבכירי המנתחים הפלסטיים בעולם), איתו גם ניהל מחקר קליני בנושא שחזורי שד מורכבים וניתוחים אסתטיים שניוניים מורכבים.

לצד עבודתו כמנתח פלסטי בכיר, שימש ד”ר סטוצ’ינר כמורה לכירורגיה פלסטית בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

ד”ר סטוצ’ינר דוגל בהענקת טיפול הוליסטי למטופליו, הכולל לצד התהליך הפיזי התייחסות רגישה ומודעת לצרכיהם הרגשיים. הוא מקפיד על יצירת סביבה תומכת לכל מטופלת ומטופל, הכוללת ליווי אישי משלב ההיכרות ועד לגמר הביקורת האחרונה שלאחר הניתוח.

לצד שאיפתו לייצר עבור מטופליו את התוצאה הסופית האסתטית המרשימה ביותר, הוא שואף ומיישם בפועל גישה שמצמצמת למינימום ההכרחי תופעות של כאבים לאחר הניתוח, באמצעות שיטות אלחוש ייחודיות שלמד במהלך שנות עבודתו כמנתח פלסטי בכיר.

פגישת הייעוץ נערכת ללא לחץ של זמן והיא מאפשרת לד”ר סטוצ’ינר להכיר היטב את המטופל/ת ושאיפותיה/ו, וכפועל יוצא להתאים עבורם את סוג ושיטת הניתוח המתאימים ביותר. ד”ר סטוצ’ינר דוגל בעבודה דייקנית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן ברמת הטכניקות הכירורגיות אותן הוא מיישם והן ברמת הציוד הטכני בוא הוא עושה שימוש במהלך הניתוח.

ד"ר ברק סטוצי'נר מנתח פלסטי מומלץ בירושלים
ד”ר ברק סטוצ’ינר, מומחה לניתוחי הקטנת חזה ב-ASTRA MEDICAL

ד”ר אסתי הרשקוביץ כהן

ד”ר אסתי הרשקוביץ – כהן היא כירורגית עם התמחות בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת. ד”ר הרשקוביץ- כהן סיימה את לימודי הרפואה בטכניון בחיפה בהצלחה רבה ולאחר מכן סיימה התמחות בבית החולים רמב”ם.

לאחר ההתמחות עבדה ד”ר הרשקוביץ בבית חולים העמק שבעפולה שם עסקה בעיקר בניתוחים לשחזור שדיים וחזה. ד”ר אסתי הרשקוביץ כהן היא כיום רופאה בכירה במחלקה לכירורגיה פלסטית בשיבא. היא רופאה נעימה ומסורה. עבודה מוקפדת ומדויקת ובעיקר בניתוחי חזה התוצאות הניתוחים אלו קוצרות תשבחות ושביעות רצון.

ד"ר אסתי הרשקוביץ – כהן, מנתחת פלסטית בכירה ב-ASTRA MEDICAL
ד”ר אסתי הרשקוביץ’ כהן, מומחית לניתוחי הקטנת חזה ב-ASTRA MEDICAL

ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח מאתגר אך עם שביעות רצון ואושר למטופלות שנפתרות מהמשקל העודף שהן צריכות לשאת כל חייהן ועם התופעות הנלוות כגון הזעה צורך בלבוש ובחזיות מיוחדות הגבלות בתנועה ופגיעה אסתטית במראה הגוף.
האושר בא לידי ביטוי באלפי מכתבי התודה שמתקבלים ב-ASTRA MEDICAL.

מומחי ASTRA MEDICAL להקטנת חזה

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×