חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מנתח פלסטי חזה מומלץ

מנתח פלסטי חזה מומלץ הוא מנתח פלסטי שעומד בכמה קריטריונים עיקריים: שליטה במגוון טכניקות כירורגיות, ניסיון מספק במגוון הניתוחים הנכללים תחת הכותרת “ניתוחי חזה”, תיאום ציפיות ריאלי אל מול המטופלת וליווי מסור וסבלני לאורך התהליך, מפגישת הייעוץ המקדימה ועד לתום תקופת ההחלמה.

קריטריונים לבחירת מנתח פלסטי חזה מומלץ

שליטה במגוון טכניקות כירורגיות

כל ניתוח שמשנה את צורת החזה, גודלו ונפחו, הינו בעל השפעות משמעותיות ביותר על המראה החדש של המטופלת לאחר הניתוח, בטחונה העצמי, תפיסת הנשיות שלה ומצב רוחה. ניתוחי חזה כוללים ניתוחי הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה ותיקון אסימטריה של החזה. כל אחד מהניתוחים האלה ניתן לבצע במספר דרכים או שיטות ניתוחיות. לדוגמה, ניתוח להגדלת חזה ניתן לבצע באמצעות שימוש בשתלי סיליקון או בשימוש בשומן עצמי או שניהם גם יחד (הגדלת חזה היברידית). במידה ומשתמשים בשתלי סיליקון ניתן לבחור בסוג מסויים של שתלים כדי לקבל את המרקם, התחושה והגודל הרצויים.

השיטה הכירורגית הנכונה ביותר תלויה בשאיפות של המטופלת ובמצבה הגופני והבריאותי, שהרי לא תמיד ניתן להגיע בדיוק לפנטזיה איתה מגיעה המטופלת לפגישת הייעוץ, ויתרה מכך, לעיתים הרצון המקורי שאיתו המטופלת מגיע אינו בהכרח ביטוי של התוצאה האופטימלית ביותר עבורה.

הניסיון של מנתח פלסטי חזה מומלץ מהותי מאד, היות והוא מאפשר למנתח להציע למטופלת את התוצאה המדוייקת ביותר עבורה, ולבצע את הניתוח הפלסטי בדרך הטובה ביותר כדי לממש אותה.

הגדלת חזה במגוון שיטות • ASTRA MEDICAL
הגדלת חזה במגוון שיטות • ASTRA MEDICAL

ניסיון מספק במגוון ניתוחי חזה

כפי שציינו לעיל, ישנם כמה וכמה סוגים של ניתוחי חזה. מנתח פלסטי חזה מומלץ צריך להיות בעל ניסיון מוכח ועשיר בכל סוגי ניתוחי החזה – הגדלה, הקטנה, הרמה ותיקון אסימטריה של החזה.

נבחרת המנתחים הפלסטיים של ASTRA MEDICAL גאה להעמיד לרשות מטופלי הקליניקה ניסיון כירורגי עשיר בכלל ניתוחי החזה, ולהציג בפניהם תוצאות יפהפיות, המבטאות את איכותה ומיצובה כאחת הקליניקות הפלסטיות המובילות בישראל.

ב-ASTRA MEDICAL פגישת הייעוץ המקדימה לפני ניתוח חזה אינה רק שיחת מכירה; היא מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהתהליך הטיפולי בו המנתח הפלסטי לומד את ההסיטוריה הרפואית של המטופלת, מקשיב לשאיפותיה ורצונותיה בנוגע לתוצאות הניתוח, מציג בפניה דוגמאות לתוצאות מניתוחי חזה דומים, פורש בפניה את ההזדמנויות והסיכונים (אם יש), מציג בפניה הדגמה של התוצאות האפשריות ובונה איתה את המשך התהליך.

בנוסף, בפגישת הייעוץ המקדימה תרגישי אם יש לך כימיה וחיבור מנטלי מדוייק עם הרופא המנתח – חשוב מאד שתרגישי שאת בידיים טובות ושנח לך לשאול כל שאלה שרק תרצי. ודאי שהרופא שאת פוגשת הוא מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. אם את לא בטוחה בקשי לראות תעודה המעידה על הכשרתו וחברותו באיגוד.

תיאום ציפיות ריאלי בבחירת מנתח פלסטי חזה מומלץ

אחריותו ואמינותו של מנתח פלסטי חזה מומלץ באים לידי ביטוי כבר בפגישת הייעוץ הראשונה איתך. חשוב לציין שב-ASTRA MEDICAL את נפגשת עם הרופא המנתח עצמו ולא עם מזכירה רפואית או רופא בתחילת דרכו.

כפי שציינו לעיל, פגישת הייעוץ הראשונית הינה חלק מהותי בתהליך הטיפולי בכללותו, היות ובו את פורסת בפני המנתח הפלסטי את שאיפותייך לגבי תוצאות ניתוח החזה בצורה מפורטת ואותנטית ככל הניתן. תפקידו ואחריותו של המנתח הפלסטי הוא להקשיב לך בקשב רב, להכיר לעומק את ההיסטוריה הרפואית שלך, את מצבך הרפואי הנוכחי ואת שאיפותייך בנוגע לתהליכים עתידיים בחיים (כמו למשל הריונות רצויים, ירידה צפויה במשקל או ניתוחים נוספים שאת שוקלת לעבור) ולהמליץ לך על ניתוח שתוצאותיו הן הביטוי המדויק והנכון ביותר המשלבות באופן מיטבי בין שאיפותיך למצבך הרפואי, מבנה גופך ותכניותיך לעתיד.

ישנם רופאים שברצותם להמשיך איתך את התהליך, כמעט בכל מחיר, עשויים להבטיח תוצאות שאינן ריאליות ורק יאכזבו אותך. חשוב שתמנעי עגמת נפש אפשרית כמה שיותר מוקדם ותגיעי לפגישת הייעוץ עם נכונות להקשבה פעילה ושאלות מוכנות מראש. במידת הצורך כדאי לשקול ולהגיע עם חברה קרובה או בת משפחה כדי לוודא שכל השאלות החשובות נשאלות והתשובות המלאות נתנות.

ליווי מסור וסבלני לאורך התהליך, מפגישת הייעוץ המקדימה ועד לתום תקופת ההחלמה

ניתוח חזה הוא תהליך רפואי שדורש הכנה, התאוששות, תקופת החלמה והמתנה להגעה לתוצאה הרצויה. זהו תהליך שמבוצע בגופך אך מן הסתם הוא כרוך גם בתהליך נפשי שאת עוברת.

בבואך לבחור במנתח פלסטי חזה מומלץ, חשוב שתרגישי שיש לך כימיה ותקשורת פתוחה ונעימה עם המנתח הפלסטי. את צריכה להרגיש שאת בידיים טובות, שיש מי שעונה על כל שאלה שלך בכל שלב בתהליך ושיש מי שדואג לך ונמצא שם בשבילך גם חודשים לאחר הניתוח.

ASTRA MEDICAL מיסודה של ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל, גאה על היחס החם והמסור שהמרפאה מעניקה למטופליה, משלב פגישת הייעוץ ועד לחודשים ולעיתים גם שנים לאחר הניתוח. עדות לכך היא חוות הדעת המעולות שהמטופלים כותבים, חזרתם לביצוע טיפולים נוספים במרפאה והקשר החם שנשמר בינם לבין נבחרת הרופאים.

ד”ר ביאנקה רוזנברג הגן – מנתחת פלסטית חזה מומלצת

ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מייסדת ASTRA MEDICAL, הינה מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל ומומחית בעלת ניסיון ייחודי ועשיר בכל סוגי סוגי הניתוחים הפלסטיים. היא אחת מהכירורגיות הפלסטיות המבוקשות ביותר בארץ ונחשבת למומחית בניתוחי חזה בעלת שליטה יוצאת דופן במגוון רחב של טכניקות כירורגיות. תוצאות ניתוחי החזה שלה נחשבות לאיכותיות במיוחד ובעלות מראה טבעי לגמרי, ולא לחינם היא נחשבת לאחת למנתחות הפלסטיות המבוקשות ביותר בארץ.

ד”ר רוזנברג-הגן סיימה את לימודי הרפואה בפוליקליניקו במילנו בהצטיינות, עבדה ככירורגית כללית בבית חולים שיבא, סיימה התמחות בכירורגיה פלסטית בבית חולים שערי צדק בירושלים, השתלמה במיקרוכירורגיה וכירורגית יד בארה”ב בבית החולים Albert Einstein ו-וMontefiore בניו יורק ועבדה כרופאה בכירה בבית חולים שערי צדק בירושלים.

בשנת 1982 ד”ר רוזנברג-הגן הקימה את רשת המרפאות ASTRA MEDICAL המהווה את חוד החנית של הכירורגיה הפלסטית בישראל ומשרתת אלפי לקוחות במגוון רחב של טיפולים פלסטיים, הכוללים ניתוחי חזה, פנים ובטן לצד טיפולים אסתטיים, הסרת נגעי עור ועוד.

ד”ר רוזנברג-הגן דוגלת ומיישמת פרקטיקה המשלבת מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לצד שירות אישי, מסור וחם לכל מטופל ומטופלת. ד”ר רוזנברג-הגן היא הבחירה הטבעית והטובה ביותר למי שמחפשת מנתחת פלסטי חזה מומלצת.

ד”ר ברק סטוצ’ינר – מנתח פלסטי חזה מומלץ

ד”ר ברק סטוצ’ינר הינו רופא מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, בעל ניסיון עשיר וייחודי במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטכניקות כירורגיות. ד”ר ברק סטוצ’ינר נחשב לאחד מהכוכבים העולים בעולם הכירורגיה הפלסטית בישראל ולאחד ממומחי ניתוחי החזה המבוקשים ביותר בישראל.

ד”ר סטוצ’ינר התמחה במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי שערי צדק, שם ביצע מאות ניתוחים אסתטים ומשחזרים. במהלך ולאחר התמחותו השתלם בשחזורי שדיים וניתוחים אסתטיים אצל פרופסור מיכאל שפלן ז”ל (מבכירי המנתחים הפלסטיים בעולם), איתו גם ניהל מחקר קליני בנושא שחזורי שד מורכבים וניתוחים אסתטיים שניוניים מורכבים.

לצד עבודתו כמנתח פלסטי בכיר, שימש ד”ר סטוצ’ינר כמורה לכירורגיה פלסטית בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

ד”ר סטוצ’ינר דוגל בהענקת טיפול הוליסטי למטופליו, הכולל לצד התהליך הפיזי התייחסות רגישה ומודעת לצרכיהם הרגשיים. הוא מקפיד על יצירת סביבה תומכת לכל מטופלת ומטופל, הכוללת ליווי אישי משלב ההיכרות ועד לגמר הביקורת האחרונה שלאחר הניתוח.

האינטיליגנציה הרגשית הגבוהה מסייעת לד”ר סטוצ’ינר להבין לעומק ובצורה יסודית את צרכי המטופלים, גם במקרים בהם הם עצמם מתקשים לבטא אותם בצורה ברורה.

במטרה להעניק למטופליו את הטיפול המתאים והמדויק ביותר עבורם, מתוך מטרה לייצר עבורם את התוצאה הסופית הטובה והמספקת ביותר, מקפיד ד”ר סטוצ’ינר על קיום פגישת ייעוץ מקיפה, כשלב מקדים לניתוח.

לצד שאיפתו לייצר עבור מטופליו את התוצאה הסופית האסתטית המרשימה ביותר, הוא שואף ומיישם בפועל גישה שמצמצמת למינימום ההכרחי תופעות של כאבים לאחר הניתוח, באמצעות שיטות אלחוש ייחודיות שלמד במהלך שנות עבודתו כמנתח פלסטי בכיר.

פגישת הייעוץ נערכת ללא לחץ של זמן והיא מאפשרת לד”ר סטוצ’ינר להכיר היטב את המטופל/ת ושאיפותיה/ו, וכפועל יוצא להתאים עבורם את סוג ושיטת הניתוח המתאימים ביותר. ד”ר סטוצ’ינר דוגל בעבודה דייקנית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן ברמת הטכניקות הכירורגיות אותן הוא מיישם והן ברמת הציוד הטכני בוא הוא עושה שימוש במהלך הניתוח.

ד”ר סטוצ’ינר הוא הכתובת הטבעית למי שמחפשת מנתח פלסטי חזה מומלץ המשלב יכולות כירורגיות ברמה הגבוהה ביותר לצד יחס חם, אישי, סבלני ומסור.

ד”ר אסתי הרשקוביץ-כהן – מנתחת פלסטית חזה מומלצת

ד”ר אסתי הרשקוביץ כהן הינה כירורגית בכירה בעלת התמחות בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת. היא סיימה את לימודי הרפואה בטכניון ואת התמחותה בבית החולים רמב”ם בחיפה.

לאחר ההתמחות עבדה ד”ר הרשקוביץ בבית חולים העמק בעפולה, שם עסקה בעיקר בניתוחים לשחזור שדיים וחזה. ד”ר הרשקוביץ’-כהן משמשת היום כרופאה בכירה בבית חולים תל השומר.

לד”ר הרשקוביץ פרסמה מאמרים רבים בספרות הרפואית בארץ ובעולם והיא משתתפת בכנסים מקצועיים רבים. ד”ר הרשקוביץ-כהן דוגלת בגישה נעימה, חמה ומסורה והיא מנתחת חזה מומלצת ונחשבת לאחד הכוכבים העולים בתחום הרפואה הפלסטית בישראל.

מומחי ASTRA MEDICAL לניתוחי חזה

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×