חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הגדלת חזה טבעית

הגדלת חזה טבעית הינה מונח המתייחס לתוצאה שנשים רבות מבקשות להשיג: חזה גדול יותר, אך בעל מראה טבעי ולא מנותח. לפני כמה עשורים, בתקופה בה התרחב מאוד השימוש בשתלי סיליקון בניתוחי הגדלת חזה, במקרים בהם העור דק ללא ריפוד על השתל’ לחזה מנותח היה מראה מלאכותי ובולט מאוד. במרוצת השנים הטעם הרווח התעדן, ולצד התפתחותן של טכניקות חדשות להגדלת חזה והחשש של נשים רבות משימוש בשתלים, הלך וגבר הביקוש לחזה מוגדל בעל מראה טבעי, משתלב בצורה הרמונית עם מבנה הגוף ואינו נראה מוגזם או מנותח.

חשוב להדגיש: הגדלת חזה טבעית מתייחסת לתוצאת הניתוח ולא לטכניקה הניתוחית; ניתן להגיע ל”הגדלת חזה טבעית” – חזה גדול יותר בעל מראה טבעי ופרופורציונלי – בכמה דרכים:

בראש וראשונה יש להעריך נכונה בבדיקה בזמן הייעוץ הראשוני על ידי המנתח הפלסטי את גודל החזה, את מבנה הגוף ואת הגודל המתאים לפרופורציות הקיימות. לאחר מכן יש להעריך את מבנה החזה והאם קיימת אסימטריה. בהמשך חשוב מאוד להעריך נכונה את צורת הנפילה של החזה או כמו שאנחנו מגדירים PTOSIS. ברור הוא שאם נכניס שתל כבד בחזה נפול השתל ימשוך את הרקמה לנפילה נוספת ונקבל תוצאה לא רצויה. הכי הכי חשוב להעריך את איכות העור והריפוד שקיים מעל השתלים, כי עור דק יגלה לעיני כל את מסגרת השתל.

הגדלת חזה טבעית ב-ASTRA MEDICAL
הגדלת חזה טבעית: חזה גדול יותר, אך בעל מראה טבעי ולא מנותח.

מהו הפתרון לכל אחת משהאלות ששאלנו?

הפתרון לפרופורציות החזה היא שיחה כנה וארוכה על יתרונות וחסרונות של גדלים שונים של צורת השתלים תוך הדגמה ספציפית לכל מטופלת. באשר לאסימטריה על כל סיבותיה היא מטופלת בשיטות שונות – מומלץ לקרא על אסימטריה באתר.

במקרה של חזה פטוטי או נפול, יש לשקול הרמת חזה בשיטות שונות משולבת עם ההגדלה כדי למנוע צניחה נוספת בעתיד.

במקרים בהם המטופלת רזה ובעלת עור דק, נשקול לבצע הגדלה עם שומן עצמי ולא להשתמש בשתלים כלל. במקרים בהם יש רצון לשימוש בשתל להגדלת החזה נמליץ על שתל לא כבד ונעשה ניתוח הגדלה היברדי – נכניס שתל ונעבה את העור הדק עם שומן עצמי.

ניתן להבין מהמתואר לעיל כי להשגת מראה טבעי חשוב מאד לפנות לרופאים מנתחים פלסטיים המכירים את מגון הטכניקות הניתוחיות והם בעלי ניסיון עשיר ומספק בכדי להגיע לתוצאות טובות וטבעיות, גם במקרים מורכבים.

מה הם הגורמים המשפיעים על מבנה וצורת השד?

המבנה של רקמת השד

בשד ישנה רקמת שומן ורקמה העשויה מבלוטת שד. רקמת השד הינה מוצקה ולכן מייצרת שד זקוף יותר ובעל מלאות בחלקו העליון. בהכללה ניתן לציין כי בקרב נשים צעירות, לרקמת בלוטת השד נפח גדול יותר בהשוואה לנשים מבוגרות, אצלן יש כמות רבה יותר של רקמת שומן בשד ולכן הוא נפול ומרוקן יותר.

איכות העור של המטופלת

כאשר עור השד אינו ניתן למתיחה, על פי רוב הוא לא יתרחב במידה ניכרת גם לאחר ניתוח להגדלת חזה, והתוצאה תהיה שד זקוף ובולט יותר. במצבים בהם עור השד רפוי ובעל אלסטיות ירודה, בשל סיבות גנטיות, לאחר ירידה משמעותית במשקל או תקופת הנקה, יש מקום לשקול גם הסרה של עודפי עור והרמה של השדיים. הגדלת חזה בלבד במקרים אלו לא תוביל למראה הטבעי המיוחל.

הגדלת חזה טבעית בשומן עצמי

הגדלת חזה טבעית בשומן עצמי, או הגדלת חזה ללא שתל, מתאימה לנשים המעוניינות בהגדלת חזה אך חוששות מהכנסת שתלים לגופן. הזרקת שומן מאפשרת מילוי, הגדלה והרמה של השדיים.

השומן לצורך הגדלת חזה ללא שתל נלקח מאזורים בגוף בהם יש עודף שומן. לצד ההגעה למראה טבעי והימנעות משימוש בשתלים, לתהליך זה יתרון נוסף: אנו פותרים באמצעותו גם את בעיית עודפי השומן אצל המטופלת; זוהי טכניקה המעצבת שני אזורים בגוף – הגדלת חזה טבעית ועיצובו והוצאה של שומן מאזור בו קיימים עודפי שומן עם אפשרות לעצבו בהמשך לשאיבת השומן. הליך שאיבת השומן מבוצע בהרדמה מקומית וטשטוש ואורכו כשעה. אם המטופלת מעוניינת להעניק לשדיים שלה נפחים גדולים יותר, ניתן לחזור על התהליך ולהוסיף נפח לשדיים כעבור שישה חודשים עד שנה.

בהגדלת חזה טבעית באמצעות שומן עצמי, השומן נקלט בחזה באמצעות טכניקת הזרקה של עיבוד תאי השומן הפרדתם מהדם והנוזל. לאחר העיבוד, ההזרקה נעשית תוך פיזור מדויק ומיטבי של תאים בודדים לתוך הרקמה שאינה רקמת השד עצמו, אלא של העור מסביב לו. הקליטה של השומן בחזה נעשית תוך ריפוי ויצירת כלי דם שמזינים את תאי השומן ושומרים על חיוניותם. נוכל במהלך מילוי השומן לתקן את צורת החזה ולתקן במידת הצורך גם הבדלים בגודל בין השדיים (אסימטריה). היתרון העיקרי של הגדלת חזה טבעית זו הוא בקליטת השומן העצמי מגוף המטופלת עצמה. יתרון נוסף הוא שהתוצאות נשמרות לטווח ארוך.

הגדלת חזה טבעית בשומן עצמי מגוף המטופלת עצמה עם התוצאות הנשמרות לטווח ארוך.

החיסרון המרכזי של הגדלת חזה טבעית ללא שתל בהזרקת שומן עצמי, הוא שכ-50% מהשומן המוזרק לשד נספג ואינו נקלט. מסיבה זו אנחנו מזריקים נפחים גדולים של שומן יותר מהנפח הרצוי הסופי, כשאנחנו יודעים מראש שאת התוצאות הסופיות נראה רק לאחר מספר חודשים.

הגדלת חזה טבעית בשיטה היברידית

הגדלת חזה טבעית וללא שתלים בשיטה היברידית, הינה פעולה חדשנית להגדלת חזה ושחזור שד. באמצעות שיטה זו ניתן להגדיל שדיים בגופן של נשים רזות בעלות עור דק, המעוניינות בשדיים טבעיים בהן צורת השתל לא נראית. שיטה זו מתאימה גם לנשים המעוניינות בהחלפת שתלים ישנים או קרועים. טכניקה זו להגדלת חזה טבעית מבוקשת מאד בזכות הבטיחות והקלות של הזרקת השומן והעדר החתכים. בהגדלת חזה טבעית ללא שתל בשיטה היברידית המנתח הפלסטי מכניס מותחן רקמות לשד המאפשר להזריק שומן לחזה בצורה הדרגתית. כאשר מתקבלת בחזה שכבה עבה יותר של השומן, המנתח הפלסטי מחליף את המותחן בשתל קבוע וקטן יותר. טכניקה זו של הגדלת חזה טבעית ללא שתל יוצרת תוצאה יפהפייה של שד רך וטבעי, עם שכבה עבה יותר של רקמת שומן. זהו שד שנעים למגע ובמקביל בעל צורה עגולה ובולטת.

מה כולל הייעוץ הרפואי לפני הגדלת חזה טבעית בשומן עצמי?

היתרון בתפיסת השירות של ASTRA MEDICAL בא לידי ביטוי כבר בשיחת הייעוץ הרפואית עם המנתח הפלסטי, המתקיימת עם כל מועמדת המתעניינת בהגדלת חזה. במהלך שיחת הייעוץ הרפואי, המנתח הפלסטי מאבחן את המצב הספציפי והייחודי של המטופלת ומקשיב לרצונות ולציפיות שלה מתוצאות הניתוח מתוך מטרה להתאים עבורה את סוג הניתוח שיספק מענה אסתטי אופטימלי.

הייעוץ הרפואי כולל לקיחת אנמנזה והיסטוריה רפואית של המטופלת ובדיקת של מידת הנפח והצניחה של החזה. המנתח הפלסטי מתכנן את הניתוח תוך התייחסות למידות, מיקום הפטמה בשד, הרווח בין השדיים ומלאות הקוטב העליון של החזה. המנתח הפלסטי מבצע הערכה מדויקת של המיקום שממנו נלקח השומן מהמטופלת: עכוזים/בטן/וכמות השומן שניתן לשאוב). הרופא מדגים למטופלת מהו הצפי לגודל הסופי ומספק הסבר בנוגע לניתוח, תקופת ההחלמה והביקורת.

האם ניתן לקבל מראה טבעי עם שימוש בשתלים?

ניתן להגדיל את החזה ולהגיע למראה טבעי גם עם שימוש בשתלים. הדבר נכון בעיקר בקרב נשים שרוצות להגדיל את החזה אך אינן מועמדות מתאימות להגדלת חזה טבעי בשומן עצמי, עקב מחסור במאגרי שומן לצורך שאיבה והזרקה בחזה, או מסיבות רפואיות שונות. הסוד בהגדלת חזה מוצלחת ובהגעה למראה טבעי, טמון בהבנת צורת החזה אותו המטופלת מעוניינת להשיג ובהתאמת סוג הניתוח והשתל לגופה ולשאיפותיה של המטופלת. בפגישת הייעוץ המקדימה אנחנו מבצעים מדידות וצילומים ורואים הדמיה של צורת השד הצפויה לאחר הניתוח. בשיטה זאת נוכל לעזור למטופלת להבין ולהחליט מה גודל החזה הנכון ביותר עבורה.

כאשר מבצעים הגדלת חזה למראה טבעי באמצעות שתלים, ישנם כמה משתנים שיש לקחת בחשבון:

  • סוג השתל: ישנן שתלים עגולים וישנם שתלים אנטומיים בצורת טיפה.
  • מעטפת השתל: המעטפת יכולה להיות חלקה או מחוספסת. בעשור האחרון החל שימוש במשתלים בעלי מעטפת ננו (Nanotextured Breast Implants), שתלים בעלי חספוס מיקרוסקופי שמפחית סכנות לסיבוכים אפשריים.
  • גודל השתל: התייחסות לא רק לנפח אלא גם לרוחב השתל, גובהו והבליטה שלו מבית החזה.
  • המרקם של השתל עצמו ושל הסיליקון הנמצא בתוכו המשפיע על תחושת השד לאחר הניתוח. ישנם שתלים שמגע בהם מרגיש כמו מגע בשד טבעי.

מהן שיטות לא ניתוחיות להגדלת חזה טבעית?

כפי שציינו, מפורסמות לא מעט שיטות שאינן ניתוחיות להגדלת חזה באופן טבעי; שיטות אלה כוללות בין היתר נטילת גלולות למניעת היריון, תכשירים בעלי השפעה הורמונלית, הזרקת מי מלח פיזיולוגיים (“סליין”), חזיות ואקום ועוד.

חשוב לציין, כי רוב השיטות המפורסמות להגדלת חזה טבעית ללא ניתוח הינן שיטות שאינן מייצרות תוצאה איכותית לאורך זמן, ובחלק מהמקרים אף עשויות להיות מסוכנות. ב-ASTRA MEDICAL אנחנו מבצעים טיפולים וניתוחים פלסטיים בשיטות האיכותיות והבטוחות ביותר הקיימות, ומחויבים לרווחתן ובריאותן של המטופלות שלנו. 

תיאום ציפיות מדויק חיוני לשביעות רצון בכל תהליך פלסטי שתעברי: לפני שאת מתפתה לבצע הגדלת חזה טבעית בשיטות שנראות נוצצות – הקפידי לוודא היטב שלא מדובר בהבטחות סרק שמבטיחות הרבה ומקיימות מעט, אם בכלל. אם יש לך התלבטות בנושא – את מוזמנת ליצור אתנו קשר ונשמח לענות לך על כל שאלה.

הגדלת חזה טבעית למראה טבעי, יפהפה ולא מנותח ב-ASTRA MEDICAL

הגדלת חזה טבעית ב-ASTRA MEDICAL

ASTRA MEDICAL הוקמה ומנוהלת על ידי ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל ומומחית בכירה בעל ניסיון יחיד במינו בניתוחי חזה.

נבחרת העילית של המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL מתמחה בניתוחי חזה (הגדלה, הרמה, הקטנה, שחזור ואסימטריה) ומתגאה ביכולת שלה להגיע לתוצאות יפהפיות, בעלות מראה טבעי ופרופורציונאלי.

לצד השאיפה לתוצאות מדהימות, הצוות הרפואי ב-ASTRA MEDICAL מחויב לשירות מסור, חם ואישי לכל מטופלת, מפגישת הייעוץ המקדימה ועד לפגישות הביקורת לאחר הניתוח.

אם את מתעניינת בהגדלת חזה טבעית – חשוב שתרגישי שאת בידיים הטובות ביותר שיש. צרי אתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה: 073-3744143.
את פגישת הייעוץ ניתן לקיים במרפאת ASTRA MEDICAL בירושלים בדרך חברון 101, בית הנציב, כניסה A, או במרפאת תל אביב, ברחוב הברזל 19 כניסה A קומה 2, רמת החייל.

מחכים לראותך!

מומחי ASTRA MEDICAL להגדלת חזה טבעית

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×