חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן

בקרב אלו הסובלים מעודף משקל משמעותי, דיאטות הרבה פעמים מספקות פתרון זמני בלבד, שלאחריהן חלה עליה חוזרת במשקל, בתוספת תחושת תסכול ואכזבה. לא תמיד שינוי באורח החיים מוביל לירידה הרצויה במשקל ולבטן שטוחה, אסתטית ומושכת. לאלו אשר הגיעו למשקל תקין או ע”י דיאטות או ע”י ניתוח בריאטרי ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן מעניק מענה לעיצוב הגוף להשגת בטן שטוחה ולעיתים גם מותן מודגשת. זהו שינוי תדמית דרמטי שמשנה חיים!

למי מיועד ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן?

ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן רגילה או היקפית מיועד לנשים ולגברים הסובלים מעודפי עור בדופן הבטן, הירך והעכוז. ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן מייצר חיטוב של דופן הבטן, שיפור משמעותי בצלוליט בצדי הירך והרמה וחיטוב של העכוז. הניתוח אמנם כולל צלקות, אך ניתן להסתירן לרוב מתחת לבגדי הלבשה תחתונה, כמו תחתונים או בגד ים.

כיצד מתבצע ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן?

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית, ואורכו בין שעתיים לשלוש שעות, בהתאם למשקלו וגודלו של המטופל ולמורכבות הניתוח. לאחר הניתוח המטופל נשאר באשפוז ל-24 שעות.

הטכניקה הניתוחית בה משתמשים במהלך ניתוח לשאיבת שומן ומתיחת בטן עשויה להשתנות בהתאם להיקף עודפי העור והשומן ומיקומם, פרופורציות הגוף, מצב השרירים ועוד.

הניתוח מותיר כאמור צלקת לרוחב הבטן התחתונה, צדי האגן ומעל הישבן, אך תכנון נכון של הניתוח מאפשר להסתירה מתחת לקו התחתון או בגד הים וחשוב לציין שעם הזמן הצלקת מבהירה והופכת פחות ופחות בולטת. לשם תכנון מדויק נבקש מהמטופל/ת להגיע בלבוש הכי מנימלי כדי לבדוק היכן נכון למקם את החתך.

ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן באסטרה מדיקל
ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן באסטרה מדיקל

מה כולל הייעוץ הרפואי עם המנתח הפלסטי לפני ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן?

כמו לפני כל ניתוח פלסטי, ובפרט לפני ניתוח פלסטי מורכב כמו שאיבת שומן ומתיחת בטן, יש להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא המנתח הפלסטי. במרכז רפואי אסטרה מדיקל-ASTRA MEDICAL, רשת המרפאות לאסתטיקה פלסטית מיסודה ובניהולה של ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל, נצבר ניסיון עשיר וייחודי בניתוחי בטן ושאיבת שומן. צוות המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL מיומן במגוון טכניקות כירורגיות לביצוע ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן, בהתאם למצב המטופל ולשאיפותיו מתוצאות הניתוח.

פגישת הייעוץ המקדימה לפני ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן כוללת היכרות מעמיקה של הרופא המנתח הפלסטי את ההיסטוריה הרפואית של המטופל ובחינת אורח חייו ומצבו הרפואי הנתון, בכדי לבדוק את מידת התאמתו לניתוח.

במידה והמטופל נמצא מתאים לעבור ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן, הרופא המנתח הפלסטי פורס בפניו את מהלך הניתוח, את תהליך ההחלמה ואת השינויים המתבקשים לקראת הניתוח הפלסטי.

ב-ASTRA MEDICAL פגישת הייעוץ המקדימה מבוצעת עם הרופא המנתח פלסטי עצמו, ומטרתה לענות על כל השאלות של המטופל, לוודא שהתהליך מובן לו לחלוטין ושהוא אכן מסוגל מבחינה רפואית ונפשית לעבור אותו.

מה כולל ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן?

שאיבת שומן ומתיחת בטן הם למעשה שני פתרונות המשלימים זה את זה. בשאיבת שומן אנחנו מפסלים את הגוף באמצעות הסרת שומן לא רצוי. במתיחת בטן אנחנו נפטרים מעודפי עור ומטפלים בהתרופפות דופן הבטן ובעודפי שומן בשיפולי הבטן. שאיבת שומן ומתיחת בטן משלימים אחד את השני ומאפשרים למטופל להגיע לתוצאות מיטביות במהלך ניתוח אחד.

הניתוח המשולב כולל שאיבת שומן מאזור הבטן, המעניקה פתרון לריכוז השומן שהצטבר באזור, אך עדיין קיימת סבירות גבוהה להישארותם של עודפי עור לאחר שאיבת השומן. מתיחת הבטן המבוצעת לאחר שאיבת השומן מטפלת בין היתר בהסרת אותם עודפי עור שנותרו לאחר השאיבה.

שילוב של שאיבת שומן ומתיחת בטן יאפשר כאמור גם סילוק של ריכוזים של שומן עודף וגם יצירה של בטן חדשה, מתוחה ואסתטית.

מה כולל ניתוח מתיחת בטן חלקית?

כאשר יש עודפי עור בלבד ושרירי הבטן מתוחים ניתן להסתפק במתיחת בטן חלקית שמאפשרת הוצאת עודפי עור בלבד ללא ניוד של הטבור וללא הידוק של שרירי הבטן. מתיחת בטן חלקית מאפשרת צלקת קטנה יותר בחלק התחתון של הבטן שמוסתרת גם בתוך בגד ים מינימאלי אין צלקת מסביב לטבור. גם במקרה זה ניתן לשלב שאיבת שומן מהמותניים כולל HIGH DRFINITION LIPOSUCTION עיצוב מבנה הבטן והדגשת השרירים.

מהם היתרונות הנוספים לניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן?

  • תהליך הרדמה אחד
  • ניתוח פלסטי אחד שמשכו קצר יותר בהשוואה לשני ניתוחים נפרדים
  • משך החלמה אחיד שבסופו נהנים מבטן שטוחה, אסתטית ומתוחה
  • חסכון בעלויות בהשוואה לביצוע כל ניתוח בנפרד

למה מומלץ לבצע שאיבת שומן ומתיחת בטן באסטרה מדיקל?

לצוות המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL בהובלתה של ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, ניסיון עשיר ומגוון בביצוע ניתוחים פלסטיים, ושאיבות שומן ומתיחת בטן בפרט. הצוות הרפואי מיומן בביצוע שאיבת שומן ומתיחת בטן בטכניקות שונות ובהתאמת הטכניקה הנכונה למטופל בהתאם למצבו הרפואי ושאיפותיו מתוצאות הניתוח הפלסטי.

ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן הוא ניתוח לכל דבר הכולל לצד ההזדמנות הנפלאה שבחובו גם סיכונים, ולכן יש לוודא היטב שהוא מבוצע על ידי מנתח פלסטי מומחה ובעל ניסיון עשיר הן בניתוח שאיבת שומן והן בניתוח מתיחת בטן.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר, להגיע לפגישת ייעוץ באחת המרפאות שלנו, להתרשם מתמונות של תוצאות ניתוחים קודמים ולקבל את מלוא המידע לקראת קבלת החלטה בנושא.

מומחי ASTRA MEDICAL לניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×