חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

3 שיטות לביצוע הגדלת חזה

הגדלת חזה מיועדת לנשים שאינן מרוצות מגודל השדיים שלהן והן מעוניינות בחזה גדול ומלא יותר. הגדלת חזה מעניקה פתרון לנשים שסובלות מחזה נפול וחסר נפח כתוצאה מלידות והריונות או ירידה משמעותית במשקל, ולנשים שנולדו עם חזה קטן מדי לטעמן.

ניתן לבצע הגדלת חזה ע”י שימוש בשתל סיליקון, או ע”י שימוש בשומן עצמוני או ע”י שילוב של השניים (שד היברידי).

לפני ואחרי הגדלת שדיים

הגדלת חזה עם שתלים

הסוד בהגדלת חזה מוצלחת טמון בהתאמת סוג השתל לגופה ולשאיפותיה של המטופלת. בפגישת הייעוץ אנחנו מבצעים מדידות וצילומים ורואים הדמיה של צורת השד הצפויה לאחר הניתוח. אנחנו עוזרים למטופלת להבין ולהחליט מה גודל החזה הנכון ביותר עבורה.

כאשר מבצעים הגדלת חזה באמצעות שתלים, ישנם כמה משתנים שיש לקחת בחשבון:

   1. סוגל השתל: ישנן שתלים עגולים וישנם שתלים אנטומיים בצורת טיפה.

   1. מעטפת השתל: המעטפת יכולה להיות חלקה או מחוספסת. בעשור האחרון החל שימוש במשתלים בעלי מעטפת ננו (Nanotextured Breast Implants), שתלים בעלי חספוס מיקרוסקופי שמפחית סכנות לסיבוכים אפשריים.

   1. גודל השתל: התייחסות לא רק לנפח אלא גם לרוחב השתל, גובהו והבליטה שלו מבית החזה.

   1. המרקם של השתל עצמו ושל הסיליקון הנמצא בתוכו המשפיע על תחושת השד לאחר הניתוח. ישנם שתלים שמגע בהם מרגיש כמו מגע בשד טבעי.

  הגדלת חזה בשומן עצמי

  הגדלת חזה בשומן עצמי הפכה ליותר ויותר פופולרית בשנים האחרונות. הפתרון הזה מאפשר להימנע מהחדרת שתלים לגוף ובמקומם לשאוב שומן מהגוף ולהשתיל אותו בשד. חשוב לציין שהפתרון הזה לא מתאים לכל אישה: ישנם נשים שאין להן מספיק מאגרי שומן מהן ניתן שומן לצורך השתלתו בשד, וישנן נשים שמסיבות בריאותיות (נשים שהן מעשנות פעילות לדוגמה) לא מתאימות לסוג זה של ניתוח.

  השתלת השומן העצמי בשד מאפשרת להגדיל את נפחו, לעצב אותו ולתקן עיוותים קיימים ולשפר את מרקם העור של השד.

  התוצאה של הגדלת חזה בשומן עצמי היא תוצאה ארוכת טווח: השומן נשאר בשד לאורך כל חייה, הוא מגיב לשינויים הורמונליים ולשינויים במשקל בדיוק כמו השומן ה”טבעי” שמצוי בשדיים שלה והוא מרגיש טבעי – תוצאה שהרבה מאד נשים מעוניינות להשיג.

  הגדלת חזה היברידית

  הגדלת חזה היברידית משלבת שימוש במשתלים ושומן עצמי. שיטה זו מאפשרת השגה של בלט מרשים של השדיים מבית החזה ועיצוב שלהם ברמת דיוק מאד גבוהה. שיטה זו מאפשרת הגעה לתוצאות אסתטיות ברמה גבוהה מאד המותאמות בצורה מיטבית לגופה של המטופלת. הגדלת חזה היברידית מתאימה לנשים המעוניינות בחזה גדול יחסית אך גם מעוצב למשעי ומותאם באופן אופטימאלי וייחודי למבנה גופן.

  בהתייחס להגדלת חזה בשומן עצמי והגדלת חזה היברידית, חשוב לציין שחלק מהשומן המושתל נספג בגוף וחלק נקלט. כמות השומן שנקלטת ומשפיעה על גודל ומבנה השד תלויה בניסיון המנתח, במטופלת ובשיטת ההזרקה. בשיטות המתקדמות בהן אנחנו משתמשים ב-ASTRA MEDICAL, בערך 70% מהשומן המושתל נקלט בשדיים (הספרות המקצועית מתארת טווח קליטה של 30%-70%). במידה ולא מספיק שומן נקלט יש לעיתים צורך בהשתלת שומן נוספת.

  ASTRA MEDICAL מעמידה לשירותכן צוות מנתחים פלסטיים מעולה, מהטובים בישראל, עם ניסיון עשיר במגוון טכניקות כירורגיות לביצוע ניתוחי חזה.

  אתן מוזמנות לקרוא עוד על הגדלת חזה במאמרו המצוין של ד”ר ברק סטוצ’ינר.

  מומחי ASTRA MEDICAL להגדלת חזה

  ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

  ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

  ד"ר ברק סטוצ'ינר

  ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

  ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

  ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

  יצירת קשר

  השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

  ×