חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הזרקת חומצה היאלורונית

כמה זה עולה, ואיך בוחרים את המטפל הנכון?

הפופולריות הגדולה של טיפולי אנטי-אייג’ינג באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית הולידה מכונים רבים שמציעים את הטיפול. לא כולם מקצועיים ובחלקם הטיפול ניתן על ידי מי שאינו מוסמך להזריק, ובהתאם גם טווח המחירים גדול. אז כיצד יודעים מה נכון לנו, מה המחיר של טיפול בחומצה היאלורנית, ואיך בוחרים איש מקצוע מיומן.

הכוכבת הגדולה של טיפולי האנטי-אייג'ינג היא חומצה היאלורונית, המוזרקת לשכבות העור העליונות כדי לסייע לשמירת נפח העור ולחותו
הכוכבת הגדולה של טיפולי האנטי-אייג’ינג היא חומצה היאלורונית, המוזרקת לשכבות העור העליונות כדי לסייע לשמירת נפח העור ולחותו

עם הגיל העור מאבד את גמישותו וזוהרו, מתקמט ומידלדל. הסיבה העיקרית לכך היא אובדן החומצה ההיאלורונית – החומר המיוצר בין תאי העור בשכבות העמוקות ומקנה לו את המראה הצעיר. עולם האסתטיקה, הקוסמטיקה ורפואת העור מנסה למצוא את הנוסחה לחידוש העור ולמלחמה בפגעי הגיל באמצעות החדרת חומרים מזינים במשחות. הכוכבת הגדולה של טיפולי האנטי-אייג’ינג היא אותה חומצה היאלורונית, המוזרקת לשכבות העור העליונות כדי לסייע לשמירת נפח העור ולחותו, לתיקון הרקמה וריכוז מולקולות מים (לחות) בעור.

הפופולריות של הטיפול באמצעות חומצה זו היא עצומה ומעידה על יעילותו. כיום מבצעים מגוון של טיפולים בפנים תוך שימוש בחומצה היאלורונית: מילוי שפתיים, הרמת גבות (בשילוב עם בוטוקס) תיקון חלקים אסימטריים בפנים, תיקון שקעים ומילויים (למשל, ברקות), מילוי צלקות אקנה, יצירת עצמות לחיים גבוהות, עיצוב האף, ואף הגדלת פין אצל גברים. בנוסף, החומצה הוכחה כמסייעת להפחית צלקות ולהחלמה מהירה של פצעים.

הביקוש הגדול לטיפול בחומצה היאלורנית הוליד המוני מכונים, חלקם לא מקצועיים, המציעים טיפולים בטווח מחירים רחב. פערי המחירים, שלעיתים הם משמעותיים מאוד, גורמים פעמים רבות למטופלים לבלבול: האם להעדיף את התשובה הזולה או לחפש את התשובה היקרה יותר? מה משמעות פערים אלה? וכיצד ניתן לדעת באיזה רופא לבחור? בשורות הבאות ננסה לעשות לכם סדר בכל הנוגע לשאלות אלה.

מהם מחירי טיפול בחומצה היאלורונית?

טיפולי ההזרקה של החומצה ההיאלורונית נמדדים על פי כמות החומצה המוזרקת. מזרק סטנדרטי מכיל 1 סמ”ק ועלותו – בהתאם לטיב החומר – נעה בין 600 ל-3,800 שקל. מובן שמחיר הטיפול הכולל נגזר מגודל ועומק הקמטים שאותם רוצים להחליק, משך הטיפול, סוג הטיפול, טיפולים נוספים הנדרשים לאחר הטיפול הראשוני, וכמובן מהמומחיות ומהניסיון המקצועי של הרופא. היות שיש סוגים שונים של חומצות היאלורוניות, שנועדו לשימושים שונים, המחירים של הסוגים משתנים.

היות שיש סוגים שונים של חומצות היאלורוניות, שנועדו לשימושים שונים, המחירים של הסוגים משתנים.
היות שיש סוגים שונים של חומצות היאלורוניות, שנועדו לשימושים שונים, המחירים של הסוגים משתנים.

מחירי טיפולי ההזרקה של החומצה ההיאלורונית נעים בין הטווחים הבאים:

סוג הטיפולמחיר (בשקלים)הערותמחזיק מעמד
מילוי שפתיים3,800-450לפי הכמות הנדרשת12-6 חודשים
מילוי והעלמת קמטים3,200-1,000 להזרקהבהתאם לאזור המילוי והכמות18-9 חודשים
מילוי שקעים תחת העין3,800-2,200בהתאם לכמות18-9 חודשים
חידוד קו הלסת4,200-2,000בהתאם לכמות24-12 חודשים
פיסול אף4,800-750ללא ניתוח24-12 חודשים

איך בוחרים רופא מומחה בפלסטיקה – להזרקת חומצה היאלורונית?

כאמור, הפופולריות הגדולה של הזרקות חומצה היאלורונית הביאו לפריחה של מכוני טיפול שבמקרים רבים הטיפולים בחומצה היאלורנית המבוצעים בהם אינם על ידי רופאים מומחים אלא על ידי רופאים כלליים ורופאי שיניים. לפיכך, השאלה הראשונה שעליכם לשאול היא האם מי שמזריק לכם את החומצה הוא רופא מומחה בכירורגיה פלסטית או רפואת עור. רופאים המתמחים בטיפולי עור ופלסטיקה יידעו היכן להזריק מבלי לגרום לכם נזק – פגיעה בעצבי הפנים שעלולה להביא לעיוות או פגיעה בהבעות הפנים. יש להכיר את האנטומיה היטב כדי למנוע הזרקה לכלי דם וחסימה שלהם.

נכון, רופאים מומחים בפלסטיקה ובעור גובים מחיר גבוה יותר בזכות המקצועיות הניסיון המקצועי והמוניטין שלהם – אבל ההבדל הזה בעלות הטיפול שווה כל שקל. הרי מדובר בבריאותכם ובנראות שלכם. רק רופא מומחה בפלסטיקה ורפואת עור עם ניסיון בטיפול בעור הפנים, בטכניקות ההזרקה של החומצה ההיאלורנית והיכרות האנטומיה של הפנים יוכל להתאים את תכנית הטיפול למבנה הפנים שלכם כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

היות שטווחי המחירים של החומצות ההיאלורוניות רחבים מאוד, הרי שיש לוודא כי אתם בוחרים במקום שיבטיח לכם את החומרים באיכות הגבוהה ביותר. חשוב לבחור את הרופא המומחה ברפואה פלסטית ורפואת עור כדי שיוכל להתאים את סוג החומר לאזורים שונים של הפנים ולשכבות שטחיות או עמוקות על ידי אבחון והתאמה נכונה המפתח לתוצאה טובה וטבעית.

היות שטיפולי הזרקות חומצה היאלורונית הם לטווחי זמן מוגבלים (ר’ טבלה), הרי שנדרשים טיפולי המשך תקופתיים. לפיכך חשוב שתדעו כי הפקדתם את פניכם/גופכם בידיים הטובות ביותר, כאלה שילוו אתכם לאורך זמן וישמרו על התוצאות הרצויות בצורה המקצועית ביותר. לכן, תמיד מומלץ לבדוק לצד סקר אנשי המקצוע והרופאים שאתם עורכים לפני הטיפול גם המלצות של לקוחות שהתנסו בטיפולים לאורך זמן.

חשוב לבחור את הרופא המומחה ברפואה פלסטית ורפואת עור כדי שיוכל להתאים את סוג החומר לאזורים שונים של הפנים
חשוב לבחור את הרופא המומחה ברפואה פלסטית ורפואת עור כדי שיוכל להתאים את סוג החומר לאזורים שונים של הפנים

טיפול ומקצועי עם תוצאות מושלמות בחומצה היאלורונית באסטרה מדיקל

אסטרה מדיקל, רשת מרפאות בתחום הרפואה האסתטית והכירורגיה הפלסטית, מאגדת קבוצת עילית של רופאים בכירים ומנתחים פלסטיים מומחים. הרשת מהווה את חוד החנית של עולם הכירורגיה הפלסטית בישראל, בזכות ניסיון רב שנים, איכות הצוות הרפואי והטמעת שיטות ניתוח וטכנולוגיות חדשניות. באסטרה מדיקל מבוצעים כל סוגי הניתוחים הפלסטיים האסתטיים: ניתוחי חזה (הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה), מתיחת בטן, מתיחת פנים, מתיחת צוואר, שאיבת שומן, ועוד.

כדי שגם את תוכלי לשמור את ההבעה הטבעית של פנייך, על מראה הרמוני ועל עור צעיר ובריא, אסטרה מדיקל מזמינה אותך לטיפולי הזרקת החומצה ההיאלורונית בידי טובי המומחים ומציעה:

 • תיקוני אף
 • הגדלה ועיצוב של השפתיים
 • טיפול בקמטוטים בלחיים
 • מילוי שקעים מתחת לעיניים
 • הרמת גבות
 • טיפול בקמטים סביב העיניים
 • טיפול בקמטים במצח
 • טיפול בקמטים סביב הפה
 • טיפול בשקעים בסנטר והגדלת סנטר
 • יצירת קו לסת מודגש
 • תיקונים שונים לאסימטריה במידה וקיימת .

הטיפולים נעשים באמצעות חומרי מילוי בטוחים המאושרים על ידי ה-FDA. ההזרקות מבוצעות על ידי מנתחים פלסטיים בכירים עם ניסיון רב בהזרקות אסתטיות ובהכרת האנטומיה של הפנים. חומרי ההזרקה מותאמים לאזורים השונים כדי להשיג את התוצאה המיטבית. צוות המכון יתאים לכם תוכנית טיפול אישית וילווה אתכם לאורך כל הדרך, תוך תמיכת אנשי המקצוע שלנו.

אז אם שלמות עורך והמראה חשובים לכם – צרו קשר, ומומחי אסטרה מדיקל יעמדו לשירותכם כדי להשיב לעורכם את גמישותו ואת הנפח הטבעי.

מומחי ASTRA MEDICAL להזרקת חומצה היאלורונית

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×