חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הזרקות בשפתיים

השפתיים מאבדות עם השנים את הנפח הטבעי שלהן. לעיתים אף נוצרים סביבן קמטים עדינים המקנים להן מראה נוקשה או קפוץ הפוגע ברכות המאפיינת את השפתיים הנשיות. הזרקות בשפתיים מבוצעות בקרב נשים בכל טווח הגילאים – נשים צעירות הסובלות ממבנה מולד של שפתיים דקות ונשים מבוגרות יותר שהשפתיים שלהן אבדו את נפחן במרוצת השנים.

צורת השפתיים משתנה ממטופלת למטופלת ומשתנה עם הגיל. השפה העליונה צונחת ככל שאנחנו מתבגרות ונהיית דקה יותר. ה-Cupid Bow – הצורה היפה של השפה העליונה, נעשית שטוחה וללא בלט. נשים רבות מעוניינות לתקן את הנפח של השפתיים, כך שתהיינה בשרניות יותר ולהתאימן לצורת ולמבנה הפנים. שפתיים מלאות ובשרניות משפרות את הדימוי העצמי הנשי ואת הביטחון העצמי של נשים רבות.

מה היתרון בהזרקות בשפתיים באמצעות חומצה היאלורונית?

הזרקות בשפתיים נועדו להעניק לנשים שפתיים בשרניות וחושניות בטיפול מהיר, פשוט ושאינו פולשני. החומר המוזרק לשפתיים הוא חומצה היאלורונית – מולקולה דמוית ג’ל שהגוף שלנו מייצר, הנמצאת באופן טבעי ובריכוזים גבוהים בעור שלנו השומרת על רמת הלחות של העור. הזרקות בשפתיים בחומצה היאלורונית נועדו ליצור עיבוי ומילוי של השפתיים והן נחשבות לטיפול אסתטי פשוט, מהיר ובטוח.

מה כולל יעוץ רפואי לפני הזרקות בשפתיים?

הייעוץ הרפואי נערך על ידי כירורג פלסטי והוא כולל הקשבה למטופלת בכל הקשור לציפיות שלה באשר לגודל ומבנה השפתיים. הייעוץ כולל לקיחת היסטוריה רפואית ובדיקה קלינית של המטופלת. במהלך הבדיקה הרופא יבדוק את הפנים והשפתיים ויערוך התאמה למבנה הפנים, יסביר על תהליך ההזרקה, ההכנה ותהליך האלחוש, ויענה על כל שאלה שהמטופלת תרצה לשאול.

הזרקות בשפתיים באסטרה מדיקל
הזרקות חומצה היאלורונית בשפתיים ב-ASTRA MEDICAL

כיצד מתבצעים טיפולי הזרקות בשפתיים?

הזרקות בשפתיים מבוצעות בהתאמה אישית למבנה הפנים של כל אישה. כחצי שעה לפני ההזרקה המנתח הפלסטי מאלחש את האזור המוזרק באמצעות מריחת ג’ל מרדים. את החומצה ההיאלורונית המנתח הפלסטי מזריק לשפתיים באמצעות מחט דקיקה. המנתח הפלסטי משתמש בחומצות היאלורוניות גמישות ועשירות ומזריק באופן שיוצר מראה חושני, טבעי והרמוני, בהתאמה למראה הפנים של המטופלת.

באיזה סוג של חומצה היאלורונית משתמשים להזרקות בשפתיים?

במרכז הרפואי אסטרה מדיקל הכירורגים הפלסטיים המומחים משתמשים בחומצות היאלורוניות גמישות ועשירות בלחות שגם מעבות את השפתיים וגם משפרות את המרקם שלהן ומסייעות במניעת תחושה של יובש.

האם יש צורך בהזרקות נוספות בשפתיים לאחר ההזרקה הראשונית?

כחודש לאחר הטיפול הראשון של ההזרקה בשפתיים, נשים המעוניינות במראה בשרני ומלא יותר של השפתיים יכולות לבצע הזרקה נוספת.

מה משך הטיפול של הזרקות בשפתיים?

הטיפול להזרקות בשפתיים אורך כ-15 דקות בלבד ונערך על ידי כירורג פלסטי.

מדוע מומלץ לבצע הזרקות בשפתיים במרכז רפואי אסטרה מדיקל?

ישנן כמה סיבות שבזכותן מומלץ לבצע הזרקות בשפתיים באסטרה מדיקל:

  • הזרקות בשפתיים באסטרה מדיקל מבוצעות על ידי רופאים מנתחים פלסטיים בכירים. קיים הבדל תהומי בין הזרקה בשפתיים המבוצעת על ידי רופא מנתח פלסטי בכיר ועתיר ניסיון וידע לבין כזו המבוצעת על ידי מי שהוא רופא אך אינו רופא מומחה בפלסטיקה .
  • המנתחים הפלסטיים באסטרה מדיקל יודעים בדיוק באילו חומרים להשתמש בהזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים, מהי כמות החומצה ההיאלורונית שיש להשתמש בה וכיצד להעניק לשפתיים מראה בשרני וחושני ובו בעת טבעי והרמוני למראה הכללי של הפנים.
  • המנתחים הפלסטיים באסטרה מדיקל מתייחסים לא רק לגודל השפתיים אלא גם לצורתן ולתיקונים שיש לעשות במבנה הלסת והשפתיים עקב אסימטריה.
  • למנתחים פלסטיים יש הבנה אסתטית עמוקה והם ידברו איתך על איך להימנע מ”מראה מוזרק” מוגזם ולא אסתטי.

הזרקות בשפתיים לעיבוי השפתיים נחשב לאחר הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר בעשור האחרון, גם בקרב נשים צעירות. הביקוש הרב להזרקות בשפתיים גורם לכך שהמון מכוני יופי וקוסמטיקאיות משווקים אותו, וזאת למרות שלא כל מי שמשווק את הטיפול הזה עבר את ההכשרה מקצועית מתאימה ושבהרבה מקרים נעשה שימוש בחומרי מילוי שאינם מפוקחים על ידי משרד הבריאות. חשוב מאד שתדעי שהזרקה שנעשית בחומצה היאלורונית מזויפת או בחומצה באיכות נמוכה, עלולה לגרום לעיוות של השפתיים, לעיתים למשך זמן ממושך ובמקרים מסוימים אף לצמיתות!

השפתיים שלך הן אחד האיברים החשובים ביותר בפנייך ואינך רוצה לסכן אותן. חשוב להקפיד לבצע הזרקות לשפתיים במרכז רפואי או אצל רופא מומחה בפלסטיקה ולא להסתכן ולהתפתות אחר “מכוני יופי” שמציעים מחיר זול או פריסת תשלומים נוחה על חשבון איכות הטיפול והחומרים. מומלץ לברר היטב מיהם הרופאים המבצעים את ההזרקות לשפתיים ומה רמת ההכשרה והניסיון שלהם והאם הם מומחים ברפואה פלסטית.

הזרקת חומצה היאלורונית למילוי שפתיים
הזרקת חומצה היאלורונית למילוי שפתיים ב-ASTRA MEDICAL

האם הזרקות בשפתיים נחשבות לטיפול בטוח?

באסטרה מדיקל אנחנו מקפידים להשתמש בחומרי המילוי הבטוחים והאיכותיים ביותר. השימוש בחומרים האיכותיים ביותר והעובדה שההזרקות מבוצעות על ידי מנתחים פלסטיים בכירים ועתירי ניסיון, יוצרים בקרב המטופלות שלנו ביטחון מלא ותחושה שהן נמצאות בידיים הטובות ביותר. התוצאות שאנו מייצרים באסטרה מדיקל הן של שפתיים חושניות ובשרניות ובעלות מראה טבעי והרמוני.

האם קיימות תופעות לוואי לאחר הזרקות בשפתיים?

חומצה היאלורונית מצויה בגוף שלנו באופן טבעי ולכן השפתיים קולטות אותה בצורה מיטבית ותופעות לוואי ממושכות או דרמטיות לאחר הזרקות בשפתיים נחשבות לנדירות מאד. לאחר ההזרקה בשפתיים, ניתן להבחין בנפיחות ומעט אודם בשפתיים – תופעות אלה ייעלמו מעצמן בטווח של 48 שעות. במידה ויהיו שטפי דם קטנטנים ניתן לטשטש אותם באמצעות איפור. החזרה לשגרה מלאה מתאפשרת מיד לאחר ההזרקה בשפתיים.

כמה זמן מחזיק טיפול הזרקות בשפתיים?

השפעת הזרקות בשפתיים נמשך לטווח של חצי שנה עד שנה.

הזרקות בשפתיים באסטרה מדיקל

אסטרה מדיקל הינה מרכז רפואי לכירורגיה פלסטית וטיפולים אסתטיים שהוקם לפני למעלה מ-30 שנה ע”י ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מבכירות המנתחים הפלסטיים בישראל. המרכז נחשב לבין האיכותיים והמובילים בישראל והוא כולל קליניקות בתל אביב ובירושלים. כל טיפול של הזרקות בשפתיים באסטרה מדיקל הוא קודם כל טיפול רפואי המבוצע תחת פיקוח רפואי על ידי רופאים מנתחים פלסטיים בכירים, מהטובים והמנוסים בישראל. כל המנתחים הפלסטיים באסטרה מדיקל מנוסים ומוכשרים לעבוד עם חומרי ההזרקה האיכותיים והבטוחים ביותר והזרקות בשפתיים מבוצעות בסטנדרטים הרפואיים המחמירים ביותר, תחת פיקוח משרד הבריאות, כדי להבטיח שתהיי בידיים הטובות והבטוחות ביותר.

כשאת בוחרת בקליניקה לפני טיפול הזרקות בשפתיים, הבטיחי לעצמך שאת מבצעת את הטיפול במרפאת מומחים ותיקה, איכותית ויציבה שתעניק לך שירות ותהיה שם בשבילך גם לאחר הטיפול ולא רק לפניו.

מומחי אסטרה מדיקל להזרקות בשפתיים

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×