חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פילינג פנול

פילינג פנול או פילינג עמוק, הוא טיפול הפילינג האיכותי ביותר לקילוף והתחדשות עור הפנים. הטיפול מבוצע באמצעות מריחת תמיסה ייחודית על פני העור המייצרת תהליך של התקלפות העור ויצירת עור חדש בריא, רענן וזוהר יותר. פילינג פנול נחשב לטיפול הטוב והיעיל ביותר לשיפור מרקם וגוון עור הפנים והוא מעלים כתמי פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים (במיוחד קמטי עישון סביב הפה) ומעדן קמטים עמוקים ושטחיים במצח וסביב העיניים, קמטוטים בלחיים וקמטים עמוקים סביב הפה. זהו הליך אסתטי חד פעמי, האורך מספר שעות ובסיומו משתחררים הביתה לתקופת החלמה של שבוע עד 10 ימים. תוצאות הטיפול נותרות לתקופה של עד 15 שנים לאחר הטיפול.

באילו מקרים מומלץ לבצע פילינג פנול?

פילינג פנול מומלץ במקרים הבאים:

 • כאשר קיימים קמטים רבים מסביב לפה
 • במצב של כתמי פיגמנטציה רבים בפנים
 • במקרים של איכות עור ירודה וריבוי כתמים וקמטוטים
 • כאשר קיימת נפילה של הפנים אך לא מעוניינים לעבור ניתוח מתיחת פנים
 • כאשר מטופלים נמצאים בתהליך הרזיה וחוששים מנפילת העור בהמשך הדרך
 • במידה והעפעפיים נפולות ונשקלת מתיחת עפעפיים

מה יתרונות הטיפול בפילינג פנול?

 • העלמת קמטים וכתמים
 • הידוק עור הפנים והעפעפיים
 • חידוש וריענון עור הפנים
 • מניעת גידולים סרטניים

למי מיועדים טיפולי פילינג פנול?

הטיפולים מיועדים לנשים וגברים בכל גיל, אך רוב המטופלים והמטופלות שעוברים טיפולי פילינג פנול הם בני 45 ומעלה, המעוניינים לטפל בכתמים וקמטים בפניהם הנובעים מהגיל ואורח החיים.

פילינג פנול או פילינג עמוק, הוא טיפול הפילינג האיכותי ביותר לקילוף והתחדשות עור הפנים
פילינג פנול או פילינג עמוק, הוא טיפול הפילינג האיכותי ביותר לקילוף והתחדשות עור הפנים.

למי טיפולי פילינג פנול אינם מתאימים?

 • גברים ונשים בעלי גוון עור כהה עלולים לפתח לאחר הטיפול פיגמנטציה תגובתית שחולפת בתוך מספר חודשים
 • מטופלים הסובלים מפיגמנטציה הורמונאלית

מה כוללת פגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי לפני טיפול פילינג פנול?

לפני טיפול פילינג פנול יש להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה במרפאת ASTRA MEDICAL בתל אביב או בירושלים עם רופא. במהלך הפגישה, הרופא המנתח הפלסטי יבצע בדיקת התאמה לטיפול בפילינג פנול ויתייחס לגוון העור, למחלות רקע אם יש ועוד.

לכמה זמן מחזיקות תוצאות פילינג פנול?

למרות שמדובר בטיפול אחד, תוצאות הטיפול  בפילינג פנול מחזיקות למשך זמן רב – עד 10 ואפילו 15 שנים לאחר הטיפול. 

כיצד מתבצע טיפול בפילינג פנול?

בשלב הראשון הרופא המנתח הפלסטי יבדוק את סוג העור של המטופלת ויתאים לו את סוג התרכובת בה הוא ישתמש לצורך ביצוע הפעולה. פילינג פנול מבוצע תחת טשטוש, באמצעות מריחה של תמיסה מיוחדת הגורמת לכוויה בדרגה נמוכה באזור המטופל, במטרה להרוס את השכבות העליונות שלו ולגרום לו להתקלף.

תמיסת הפילינג העמוק גורמת להסרת שכבות העור הפגומות ומעודדת יצירה של עור חדש עשיר בסיבי קולגן, האחראים באופן טבעי לאלסטיות של העור. כאשר העור עשיר בקולגן, הוא בעל מראה חלק ומתוח. יצירת סיבי הקולגן הנבנים בעור בעקבות הפילינג העמוק, הם האחראים לכך שתוצאות הטיפול נשמרות למשך שנים ארוכות.

הפרוצדורה מבוצעת בחדר ניתוח בגלל הטשטוש שמקבלים המטופלים במהלך הטיפול. כמו כן חשוב לנטר את הדופק של המטופל בזמן המריחה ולמרוח את הפנול באיטיות, כדי למנוע הפרעות קצב. מדובר בפילינג עמוק עד בינוני, פילינג פנול ניתן לבצע בכל ימות השנה אך חשוב להישמר מחשיפה לשמש מספר חודשים לאחר הטיפול ולא להיחשף עם הפנים לשמש בחודשי הקיץ. לכן, מומלץ לאנשים שנוטים להיחשף לשמש באופן קבוע לבצע את הטיפול בחודשי החורף.

האם פילינג פנול מעלים צלקות?

פילינג פנול הוא אמנם הטיפול העמוק ביותר שניתן לבצע בעור הפנים, אך הוא אינו מסיר לחלוטין צלקות, אלא משפר את מראה הצלקות ומטשטש אותן. לאחר ביצוע הפעולה העור ייצר בקצב מוגבר רקמת עור חדשה שתהיה נקייה, מתוחה ובעלת מראה חיוני ובריא.

מהו תהליך ההחלמה לאחר פילינג פנול?

לאחר הטיפול בפילנג פנול המטופלת משוחררת מבית החולים לשהייה בת שבעה ימים בבית. במהלך תקופה זו העור הישן מתקלף ומופיע אודם בפנים – זו תוצאה צפויה ורצויה. האודם בפנים ישתפר בהדרגה וצפוי להיעלם בטווח של מספר חודשים. מותר להתאפר ואין מגבלות לאחר הטיפול, אך יש להקפיד על מריחת קרם הגנה ומומלץ להימנע מחשיפה לשמש.

האם טיפול פילינג פנול כואב?

יתכנו כאבים קלים במהלך הטיפול ובשעות הראשונות שלאחריו. טיפול פילינג פנול מתבצע תחת אלחוש מקומי וטשטוש. לאחר הטיפול על המטופלת לשהות בביתה למשך שבוע עד עשרה ימים. במקרה של כאבים לאחר הטיפול ניתן להשתמש במשככי כאבים בהמלצת הרופא המטפל. במקרה של כאב יש להודיע לרופא. אין הגבלות מיוחדות בנוגע להתנהלות יום יומית לאחר הטיפול.

מה היתרונות ביצוע פילינג פנול במרכז הרפואי אסטרה מדיקל?

בטיפול פילינג פנול נעשה שימוש בתמיסה מיוחדת האחראית לקילוף העור וליצירת שכבת עור בריאה וזוהרת יותר תחתיו. כדי להגיע לתוצאות מיטביות ולשמור על בטיחות הטיפול, הכרחי לבצע את הטיפול ע”י רופא מומחה בפלסטיקה ובעל ניסיון עשיר בתחום. בטיפול זה נערך מעקב צמוד ובקורת כל יום או יומיים של הרופא המומחה בפלסטיקה שביצע את הטיפול עד להחלמה של הפנים לחלוטין.

המרכז הרפואי אסטרה מדיקל, מיסודה ובניהולה של ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מבכירות המנתחים הפלסטיים בישראל, נחשב למרכז הרפואי לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים המתקדם והאיכותי בארץ. במרכז, הכולל קליניקות בתל אביב ובירושלים, מתבצעים שורה ארוכה של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים הכוללים גם טיפולי פנים ובכללם פילינג פנול.

הרופאים באסטרה מדיקל, מנתחים פלסטיים בכירים, מנוסים ובעלי מוניטין, יודעים להתאים את התמיסה לפילינג של עור הפנים שלך כדי להבטיח לך טיפול בטוח, החלמה איכותית ותוצאות יפהפיות שישמרו לטווח ארוך. הרופאים שלנו המומחים בפלסטיקה זמינים לשירותך החל מפגישת היעוץ הרפואי המקדימה ועד לגמר משך תקופת ההחלמה והגעה לתוצאה המיוחלת: עור פנים מחודש, יפהפה, רענן וזוהר.

מומחי ASTRA MEDICAL לפילינג פנול

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×