מתיחת בטן מיועדת לאנשים הסובלים מעודפי שומן ועור באזור הבטן, ולנשים לאחר דיאטה או מספר לידות המעוניינות להעלים סימני מתיחה על הבטן. מחירי ניתוחים למתיחת בטן נעים בין 15,000 ש״ח ל-32,000 ש״ח, בהתאם לסוג הניתוח (מתיחת בטן מלאה או מתיחת בטן קטנה), המוניטין של המרפאה או הרופא המנתח, סוג הביטוח הרפואי שבבעלות המטופל ומשך ואופי האשפוז הנדרש לאחר הניתוח.

הגורמים המשפיעים על מחיר מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן כרוך בהרדמה כללית בחדר ניתוח, בזמן התאוששות בבית חולים ובהשגחה למשך לילה אחד לפחות. תהליך זה מייקר את מחיר הניתוח למתיחת בטן בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים.

מחיר מתיחת בטן קטנה לעומת מתיחת בטן מלאה

קיימים שני סוגי ניתוחים למתיחת בטן: מתיחת בטן מלאה ומתיחת בטן קטנה. ניתוח מתיחת בטן מלאה כולל הסרה של עודפי שומן ועור, משיכת החלק העליון של עור הבטן כלפי מטה, הידוק שכבת השרירים וחתך למיקום הטבור מחדש. מחיר מתיחת בטן מלאה נע בין 21,000 ש״ח ל- 32,000 ש״ח. מתיחת בטן קטנה או חלקית לעומת זאת, המכונה גם מיני אבדומינופלסטיה, מיועדת לסובלים מעודפי עור קטנים, והיא כוללת מתיחה של עור הבטן עד לגובה הטבור, ללא הזזה של הטבור, והסרה של עודפי עור ושומן. מחיר מתיחת בטן קטנה נע בין 15,000 ש״ח ל-20,000 ש״ח.

גם המוניטין משפיע על המחיר

המוניטין של המרפאה הפלסטית או של המנתח הפלסטי שיבצעו את הניתוח, משפיעים גם הם על מחירי ניתוח מתיחת בטן. הוותק והניסיון של מנתחים פלסטיים בעלי שם מאפשר להם לדרוש מחירים גבוהים יותר בהשוואה למנתחים צעירים יותר ומוכרים פחות.

השתתפות קופות החולים

חלק מקופות החולים להן הסכמים עם מרפאות פלסטיות, משתתפות בכיסוי עלויות ניתוחי מתיחת בטן. ביטוחים משלימים ומעט יקרים יותר יקנו השתתפות גדולה יותר – ההנחה במחיר ניתוח מתיחת בטן בינונית עשויה להגיע לשיעור של עד 30%, כך שכדאי לברר מול קופת החולים האם הביטוח שלכם מקנה הנחה במחיר מתיחת בטן.

מתיחת בטן זוכה לפופולריות הולכת וגוברת והתחרות בין המרפאות פועלת לטובת הלקוחות. כדאי להשקיע מאמץ במציאת מחירים אטרקטיביים, מבלי כמובן לוותר על איכות הטיפול. פגישת ייעוץ לפני הניתוח מעניקה הזדמנות לשאול את כל השאלות החשובות, הן בהתייחס למחיר ניתוח מתיחת בטן והן בהתייחס להיבטים המקצועיים של התהליך.

אפריל 26 יום רביעי , 2017 11:45 pm

בטן נפולה

ב- 2013 עברתי ניתוח קיצור מעי עקב השתפלות.
במהלך 2016 בינואר ובאוגוסט עברתי 2 ניתוחי בקע בטני בלפרסקופיה.
מאז הבטן הנפולה.
אני בת 68 ומשקלי 88-89 לא עושה ספורט, מעשנת.
האם לאור ההיסטוריה שלי ניתן לעשות משהו.
מבקשת תגובה רק במייל. תודה

אפריל 4 יום שלישי , 2017 11:34 am

מתיחת בטן

עד איזה גיל מותר לעבור ניתוח מסוג זה, והאם יש בעיה לעבור אותו למי שיש סכרת?

ינואר 18 יום רביעי , 2017 5:48 pm

ניתוח חיבור שרירי בטן

האם ניתן לשלב ניתוח חיבור שרירי בטן לבין דילול שומן לקבלת מראה נורמלי של הבטן/
אני זקוקה לניתוח חיבור שרירי הבטן מאחר וישנה היפרדות אחרי הלידות. אך יחד עם זאת ברצוני לשפץ קצת אם כבר אז קצת אסטתיקה.

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה