חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כמה עולה הקטנת חזה

הקטנת חזה הינה אחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר, והוא גם אחד מהניתוחים ששביעות רצון המטופלים ממנו היא הגבוהה ביותר. לצד התוצאה האסתטית היפהפייה, ניתוח הקטנת חזה מעניקה פתרון רפואי של ממש לבעיות שמקורן בחזה כבד – כאבים כרוניים ואף לעקמת קלה בגב.

כמה עולה הקטנת חזה?

מחיר הקטנת חזה מושפע מכמה גורמים ואינו מחיר אחיד קבוע.

 • המוניטין של המנתח הפלסטי הוא המרכיב הראשון שמשפיע על עלות הקטנת חזה. מנתח פלסטי בכיר ובעל ניסיון ומוניטין, יגבה מן הסתם שכר מנתח גבוה יותר משמעותית ממנתח בתחילת דרכו.
 • שיטת הניתוח הפלסטי להקטנת חזה גם היא בעלת משמעות על העלות הסופית של הניתוח. הקטנת חזה ניתן לבצע בשתי שיטות עיקריות, עליהן נפרט בהמשך המאמר.
 • אופן ביצוע הניתוח בספרות המקצועית קיימות למעלה מ-80 טכניקות להקטנת חזה (!) חשוב מאוד לבחור את הטכניקה הניתוחית המתאימה למטופלת ולהעריך בצורה מדויקת את כמות העור שיש להוציא ואת הנפח המבוקש של החזה החדש. לבחירת הטכניקה הרפואית הניתוחית השפעה אסתטית לצד השפעה על החלטות עתידיות, כגון על היכולת העתידית של המטופלת להניק לאחר הניתוח להקטנת חזה.
 • עלות חדר הניתוח
 • שכר הרופא המרדים ואנשי צוות נוספים, במידה ויש
 • עלות אשפוז בבית חולים – במידה ונדרש
כמה עולה הקטנת חזה? אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר.
כמה עולה הקטנת חזה? אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר.

למי מתאים ניתוח הקטנת חזה?

 • נשים בעלות חזה גדול הגורם להן לאי נוחות
 • מטופלות שמתקשות למצוא בגדים מתאימים או נוחים בשל החזה הגדול שלהן והסובלות מהערות בנושא ואף מקרבה אינטימית
 • נשים שבשל החזה הגדול שלהן סובלות מדימוי עצמי נמוך
 • נשים בעלות שדיים צינוריים או אסימטריים
 • נשים שמוגבלות בתפקודי היום יום שלהן בשל חזה גדול מדי
 • נשים הסובלות מכאבים בעמוד השדרה, בגב או בכתפיים בשל משקל החזה
 • לסובלות מהזעת יתר באזור החזה או מפטריות בכפלים שמתחת לחזה

החל מאיזה גיל ניתן לעבור הקטנת חזה?

הקטנת חזה ניתן לעבור לאחר שהחזה סיים להתפתח. בדרך כלל מומלץ לשקול הקטנת חזה לאחר גיל 18, היות ועד לגיל זה החזה בדרך כלל לא סיים להתפתח ונדרשת לצורך ביצוע הניתוח הקטנת חזה, הסכמה של ההורים. במקרים בהם החזה גדול באופן חריג לפני גיל 18 או במקרים בהם ניכרת אסימטריה קיצונית, נוכל לשקול ולבצע את הניתוח הפלסטי להקטנת חזה גם בגילאים צעירים יותר, בהתאם למקרה.

מה כוללת פגישת ייעוץ רפואי לפני הקטנת חזה?

הקטנת חזה, כמו כל ניתוח פלסטי, מחייבת פגישת ייעוץ מקדימה עם מנתח פלסטי. לפגישת הייעוץ הרפואית המקדימה ערך וחשיבות רבה הן לרופא המנתח והן למטופלת.

כמה עולה הקטנת חזה? אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר.
כמה עולה הקטנת חזה? אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר.

עבור המטפלת, פגישת הייעוץ מאפשרת לה קודם כל להכיר את המנתח הפלסטי שאולי ינתח אותה (אצלנו ב-ASTRA MEDICAL, פגישות הייעוץ המקדימות נערכות עם המנתחים הפלסטיים עצמם ולא עם יועצות, מזכירות או מתלמדים). פגישת הייעוץ עם המנתח הפלסטי היא הזדמנות עבורה לשאול כל שאלה שיש לה לגבי הניתוח להקטנת חזה:

 • הציפיות שלה מהניתוח הפלסטי להקטנת חזה- איך תראה התוצאה הסופית?
 • התהליך – במה הניתוח הפלסטי כרוך? איך מתכוננים אליו?
 • משך ההחלמה מהניתוח להקטנת חזה

בפגישת הייעוץ הרפואית, המתעניינת תוכל לראות דוגמאות לניתוחי הקטנת חזה קודמים שביצע המנתח הפלסטי ולהתרשם מהניסיון, הידע והגישה האנושית והמקצועית שלו.

עבור המנתח הפלסטי, פגישת הייעוץ הרפואית, היא הזדמנות להכיר את האישה הפונה, לשמוע בקשב רב את הציפיות שלה מהניתוח הפלסטי, להבין מהן מקורות ההשראה או הדוגמאות שהיא רוצה להידמות להן וכמובן ללמוד את ההיסטוריה הרפואית של המטופלת ולהכיר את מבנה גופה הייחודי.

בסוף פגישת הייעוץ המנתח הפלסטי יציע לאישה המתעניינת את המתווה הניתוחי הנכון ביותר עבורה וכמובן יענה על השאלה – כמה עולה הקטנת חזה המותאמת במדויק למטופלת שמולו.

איך מתבצע ניתוח הקטנת חזה?

הליך הניתוח להקטנת חזה, עשוי להיות שונה ממטופלת למטופלת. לכל אישה מבנה גוף וחזה ייחודיים, סימטריה או אסימטריה ייחודיים ורצונות ושאיפות ייחודיות. תפקידו של מנתח פלסטי מומחה ובעל ניסיון הוא להתאים את ניתוח הקטנת חזה עם הטכניקה הניתוחית המתאימה למטרות הייחודיות של המטופלת שמולו.

על פי רוב, ניתוח להקטנת חזה מבוצע בהרדמה מלאה ואורכו בין 3 ל-3.5 שעות, והוא עשוי לכלול גם הרמה של במהלך הניתוח להקטנת חזה, המנתח הפלסטי המומחה בתחום מבצע חתכים במקום שנבחר מראש ואינו פוגע באספקת הדם לפטמההמחוברת לשד לשמירת התחושה ויכולת ההנקה. המנתח הפלסטי, מסיר עודפי עור, שומר רקמת שד בהיקפים וכמויות הנדרשים להגעה לגודל החזה המבוקש. לאחר הסרת עודפי העור והשומן המנתח הפלסטי מעצב את הפטמות בצורה טיפתית יפהפייה ובעלת מלאות. בקוטב העליון הוא לעיתים קרובות יקטין את העטרה כדי שגודלה יתאים לגודל השד החדש. לצורך סגירת החתכים המנתח הפלסטי ישתמש בתפרים נספגים אותם אין צורך להסיר.

מה עלות הקטנת חזה? – המחיר אינו מהות הכל

הרבה מטופלות המתעניינות בניתוח הקטנת חזה רוצות לדעת כמה עולה הקטנת חזה ואינן בהכרח מבינות שישנם שיקולים נוספים, חשובים לא פחות ואף יותר. ניתוחי הקטנת חזה הם ניתוחים שכיחים מאוד המעניקים מענה כמעט מידי לבעיות המקשות על התנהלותן היום יומית של נשים בהיבט הפיזי, המנטלי והנפשי. הפופולריות של ניתוחים אלה של הקטנת חזה, מובילה להיצע עצום של מנתחים פלסטיים, אך לא כולם בהכרח אוחזים בידע במומחיות וניסיון מספקים כדי לייצר תוצאות מיטביות.

חשוב לבחור במנתח פלסטי בעל ותק וניסיון מתאימים, שביצע ניתוחי הקטנת חזה במספר שיטות ומסוגל להעניק מענה שירותי וליווי ארוך טווח של המטופלת, גם חודשים לאחר שהליך הניתוחי הסתיים.

כשאת בוחרת במרכז רפואי-ASTRA MEDICAL, את בוחרת להיות בידיים הטובות ביותר. אנו מתגאים בצוות מנתחים פלסטיים בעלי ניסיון רב, בקליניקות שלנו בתל אביב ובירושלים, המורכב מטובי המנתחים והמנתחות הפלסטיים בישראל.

לצוות הרופאים המנתחים הפלסטיים, בראשותה של ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מייסדת והמנהלת המקצועית של רשת מרפאות האסתטיקה הפלסטית ASTRA MEDICAL, ניסיון עשיר וייחודי בניתוחי חזה ובהקטנת חזה. המיומנות הייחודית שלנו באסטרה מדיקל, באה לידי ביטוי כבר בפגישת הייעוץ הראשונה לפני הניתוח הפלסטי, דרך ההכנה לניתוח, להקטנת חזה הניתוח עצמו והליווי המסור, האישי, החם והמחויב בחודשים שלאחר הניתוח הפלסטי, עד להגעה לתוצאה הסופית הרצויה.

לסיכום: בבואך לשאול כמה עולה הקטנת חזה, קחי בחשבון שהמחיר חשוב, אך המקצועיות והניסיון והשרות חשובים לא פחות.

את מוזמנת ליצור אתנו קשר ולשמוע מידע נוסף – אנחנו כאן לשירותך:

ASTRA MEDICAL תל אביב

הברזל 19 כניסה A קומה 2, רמת החייל

073-3744143

ASTRA MEDICAL ירושלים

דרך חברון 101, בית הנציב- כניסה A

073-3744143

מומחי ASTRA MEDICAL לניתוחי חזה

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×