חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיבוי שפתיים

שפתיים מלאות הן שפתיים חושניות וצעירות.

מבנה השפתיים שונה מאדם לאדם, בנשים הן מרכיב חשוב במראה בעיקר בגלל הדגשתן באיפור.

כל אישה מתאימה לעיצוב שפתיים, בתנאי שהשאיפות שלה אינן מוגזמות ויוצאות דופן.

מרכיב היופי העיקרי בשפתיים הוא הסימטריה וביחס בין השפה העליונה לתחתונה בדרך כלל השפה העליונה צרה ושטוחה יותר והתחתונה יותר עבה ובשרנית.

אצל נשים צעירות הסיבה למבנה וצורת שפתיים צרות ודקות הם לרוב גנטיות, בנוסף גם במקרה  שקיימת א-סימטריה מסיבות אחרות כגון: שיתוק של העצב ו/או פציעות בשפה.

אצל נשים מבוגרות יותר השפתיים מאבדות מנפחן ונוטות להפוך לצרות ושטוחות עם הגיל והן רוצות  לקבל מראה מלא וצעיר יותר.

את כל התופעות האלה ואף יותר ניתן לתקן ע”י עיצוב ועיבוי של השפתיים בהזרקה של חומרי מילוי – חומצה היאלרונית ובשנים האחרונות גם ע”י הזרקת שומן עצמי.

חשוב לציין כי תחום האסתטיקה ותחום ההזרקות בפרט התפתח מאוד בשנים האחרונות והפך להיות נושא פופולרי, אי לכך ישנם הרבה חברות המשווקות סוגי חומרי מילוי והזרקה ולכן חשוב מאוד לשים לב שהחברה מוכרת עם ניסיון וידע רחב בנושא, חברות המוציאות מחקרים רפואיים בנושא ומאמרים מובילים.

מיותר לציין כי כל חומרי ההזרקה בהם עושים שימוש באסטרה מדיקל הינם חומרים המאושרים ע”י FDA  האמריקאי והם מובילים ומוכרים בארץ ובעולם.

קיימים המון סוגי חומרים המשמשים אותנו לעיצוב ומילוי שפתיים, בפגישת הייעוץ  הרופא יבחן את צורת השפה, גובה השפה , המרחק מהאף והסנטר ומהו האיפיון  האתני של צורת השפה, בהתאמה יבחר הרופא  את סוג החומר המתאים ביותר לעיצוב ומילוי השפתיים.

לדוגמא:

לעיצוב מסגרת השפתיים וצורת ה CUPID-BOW , זוהי קשת קופידון בין השפה לאף שיוצרת את העצוב של השפה העליונה ולכן נבחר סוג חומצה היאלרונית דקה יותר להזרקה.

כדי לתת נפח, לעבות את השפתיים ולתת אפקט ארוך טווח נשתמש בחומצה היאלרונית יותר עבה וסמיכה.

בחירת חומר ההזרקה היא חשובה ביותר ורק לרופא פלסטיקאי מיומן הידע להתאים את החומר המדויק אשר ייתן לנו את התוצאה המקסימלית שהמטופלת שואפת אליה.

ניתן להזריק חומצה היאלרונית וניתן להזריק גם שומן עצמי לשפתיים

לעיצוב מסגרת השפתיים וצורת ה CUPID-BOW , זוהי קשת קופידון בין השפה לאף שיוצרת את העצוב של השפה העליונה ולכן נבחר סוג חומצה היאלרונית דקה יותר להזרקה.

כדי לתת נפח, לעבות את השפתיים ולתת אפקט ארוך טווח נשתמש בחומצה היאלרונית יותר עבה וסמיכה.

בחירת חומר ההזרקה היא חשובה ביותר ורק לרופא פלסטיקאי מיומן הידע להתאים את החומר המדויק אשר ייתן לנו את התוצאה המקסימלית שהמטופלת שואפת אליה.

ניתן להזריק חומצה היאלרונית וניתן להזריק גם שומן עצמי לשפתיים

מהי הטכניקה הייחודית של אסטרה מדיקל להזרקת שומן עצמי לשפתיים?

הטכניקה הייחודית של ASTRA משתמשת בשומן עצמי הנשאב בקנולה דקה ביותר כדי להזריק רק תאי שומן קטנים, אשר קליטתם יותר בטוחה וקלה.

בהזרקת שומן מבצעים פיסול מדויק של קווי המתאר של השפתיים וה – CUPID-BOW לפי מודל וגם  ניתן להוסיף מעט שומן לסנטר הנסוג למראה סימטרי ונכון למסגרת הפנים.

שומן עצמי מחזיק מעמד לכל החיים, אך יש לקחת בחשבון שהוא נספג בגוף כ 30%-50% ולכן אנו מזריקים כמות כמעט כפולה לאזור שרוצים למלא ולעבות.

מדוע עיצוב שפתיים ולא מילוי שפתיים זה הטכניקה המקצועית הנכונה להשגת המראה הטבעי ?

עיוצוב שפתיים היא טכניקה הדורשת ניסיון ומיומנות רבה ביותר וחוש אמנותי כדי להתאים את צורת השפתיים למבנה הפנים (פנים ארוכת או מלאות תותאם צורת השפתיים בפרופורציה הנכונות לפנים), את בחירת סוג החומצה המוזרקת ואת דיוק ההזרקה.

באסטרה מדיקל פותחה טכניקה המשלבת את כל המרכיבים האסתטיים ובוחרת את החומרים עם האפקט הרצוי לטווח ארוך.

פירוט הטכניקה של ASTRA

  • ניתוח מבנה הפנים.
  • שיחה עם הלקוחה על רצונותיה, תאום ציפיותיה ובחירת צורת השפתיים מתוך תמונה.
  • אזהרה מאפקטים מוגזמים ולא טבעיים.
  • ביצוע זהיר ומדויק עם משקפי הגדלה לדיוק יתר ועיצוב סימטרי ויפה.
  • הזמנה לאחר שבועיים להערכה ותיקונים קטנטנים אם יש צורך.

תמונה לדוגמא המוצגת ללקוחה לבחירת הצורה והגודל:

2-300x218

מבנה פנים שונה לכל אישה ואישה לדוגמא: פנים מאורכות, צרות, עגולות או מלאות.

התאמת סוג החומצה, עובי וצורת השפתיים יתבצע בפגישת הייעוץ ויעשה בשיתוף מלא עם המטופלת, יחד עם זאת אנו באסטרה מדיקל דוגלים במראה טבעי התואם את פרופורציות ומבנה הפנים.

חשוב להגדיש כי עיצוב שפתיים ולא מילוי היא הטכניקה המקצועית והנכונה ביותר להשגת המראה הטבעי והיא דורשת ניסיון ומיומנות רבה ביותר וגם חוש אומנותי ואסתטי כדי להתאים את צורת השפתיים למבנה הפנים הייחודי לכל אישה.

זאת הסיבה מדוע ההתאמה גם בצורה וגם בנפח השפתיים היא הקלף המנצח של אסטרה מדיקל לשפתיים מלאות אך טבעיות.

חומצה היאלורונית בשפתיים

כמה זמן מחזיקה חומצה היאלרונית ?

חומצה היאלרונית או בשמה היאלורונן היא גליקוזאמינוגליקאן לא גופרתי מצויה בשפע ברקמות חיבור וברקמות אפיתליות ועצביות.

אדם ממוצע במשקל 70 ק”ג מכיל בגופו 15 גרם היאלורונן. שליש מכמות זו נמצאת בחלופה (פירוק ויצירה מחדש) מתמדת בכל עת, היות והחומצה הוא חומר שקיים אצלנו בגוף באופן טבעי היא גם מתפרקת ונספגת בגוף ולכן התוצאה היא זמנית.

חומצה היאלרונית מחזיקה מעמד בין 8 חודשים לשנה.

יש להבדיל בין סוגי החומרים, חומר עבה וסמיך מחזיק עד שנה והחומרים הדקים יותר מחזיקים בין חצי שנה עד שנה. ע”י הזרקה מדויקת נמקסם את האפקט.

מדוע אנחנו לא מבצעים עיבוי שפתיים בסיליקון ?

סיליקון היה בשימוש בעבר, אך לאורך זמן הוא מתקשה ונוטה לנדוד ולעוות את צורת השפה.

 

חומר זה אינו נספג בגוף האדם ולכן במידה ותהיה נדידה של החומר ועיוות השפה, הסרת החומר תצריך התערבות כירורגית להסרת הגושים מהשפה עד כדי ניתוח כריתה חלקית של השפה.

 

ולכן הזרקת סיליקון לשפתיים אינה מומלצת בשום דרך או צורה!

מאמרים בנושא אסתטיקה

פילינג פנול או פילינג עמוק, הוא טיפול הפילינג האיכותי ביותר לקילוף והתחדשות עור הפנים

פילינג פנול

פילינג פנול או פילינג עמוק, הוא טיפול הפילינג האיכותי ביותר לקילוף והתחדשות עור הפנים. הטיפול מבוצע באמצעות מריחת תמיסה ייחודית

קרא עוד »

מיקרונידלינג

מהו מיקרונידלינג? מיקרונידלינג (Microneedling) הוא טיפול אסתטי שאינו פולשני, שמטרתו להמריץ את העור לייצר כמות מוגברת של קולגן ורקמות עור

קרא עוד »

מתיחת פנים

שאיפה להראות יותר רעננים וצעירים מלווה אותנו כאשר נתקדם עם הגיל. נרצה כמובן להשיג תוצאות יפות ללא הסטיגמה של “מראה מנותח”. וגם יש שאיפה של השגה של מקסימום תוצאות במינימום התערבות.

קרא עוד »
הגדלת חזה במגוון שיטות • ASTRA MEDICAL

הגדלת שדיים

זהו הניתוח הכי שכיח בכירורגיה פלסטית והעליה בכמות הנתוחים האלו בשנה שעברה עברה את ה50%. זה לא בכדי, הניתוח הזה נותן הרגשה נשית ומושכת וביטחון עצמי.
בניתוח הזה שהוא ניתוח מאוד פופולארי צריך לקבל תוצאות חוזרות מושלמות עי טכניקה מאוד מדויקת.

קרא עוד »
הגדלת חזה ללא שתל למראה טבעי לגמרי • אסטרה מדיקל

הגדלת חזה ללא שתל

יותר ויותר נשים מעונינות בהגדלת חזה אך חוששות מהכנסת שתלים.יש בשורה! ניתן להגדיך שדיים ללא שתל, ע”י הזרקות שומן הנלקחות מהמטופלת עצמה בהליך פשוט. הטכניקה של הזרקת שומן מאפשרת מילוי נפחים בגוף וכוללת גם עיצוב החזה וגם הגדלה.

קרא עוד »

הרמת חזה ללא שתל/ים

בעבר הרמת חזה דרשה ברוב המקרים הכנסת שתל לחזה על מנת לייצבו. עם השנים הבינו כי ניתן לעשות הרמת חזה ללא שתלים, למעשה בניתוח אוספים מקסימום מרקמת השד שנמצאת בתוך מעטפת עורית הדוקה ומהנפח הפנימי מעצבים למראה אסתטי.

קרא עוד »

הרמת פנים – face lifting

הפנים הם כרטיס הביקור שלנו, שאנו צעירים הפנים מתוחות ויפות אבל עם השנים אנו מרגישים כי מראה הפנים עייף, העור שהיה מתוח מתחיל לגלות סימני של נפילות ושקעים. זה טבעי אבל לנו קשה לקבל את זה. מראה עייף של הפנים, הוא לא מחמיא ויש מה לעשות עם זה. הרמת פנים היא הפתרון הקל למראה צעיר של הפנים.

למה זה קורה?
תאי העור של הפנים מאבדים מגמישותם, מה שמביא לשכבה העמוקה של העור לאבד מנפחה, גורם לנפילות בצידי הפה, לעיניים שקועות ולנסיגת הסנטר. גם השרירים בפנים נרפים מה שגורם לקמטים במצח, בצידי העיניים וליד הפה. העור מאבד מגמישותו והופך להיות רפוי, לצד אלו מופיעים פגמי שמש.

קרא עוד »

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×