חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פלסטיקאי פנים מומלץ

פלסטיקאי פנים מומלץ הוא מנתח פלסטי עם ניסיון מוכח בניתוחי מתיחת פנים. ב-ASTRA MEDICAL, רשת המרפאות הפלסטיות בניהולה של ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מבצעים מתיחות פנים עם תוצאות מדהימות: החזרה של הרקמות הרכות למיקומם ולנפח שהיו לכם בגילאים צעירים יותר, באמצעות שיטה פלסטית ייחודית וללא סימן של ניתוח!

מהו ניתוח מתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח המעצב מחדש את עודפי העור ורקמות השומן מתחת לעור, במטרה ליצור מראה צעיר וחיוני יותר. עם השנים עור הפנים מזדקן ועובר שינויים רבים. לצד תהליך ההזדקנות הטבעי, ישנם גורמים נוספים התורמים להזדקנות העור, כמו חשיפה לשמש, לזיהום אוויר ולכימיקלים שונים, צבירה של תאי שומן באזור הסנטר, שקיעה של שומן תת-עורי בפנים, צניחה של עור הפנים וקו הלסת ועוד. ניתוח מתיחת פנים, נקרא לעיתים גם הרמת הפנים, ונועד לתקן את הנפילה של עור הפנים באמצעות הסרת עודפי העור והחזרת השרירים למקומם לפני הנפילה.

ד"ר ברק סטוצ'ינר - פלסטיקאי פנים מומלץ ב-ASTRA MEDICAL
ד”ר ברק סטוצ’ינר – פלסטיקאי פנים מומלץ ב-ASTRA MEDICAL

איך בוחרים פלסטיקאי פנים מומלץ?

ניתוח מתיחת פנים הוא בעל השפעה אדירה על התחושה ודימוי הגוף שלנו שלנו, האופן שבו אנחנו נתפסים על ידי עצמנו ומציגים את עצמנו אל מול אנשים אחרים. לאור ההשלכות המשמעותיות של ניתוח פלסטי למתיחת הפנים, הבחירה בפלסטיקאי פנים מומלץ חשובה במיוחד.

נבחרת המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL היא המנוסה והאיכותית ביותר בישראל. אנחנו מאמינים שניתוח מתיחת פנים צריכים לעבור רק פעם אחת בחיים ולכן אנחנו עושים את כל המאמצים במטרה למצוא לכל מטופל ומטופלת את המועד המתאים והנכון ביותר בעבורם לעבור את הניתוח הכל כך משמעותי הזה.

לפי ד”ר רוזנברג-הגן, מייסדת ומנהלת רשת המרפאות הפלסטיות ASTRA MEDICAL, הגיל ה”נכון” לבצע מתיחת פנים עשוי להשתנות ממטופל למטופל אך בהכללה ניתן לציין שטווח הגילאים המינימלי הינו 65-53, היות ובגילאים אלה ניכרת נפילה משמעותית יחסית של עור הפנים וניתן לבצע לכל הפחות מתיחת פנים חלקית, ובמקרים מסוימים אף מתיחה מלאה.

כמובן שחשוב להתאים את ניתוח מתיחת הפנים לכל מנותח באופן אישי: מטופלים בעלי סנטר נסוג לדוגמה, סביר להניח שיסבלו מצוואר נפול מוקדם יחסית, היות ואין מה שיחזיק את העור העודף. במקרים כאלה נמליץ לבצע את הניתוח בגיל צעיר יותר.

פלסטיקאי פנים מומלץ הוא מנתח פלסטי שלא ימהר לנתח שלא לצורך; נשים רבות באמצע שנות הארבעים לחייהן המבקשות לבצע ניתוח מתיחת פנים, נתקלות לעיתים בתשובות מפתיעות לכאורה, כאשר צוות המנתחים של ASTRA MEDICAL מפנה אותן לבצע טיפולים שמרניים יותר, כמו הזרקות חומצה היאלורונית, הזרקות בוטוקס ופילינג עם לייזר או עם שימוש במשחות לשיפור איכות העור. אנחנו לא ממהרים לערוך ניתוחים פלסטיים ל נשים בגילאים האלה, היות שכפי שציינו לעיל, אנחנו מאמינים שניתוח מתיחת פנים יש לעבור פעם אחת בלבד בחיים, והיות והתוצאות שלו מחזיקות בערך 20 שנה, אנחנו לא מעוניינים שמטופלות יאלצו לעבור ניתוח מתיחת פנים שוב באמצע שנות השישים לחייהן.

ד"ר ביאנקה רוזנברג-הגן - פלסטיקאית פנים מומלצת ב-ASTRA MEDICAL
ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן – פלסטיקאית פנים מומלצת ב-ASTRA MEDICAL

מה כוללת פגישת הייעוץ עם פלסטיקאי פנים מומלץ?

כידוע, לפני כל הליך כירורגי ישנה חשיבות לפגישת ייעוץ מקדימה, אך לפני ניתוחי מתיחת פנים, החשיבות גבוהה אף יותר, ובמקרים מסוימים נדרשת אף יותר מפגישת ייעוץ אחת.

בפגישת הייעוץ הרפואי המקדימה עם פלסטיקאי פנים מומלץ, פלסטיקאי הפנים מבקש מהמטופל להציג תמונה שלו מגיל צעיר. תמונה זו מסייעת למנתח הפלסטי להכיר את מבנה ומראה פניו של המטופל בצעירותו, והיא מסייעת לו להבין מהם השינויים הנדרשים במטרה להשיב למטופל מראה צעיר וחיוני יותר. תהליך העבודה הזה מאפשר למנתח הפלסטי להגיע לתוצאה מיטבית בעלת איכויות ייחודיות ויוצאות דופן לכל מטופל.

התמונה שמביא המטופל לפגישת הייעוץ הרפואי עם פלסטיקאי הפנים חשובה גם כדי ליצור תיאום ציפיות מדויק בנוגע לתוצאות ניתוח מתיחת הפנים: לדוגמה, מטופל שלא היה בעל צוואר בן 90 מעלות בגיל 20, לא יוכל “להרוויח” צוואר שכזה בגיל 70, גם לא באמצעות התערבות ניתוחית. אפשר אמנם למתוח את הרקמות הרכות שנפלו בפנים, אך את הזווית של השרירים לא ניתן לשנות.

במהלך פגישת הייעוץ עם פלסטיקאי פנים מומלץ ב-ASTRA MEDICAL, הפלסטיקאי עובר ביסודיות ובאופן קפדני עם המטופל על מיפוי השינויים הנדרשים שיש לבצע בניתוח מתיחת הפנים, כאשר לנגד עיניהם כאמור התמונה של המטופל בגיל צעיר. לאחר שביצעו מיפוי מלא של השינויים שחלו בפניו של המטופל לאורך השנים, ימליץ המנתח הפלסטי על אופי ומרכיבי הניתוח הפלסטי, במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

במהלך פגישת הייעוץ הרפואי תידון גם האפשרות לשלב ניתוחים או טיפולים נוספים במהלך הניתוח למתיחת הפנים, כגון הרמה של האף שהפך להיות נפול יותר או טיפול בשפה העליונה, לצד תיקונים קטנים נוספים כמו פילינג לשיפור מראה העור.

ד"ר אסתי הרשקוביץ – כהן - פלסטיקאית פנים מומלצת ב-ASTRA MEDICAL
ד”ר אסתי הרשקוביץ – כהן – פלסטיקאית פנים מומלצת ב-ASTRA MEDICAL

מה עוד כדאי לשקול כשמחפשים פלסטיקאי פנים מומלץ?

  • שאלו את הפלסטיקאי כיצד מתבצע ניתוח מתיחת פנים. הסוד של ניתוח מתיחת פנים מוצלחת הוא בהרמה יסודית, מילימטר אחר מילימטר, של השרירים למקום שבו הם היו בעבר. ודאו בפגישת הייעוץ שהרופא המנתח מחזיר את השרירים למקומם המקורי לפני הנפילה ושהוא לא מותח את הפנים אלא מרים אותם.
  • הקפידו לקחת בחשבון שלכל מטופלת ומטופל ייתכן מהלך ניתוחי שונה, היות והמטרות שונות ומבנה הפנים של כל מטופל ייחודי. ניתוח מתיחת פנים יכול לכלול הסרה של עודפי עור בלבד, או שילוב של הזרקות שומן עצמי, חומרי מילוי, הרמת עפעפיים ועוד.
  • בדקו האם אתם מעוניינים במתיחת פנים מלאה או חלקית, שאינה כוללת מתיחה של הצוואר.
  • ודאו שהמנתח הפלסטי מבצע הערכה של ההסטוריה הרפואית שלכם, כולל רגישות לתרופות והערכה של תוצאות הניתוח הרצויות, של הטכניקה הניתוחית המתאימה ושל סוג ההרדמה.
  • ודאו מתי אתם צפויים לראות את התוצאות הסופיות של מתיחת הפנים.
  • שאלו האם יוותרו צלקות לאחר ניתוח מתיחת הפנים.
  • שאלו האם צפויים סיבוכים לאחר הניתוח הפלסטי ובמה כרוך תהליך ההתאוששות.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×