חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בקרב נשים וגברים. עור הפנים מזדקן וצונח עם השנים וניתוח מתיחת פנים, הכולל הסרת עודפי עור והחזרה של שרירי הפנים למקומם, מתקן את נזקי הזמן ומשיב לפנים מראה מתוח, צעיר ורענן.

ב-ASTRA MEDICAL אנחנו מאמינים שניתוח מתיחת פנים יש לבצע פעם אחת בחיים, ולכן חשוב מאד לבחור במועד הנכון לביצועו. הגיל ה”נכון” לביצוע מתיחת פנים אמנם משתנה ממטופל למטופל, אך על פי רוב טווח הגילאים המומלץ נע בין 53 ל-65, היות ובטווח הגילאים הזה כבר נכרת נפילה די משמעותית של עור הפנים וניתן לבצע לכל הפחות מתיחת פנים חלקית.

אחת השאלות החשובות ביותר שאנו נשאלים בפגישות הייעוץ המקדימות עם המנתח הפלסטי לפני ניתוח מתיחת פנים הינה כמה זמן מחזיקות תוצאות ניתוח מתיחת פנים? במאמר זה נענה על שאלה זו ונסקור מידע נוסף שעשוי לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטה לקראת ביצוע ניתוח פלסטי למתיחת פנים.

כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים?

חשוב לציין כי לא ניתן מן הסתם להתחייב למשך זמן מדויק; תשובה לשאלה כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים מושפעת לא רק מאיכות הניתוח הפלסטי אלא גם מאורח החיים של המטופל לאחריו (עישון, חשיפה לשמש), איכות עור הפנים, גיל המטופל, שינויים אפשריים במשקל, מצב בריאותי, תרופות קבועות ועוד. יחד עם זאת, הניסיון מראה שתוצאות ניתוח מתיחת פנים מחזיקות כ-10 שנים לפחות, ובהרבה מקרים אף הרבה מעבר לכך.

כאן המקום לציין את ההשפעה הגדולה שיש לרופא הפלסטי המנתח על משך תוצאות הניתוח הפלסטי, כמענה לשאלה כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים. ציינו לעיל שאנחנו מאמינים שניתוח מתיחת פנים יש לעבור פעם אחת בחיים ולכן יש לוודא שמבצעים את הניתוח בזמן הנכון ועל ידי המנתח הפלסטי הנכון.

ניתוח מתיחת פנים מוצלח מבוסס על הרמה יסודית, מילימטר אחר מילימטר, של השרירים למקום שבו הם היו בעבר, לפני הנפילה. ב-ASTRA MEDICAL אנו מבקשים מהמתעניינים בניתוח מתיחת פנים להגיע לפגישת הייעוץ הרפואי עם תמונה ברורה של הפנים שלהם מגיל צעיר. התמונה הזו מסייעת לנו להכיר את מבנה הפנים של המטופל לפני הנפילה ואנו יכולים להתוות באמצעותה את תוואי הניתוח למתיחת הפנים ולהבין לאיזו תוצאה סופית אנחנו רוצים ויכולים להגיע.

תמונה זו של המטופל בצעירותו תלויה מול הרופא הפלסטי המנתח בחדר הניתוח והוא בוחן אותה לכל אורך הניתוח הפלסטי כדי לוודא שהוא מחזיר את השרירים למקומם המקורי לפני הנפילה.

נהוג כאמור לומר בתגובה לשאלה כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים שתוצאות הניתוח הפלסטי נשמרות למשך כעשר שנים לפחות, אך באותה נשימה יש לזכור כי אין באפשרותנו לעצור את תהליך ההתבגרות או את הגרביטציה. שנים לאחר הניתוח למתיחת פנים, כאשר עור הפנים צונח שוב, ניתן להתייעץ עם הרופא המנתח הפלסטי בנוגע לטיפולים אסתטיים כמו הזרקות כדי להמשיך ולהעניק לעור הפנים מראה מתוח ורענן.

כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים?
כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים?

מהם יתרונות ביצוע מתיחת פנים ב-ASTRA MEDICAL?

אנחנו נשאלים כאמור לא אחת בפגישת הייעוץ המקדימה, כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים. בשעה שלפני כל הליך כירורגי קיימת חשיבות לפגישת ייעוץ רפואי מקדים עם המנתח הפלסטי. לפני ניתוח מתיחת פנים לפגישת הייעוץ חשיבות גבוהה במיוחד, עד כדי כך שלעיתים יש צורך ביותר מפגישת ייעוץ אחת.

ב-ASTRA MEDICAL אנו מבצעים ניתוח מתיחת פנים בצורה מדויקת ועדינה במטרה להגיע לתוצאות אופטימליות ללא סימנים נכרים של ניתוח. במהלך פגישת הייעוץ הרפואי המנתח הפלסטי עובר ביסודיות ובאופן קפדני עם המטופל על מיפוי השינויים הנדרשים שיש לבצע בניתוח, למתיחת הפנים. כאשר לנגד עיניהם התמונה של המטופל מגיל צעיר, אותה ציינו קודם לכן. לאחר מיפוי מלא של השינויים שחלו בפניו של המטופל במרוצת השנים, ניתן להמליץ על אופי ומרכיבי הניתוח, במטרה כאמור להגיע לתוצאה מיטבית. בפגישת הייעוץ הרפואי נדונה גם האפשרות לשלב ניתוחים פלסטיים או טיפולים אסתטיים נוספים במהלך הניתוח למתיחת הפנים, כמו הרמה של האף וטיפול בשפה העליונה, לצד תיקונים קטנים נוספים כמו פילינג לשיפור מראה העור.

שאלות נפוצות בנוגע למתיחת פנים

האם ניתוח מתיחת פנים צפוי להשיב את מראה הפנים שלי לזה שהיה בשנות ה-20 וה-30?

ניתוח מתיחת פנים משפר משמעותית ומצעיר את המראה וגורם להרגשה טובה יותר, אך הוא אינו משיב את הזמן לאחור. ציפייה להיראות צעירים בשלושים שנה בעקבות ניתוח מתיחת פנים אינה ריאלית ואינה נכונה.

כמה זמן לאחר ניתוח מתיחת פנים ניתן לצאת מהבית?

בתום ניתוח מתיחת פנים הפנים נפוחות למדיולמרות שניתן לקום מהמיטה ולהתנהל באופן רגיל כבר למחרת הניתוח הפלסטי, מומלץ להמתין כשבוע עד שבוע וחצי עד ליציאה מהבית.

האם אני צפויה להיראות כמו עצמי לאחר הניתוח למתיחת הפנים?

ב-ASTRA MEDICAL , בניתוח למתיחת הפנים , אנחנו שומרים על המבנה האנטומי הטבעי של הפנים במהלך תיקון השפעות הגיל. הניתוח למתיחת הפנים משפר את מראה הפנים ומצעיר אותם ואינו מקנה להם מראה שונה.

כמה זמן אורך ניתוח מתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים אורך בין 4.5 ל-5 שעות. ברוב המקרים הוא כולל הרמת שרירים עם הזרקת שומן (שומן תת-עורי מקנה לפנים מראה בריא וצעיר יותר) לכל מטופלת ומטופל ייתכן מהלך ניתוחי שונה, היות והמטרות שונות ומבנה הפנים של כל מטופל ייחודי;.הניתוח למתיחת הפנים עשוי לכלול הסרה של עודפי עור בלבד או שילוב של הזרקות שומן עצמי, חומרי מילוי, הרמת עפעפיים ועוד. בדרך כלל, במהלך ניתוח מתיחת פנים השכבות העמוקות יותר של הפנים והשרירים מורמים גם הם. העור מונח מחדש על גבי קווי המתאר החדשים של הפנים, ועור מיותר מוסר. לעתים יש צורך בחתך נוסף מתחת לסנטר, כדי לשפר את מראה הצוואר.

כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים נועד להעניק למטופלים חזות צעירה ורעננה יותר. הוא משפר את מראה הפנים למשך מספר שנים, אך אינו משנה או משפיע על קצב ההזדקנות. בתגובה לשאלה כמה זמן מחזיק ניתוח מתיחת פנים – לא ניתן להתחייב בוודאות לכמה זמן תישמרנה תוצאות הניתוח הפלסטי, היות וקצב ההזדקנות תלוי בביולוגיה, בגנטיקה ובאורח חיים. אנו מעדיפים כאמור שלא למהר אל שולחן הניתוחים עם הופעת סימני ההזדקנות הראשונים ולהמתין לגיל הנכון, שכן מתיחת פנים, כפי שציינו לעיל, מומלץ לבצע פעם אחת בלבד.

המומחים של ASTRA MEDICAL למתיחת פנים

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×