הניתוח של הגדלת חזה הינו אחד הניתוחים הנפוצים והשכיחים ביותר בתחום של ניתוחי יופי ואסתטיקה. החזה נותן לגוף את החן הנשי שלו ובזכותו הגוף נראה פרופורציונלי.

ישנן נשים רבות שנולדו עם חזה שבעיניהן נחשב קטן ועל מנת שהן יחושו נשיות יותר הן מעוניינות להגדיל אותו.

נוסף על רצון ויוזמה של המטופלת, ניתן לבצע את הניתוח הזה גם כאשר ישנה אסימטריה בין שני השדיים, וזו גורמת לתחושה לא נוחה של המטופלת באשר לגוף שלה והדימוי העצמי שלה, שמגיע בעקבות שביעות הרצון שלה מהגוף.

טיפול באסימטריה באמצעות ניתוח נפוץ למדי.
לפעמים ניתוח של הגדלת חזה כולל בתוכו פעולות שקשורות בהרמת החזה, כלומר במתיחת רקמות העור והשומן על מנת לקבל חזה שופע, מורם, מתוח ואין ספק שזהו החזה שכל מי שיש לה חזה קטן מפנטזת עליו, שנראה נשי ויפה מרחוק וגם מקרוב.

לפני ההחלטה הסופית בנוגע לביצוע הניתוח מתקיימת פגישה בין המנותחת לבין הרופא שעתיד לבצע את הניתוח.

הרופא יוכל לתת את חוות הדעת המקצועית שלו בנוגע לרצונות והשאיפות של המנותחת מן החזה שלה ויעזור לה לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בנוגע לביצוע הניתוח.

מה חשוב לדעת על הגדלת חזה

מה חשוב לדעת על הגדלת חזה?

חשוב מאד לדעת שהניתוח וההכנות אליו מתבצעים עבור כל מטופלת באופן ספציפי, שכן אי אפשר למצאו שתי מטופלות שמבנה הגוף שלהן זהה לחלוטין.

לכל אישה יש את הגוף שלה, המבנה שלו והפרופורציות שלו ולכן פגישות ההכנה חשובות ביותר.

בניתוח עצמו מוחדר שקל סיליקון אל תוך השד וכאשר הוא מוכנס בדיוק למקום המיועד שלו השד מקבל את הצורה של השתל וזהו המראה החדש שלו, הנראה גם כלפי חוץ.

ישנן כמה טכניקות ואפשרויות להכניס את השתל אל מתחת לעור והטכניקה המתאימה ביותר נבחרת, כמובן על ידי הרופא לאחר שנפגש עם המנותחת כמה פעמים.

הניתוח עצמו מתבצע תחת הרדמה כללית של המנותחת ואורך בין שעה וחצי לשעתיים. אחרי שהניתוח מסתיים מתבצעת חבישה של השדיים והמנותחת מועברת להתאוששות. בסיום ההתאוששות יוסרו התחבושות והמטופלת יכולה ללכת לביתה עוד באותו הערב.

ייתכן וייראו כתמים כחולים באיזור השדיים אך אלה יילכו וייעלמו תוך מספר ימים. את התפרים מסירים במרפאה לאחר כעשרה ימים עד שבועיים מהניתוח, ולאחר כל יום שעובר ניתן בקלות להבחין בשינוי המראה האסתטי של השדיים שמשתפר ומתקבע.

אין ספק שאז מגיעה שביעות הרצון של המטופלת לנוכח השדיים החדשים לה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *