היא פרצה לתודעה העולמית לצד ליאונרדו דה קפריו ב״טיטאניק״ והמשיכה לחרוך את טבלאות המבקרים, לזכות באוסקר ולהפוך לאחת הכוכבות הגדולות בהוליווד.

לצד התפתחות הקריירה של קייט ווינסלט חלו גם לא מעט התפתחויות פחות מתוקשרות בחלקים לא מעטים בגופה.

קהל המעריצים של הכוכבת סקרן במיוחד לגבי הניתוחים הפלסטיים שלכאורה היא עברה, היות והיא הצהירה לא פעם ולא פעמיים שלא תכנע ללחץ ולא תסכים להתמסר לסכינו של מנתח פלסטי.

למרות שטענה שניתוחים פלסטיים נוגדים את העמדות המוסריות שלה, היא הודתה במהלך השנים שהיא יותר ויותר סקרנית לגבי סוגים מסויימים של ניתוחים קוסמטיים (בעלה הקודם, במאי הקולנוע והתיאטרון סם מנדז אף הצהיר שיעזוב אותה אם תבצע ניתוחים פלטיים).

הייתכן שהשינוי בעמדה של קייט נובע מהעובדה שהיא נכנעה לבסוף ללחץ ובצעה כמה ניתוחים בגופה?

ניתוח אף

לאורך הקריירה שלה השתנה המראה של קייט, לא מעט בעקבות הסרה של לא מעט קילוגרמים עודפים. מה שמוזר הוא שלצד הירידה במשקל צורת האף שלה השתנתה, שינוי שיצר מיד באזז שטען שהיא עברה ניתוח אף. רואים הבדל?

קייט ניתוח אף לפני ואחרי

ההבדלים בין התמונות עדינים מאד ויכולים להיות תוצאה של התבגרות ולאו דווקא של ניתוח אף. עם זאת אין ספק שהאף שלה נעשה עגול יותר והנחיריים שלה צרים יותר. גם קצה האף שלה נעשה מחודד וזקוף יותר.

שתלי סיליקון

השמועות על הניתוחים הפלסטיים שקייט לכאורה עברה החלו כשהסירה מעליה משקל רב. היא נראתה צעירה מתמיד ובאופן מפתיע החזה שלה נראה מרומם וחיוני.

השוואה בין תמונות לפני ואחרי העלו את השאלה שמא קייט עברה ניתוח להקטנת חזה:

קייט ניתוח חזה לפני ואחרי

כנראה שלקייט זה לא כל כך משנה היות והיא מעולם לא אשרה או הכחישה שעברה הקטנת חזה. החזה שלה נראה יותר עגול ומלא ומתאים באופן מושלם לגזרה המחוטבת שלה.

אפשרי שהשינוי נגרם בעקבות דיאטה בריאה ואימוני כושר חריפים, למרות שספק אם אלו הגורמים היחידים לשיפור הניכר.

מתיחת פנים והזרקת בוטוקס

כשמדובר בסלבריטאים בהוליווד, מתיחת פנים והזרקת בוטוקס הולכים יד ביד. למרות שכשחקנית מוערכת קייט הצהירה לא אחת שלעולם לא תזריק בוטוקס כדי להעלים את הקמטים שבפניה, הפנים של הכוכבת הפכו עם השנים ליותר מתוחים. עם זאת אין כל הוכחה שהיא אכן עברה מתיחת פנים או הזרקת בוטוקס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *