חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקטנת חזה מחיר

ניתוח הקטנת חזה הינו אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר והוא גם נחשב לניתוח ששביעות הרצון מתוצאותיו גבוהה במיוחד; לצד שיפור מראה השד, הקטנת חזה מעניקה פתרון רפואי לבעיות שמקורן בחזה גדול וכבד, הגורם לעומסים על חגורת הכתפיים והגב העליון. עומסים אלה מובילים פעמים רבות לכאבים כרוניים ואף לעקמת קלה בגב.

הקטנת חזה – מחיר

מחיר ניתוח הקטנת חזה מורכב מכמה גורמים:

  1. המוניטין של הרופא המנתח. מנתחים פלסטיים בכירים בעלי ניסיון עשיר ומגוון בניתוחי הקטנת חזה יגבו שכר מנתחים גבוה ביחס למנתחים צעירים יותר עם ניסיון מועט.
  2. שיטת הניתוח: ניתן להקטין שדיים בשתי שיטות עיקריות, המבוססות על אופן אספקת הדם לפטמה ולעטרה: השיטה הראשונה, הנקראת “מתלה עליון”, מותירה צלקות קצרות יותר. השיטה השנייה מיושמת באמצעות “מתלה תחתון” והיא מותירה צלקות ארוכות יותר. בשדיים קטנים בדרך כלל עודפי העור קטנים, ולכן שיטת המתלה העליון תתאים. בשדיים מאוד גדולים, עודפי העור גדולים בהתאם ויש צורך לבצע הקטנה עם חתכים להוצאת עודפי עור גדולים. לכן במקרים של חזה גדול במיוחד נעדיף להשתמש בשיטת המתלה התחתון.
  3. בחירה בטכניקה הניתוחית המתאימה: בספרות המקצועית קיימות למעלה מ-80 טכניקות להקטנת חזה(!) טכניקות מסוימות עשויות להותיר צלקות קטנות יותר, אך לייצר שד בעל צורה פחות יפה. חשוב מאוד לבחור את הטכניקה הנכונה ולהעריך בצורה מדויקת את כמות העור שיש להוציא ואת הנפח הרצוי של החזה החדש. בחירת הטכניקה הניתוחית חשובה לא רק משיקולים אסתטיים: לטכניקה הנבחרת יש גם השלכות עתידיות חשובות, כמו למשל על היכולת העתידית של המטופלת להניק.
  4. עלות חדר הניתוח
  5. שכר רופא מרדים
  6. עלות אשפוז – במידה ונדרש
הקטנת חזה – המחיר אינו מהות הכל

הקטנת חזה – המחיר אינו מהות הכל

מחיר ניתוח להקטנת חזה הוא פקטור חשוב בלקיחת ההחלטה לגבי הרופא המנתח, אך ישנם שיקולים אחרים שחשובים לא פחות; ניתוחי חזה נחשבים לניתוחים שכיחים מאוד – הם מעניקים מענה כמעט מיידי לבעיות המקשות מאד על התנהלותן היום יומית של נשים בהיבט הפיזי, המנטלי והנפשי. הפופולריות של ניתוחים אלה באה לידי ביטוי בהיצע עצום של רופאים פלסטיים המציעים ניתוחי חזה, כאשר לא כולם אוחזים בידע וניסיון מספקים.

לפני ניתוח הקטנת חזה חשוב לבחור במנתח פלסטי עם ותק וניסיון מתאימים, שביצע את הניתוח במספר שיטות ומסוגל להעניק מענה ארוך טווח, גם חודשים לאחר ההליך הניתוחי.

נבחרת המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL הוא מהמנוסים והבכירים בישראל. לרשותם עשרות שנות ניסיון מצטברים, במהלכן ניתחו אלפי נשים ופיתחו טכניקות ניתוחיות ייחודיות המאפשרות להם להגיע לתוצאות מדהימות ביופיין, בעלות מראה טבעי לחלוטין.

הרופא המנתח ב-ASTRA MEDICAL ילווה אותך לאורך כל התהליך, משלב הייעוץ המקדים, דרך הניתוח עצמו ולאורך תהליך ההתאוששות, ההחלמה והחיים החדשים לאחר הניתוח.

בחירת המנתח הפלסטי לקראת ניתוח הקטנת חזה

לצד קביעת המחיר לניתוח הקטנת חזה, חשוב לשבת יחד עם הרופא המנתח בנינוחות לקראת הניתוח, להבין יחד מה באמת מפריע לך ולאילו תוצאות את מצפה להגיע. חשוב שהרופא המנתח יידע אם את מעוניינת בניתוחים נוספים. את מוזמנת להגיע לפגישת הייעוץ עם תמונות חזה שאת אוהבת. בפגישות הייעוץ הרופא המנתח שלנו ישווה את גודל החזה בתמונה למבנה הגוף שלך, ויתייחס לגודל החזה, לרוחב הכתפיים ולגובה שלך.

הקטנת חזה מחיר – סיכום

מחיר ניתוח הקטנת חזה חשוב אך אינו הפקטור היחידי בהחלטה. הקטנת חזה היא ניתוח שאמור לשפר באופן משמעותי לא רק את המראה שלך, אלא אף את איכות החיים שלך. לכן, חשוב שלצד השיקול הכלכלי תעניקי משקל גבוה לאיכות המנתח הפלסטי, לניסיונו ולתמיכה שהוא מתחייב להעניק לפני, במהלך הניתוח ולאחריו במהלך תהליך ההחלמה ועד להגעה לתוצאה הסופית המבוקשת.

מומחי ASTRA MEDICAL להקטנת חזה

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×