יש מי שיגידו שחזה גדול הינו צרות של עשירים, אך נשים רבות שהחזה שלהן גדול במיוחד עלולות לסבול מכך במשך שנים רבות ואיכות החיים שלהן נפגעת קשות בשל כך. החזה הגדול, שמין הסתם גם שוקל לא מעט, עלול להכביד על הכתפיים והגב ולגרום לכאבים קשים ממש באופן יומיומי לנשים. נערות ובחורות צעירות עלולות למצוא עצמן סופגות לעג ועלבונות בשל החזה הגדול שלהן וגם נשים ללא כל סיבה מיוחדת לעיתים חולמות על הקטנת החזה שלהן כדי להרגיש יותר בנוח עם עצמן ועם הגוף שלהן.
כיום ניתן לבצע ניתוח הקטנת חזה כבר מגילאי הנעורים, החל מהשלב שבו מפסיקים השדיים לצמוח ולגדול, בסביבות גיל 16-18 וזה גם הגיל המינימאלי. עבור נשים מבוגרות יותר אין שום הגבלה בעניין. אישה המעוניינת בביצוע ניתוח הקטנת חזה מוזמנת להגיע אל המרכז לכירורגיה פלסטית אשר הוקם בשנת 1996 ומנוהל על ידי ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן. ד"ר רוזנברג הגן חרטה על דגלו של המרכז מתן טיפולים וניתוחים בתחומי הרפואה האסתטית ברמה הרפואית והאישית הגבוהות ביותר. במרכז מועסקים אנשי צוות רפואי מן השורה הראשונה בעלי ידע וניסיון רבי שנים.

איך מבוצעים ניתוחי הקטנת חזה?

ישנן כיום 2 שיטות לביצוע ניתוח הקטנת חזה, ואפן הניתוח תלוי בכמה גורמים, כמו למשל גודל החזה לפני הניתוח, סוג ומראה הצלקת שתישאר ותיראה אחרי הניתוח ועוד. ד"ר רוזנברג הגן מתחייבת שכל מטופלת או מטופלת פוטנציאלית תקבל מראש את כל המידע הדרוש לה על מנת להחליט האם כדאי לה לעבור את הניתוח או לא. כל הפגישות, מפגשי הייעוץ וההדמיות נשמרים בדיסקרטיות מלאה לרווחת המטופל ומועברים על ידי רופאים מומחים ומנוסים בתחום.
ניתוח הקטנת חזה אורך בדרך כלל בין שעתיים ל-4 שעות, תלוי בשיטה שבו הוא מבוצע, כמובן. לאחר סיום הניתוח חובש הצוות הרפואי את החזה למשך כמה שעות של התאוששות ומעקב. המנותחת משוחררת לביתה במהרה ומקבלת את ההנחיות כיצד לנהוג ולשמור על תוצאות הניתוח. אתן מוזמנות לפנות אלינו עוד היום ולשמוע את כל הפרטים.

אוגוסט 10 יום שישי , 2018 9:34 pm

הקטנת חזה

האם בניתוח הקטנת חזה מכניסים שתלים?

אוגוסט 10 יום שישי , 2018 9:33 pm

הקטנת חזה

האם בניתוח הקטנת חזה מכניסים שתלים?

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה