ישנו קשר ישיר בין המראה החיצוני שלנו לביטחון העצמי שלנו, קשר שבמקרים רבים אי אפשר לעשות איתו כלום אך במקרים מסוימים ניתן לשפר את המראה החיצוני וכתוצאה מכך להעלות את הביטחון העצמי. נשים רבות לא מרוצות ממראה החזה שלהם מה שמגיע מסיבות שונות כמו שינויים לאחר הריון או הנקה, א סימטריה בגודל השדיים, שדיים שלא התפתחו ונשארו קטנות מידי, ירידה דרסטית במשקל שמקטינה בצורה דרמטית את גודל החזה ועוד. הרפואה של היום יודעת להתמודד עם הבעיות הללו וכיום ניתן לעשות ניתוח להגדלת החזה.

הגדלת חזה – סוגי שתלים

ניתוח הגדלת חזה הוא בעצם השתלה של שתל בחזה, שתל שיקבע איך יראו השדיים לאחר הניתוח. מבחינת מילוי השתל ישנן שתי אפשרויות. האחת, מילוי השתל במי מלח, מה שהיה נהוג יותר בעבר וכיום הוא נחשב מיושן, והשנייה, מילוי השתל בג'ל סיליקון, שזוהי השיטה המקובלת יותר כיום ויש לה מספר יתרונות. ראשית, המרקם של שתל סיליקון הוא הקרוב ביותר למרקם האנושי במגע, שנית, מדובר בחומר יציב שאינו דולף, ושלישית, הסיליקון אינו מעורר תגובות אלרגיות מה שמקטין את הסיכונים לאחר הניתוח.

ניתוח הגדלת חזה – אז איך מתחילים?

מנתח פלסטי טוב ומקצועי הוא כזה שקודם כל יעבור על ההיסטוריה הרפואית שלך ולכן הדבר הראשון שאת צריכה לעשות הוא לאסוף את ההיסטוריה הזו, כל פרט ופרט בנוגע למצבך הרפואי בעבר ובהווה חשוב. ושנית, חשוב כמובן למצוא מנתח פלסטי מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום, כזה שיידע יחד איתך להתאים לך את הגודל הרצוי בהתאם למה שאת רוצה עוד לפני הניתוח.

ניתוחים להגדלת חזה במרכז לכירורגיה פלסטית

אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית תמצאי את הצוות המקצועי ביותר, זה שילווה אותך צעד אחר צעד לפני הניתוח, במהלכו וכמובן גם אחריו. עוד בשיחה המקדימה עם המנתח הפלסטי של המרכז לכירורגיה פלסטית תתכננו ביחד את גודל השד העתידי והמראה שלו כך שהכול יהיה ברור מראש והציפיות יהיו מותאמות. צוות המרכז מיומן להיות ערוך לתמיכה אישית לכל מטופלת. פני אלינו עכשיו וקבלי מידע נוסף בכל הקשור לתחום.

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה