חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הגדלת חזה מחיר

הגדלת חזה מדורגת כאחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר על ידי נשים, באופן קבוע, לאורך עשרות השנים האחרונות. החזה הנשי נחשב כסמל נשי מובהק והוא בעל השפעה עצומה על התפיסה העצמית, תפיסת הנשיות והביטחון העצמי של מיליוני נשים בכל רחבי העולם. כמו לפני כל החלטה בנוגע לניתוח פלסטי, גם שאלת המחיר היא שאלה רלוונטית ובעלת משקל משמעותי בבחירת הקליניקה לרפואה פלסטית שבה תחליטי בסופו של דבר לעבור את הניתוח. מאמר זה נפרט מהם המרכיבים המשפיעים על מחיר ניתוח להגדלת חזה ונמליץ על דגשים שלדעתנו יש לקחת בחשבון כשמחליטים באיזה מנתח או מנתחת פלסטית לבחור.

הגדלת חזה – מחיר

אז כמה עולה ניתוח הגדלת חזה? טווח המחירים לניתוח הגדלת חזה רחב מאד והוא נע בין 18,000 ₪ ל-25,000 ₪ ועשוי אף להגיע לרמות מחיר של 40,000 ₪. הטווח כאמור רחב מאד, ואת שואלת את עצמך בוודאי כבר בשלב הזה את השאלות הבאות:

 • מדוע טווח המחירים רחב כל כך?
 • מה ההבדל, עבורי כמטופלת, בין ניתוח להגדלת חזה שעלותו 18,000 ₪ לבין ניתוח להגדלת חזה שעלותו 40,000 ₪?
 • אם טווח המחירים כל כך רחב, כיצד אדע שבחרתי במנתח או במנתח הפלסטית הנכונים ביותר עבורי? כיצד אדע שהם אלה שיצרו עבורי את החזה היפה, המושך והפרופורציונלי ביותר?
הגדלת חזה במגוון שיטות • ASTRA MEDICAL
הגדלת חזה במגוון שיטות • ASTRA MEDICAL

גורמים המשפיעים על עלות ניתוח הגדלת חזה

כדי לנסות ולהסביר מדוע ניתוחי הגדלת חזה יקרים יחסית ומדוע טווח הצעות המחיר שאת עשויה לקבל עשוי להיות רחב מאד, חשוב קודם שנסביר מהם המרכיבים המשפיעים על עלותו של ניתוח להגדלת חזה.

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח לכל דבר ועניין. הוא מבוצע בחדר ניתוח תחת הרדמה מלאה ונמשך בין שעה וחצי לשעתיים. הגדלת החזה עשויה להתבצע באמצעות החדרת שתלים, הזרקת שומן עצמי או שילוב של השניים (הגדלת חזה היברידית). לאחר הניתוח מתבצעת תפירה והמטופלת נותרת להשגחה בת כמה שעות שבסיומה היא משוחררת לביתה.

הטכניקה הכירורגית שבה בוחר.ת המנתח.ת להשתמש נובעת מהיעד שאליו אתם רוצים להגיע: חזה בעל גודל מסוים, שיעניק לך מראה מושך ומצודד יותר, יותאם למבנה גופך ויראה טבעי וכמה שפחות מנותח.

גם סוג הגדלת החזה שאת והמנתח.ת הפלסטי.ת תבחרו לבצע (שימוש בשתלים, שומן עצמי או שילוב של השניים) נובע מהשאיפות שלך לגבי גודל ומבנה החזה הרצוי, ממצבך הבריאותי, מגילך וממשתנים שונים, הייחודיים לך, הנידונים בהרחבה בפגישת הייעוץ המקדימה לניתוח.

אם נסכם לרגע את המרכיבים השונים המעורבים בתהליך הניתוח, נבין שמעורבים בו:

 • חדר ניתוח
 • רופא מרדים
 • מנתח.ת פלסטי.ת
 • אח או אחות חדר ניתוח
 • שתלים או שומן עצמי שמוזרקים לשדיים

כל רכיב כזה מתומחר מן הסתם ונכלל בעלות הניתוח הסופית.

חשוב לציין כי ביחס לכל מרכיב שציינו לעיל, קיים מדרג של איכויות: ישנם חדרי ניתוח שבהם הצוותים מיומנים ומקצועיים יותר מאחרים; רופאים מרדימים, כמו כל רופא מומחה אחר, לא אחידים ברמתם; במידה ומשתמשים בשתלים – עלותם משתנה בהתאם לסוג השתל ואיכותו; משך הניתוח ומורכבתו משתנים בהתאם ליעדי הניתוח, משקלה ומצבה הבריאותי והגופני של המנותחת; המוניטין, הניסיון והיכולות של המנתח או המנתחת הפלסטיים שונים מרופא לרופא והם בעלי השפעה עצומה על תוצאות הניתוח ועל החוויה הכוללת.

בנוסף לכל אלה, לעיתים ניתוח הגדלת חזה משולב עם ניתוח נוסף. שילוב שכזה מן הסתם משפיע על עלות הניתוח המשולב.

הגדלת חזה מחיר: סיכום ביניים

לאור המשתנים השונים שצויינו לעיל, את יכולה להסיק שעלות הניתוח אינה מחיר קבוע שניתן לנקוב בו מראש עבור כל מטופלת שמבקשת הצעת מחיר לניתוח להגדלת חזה. הצעת מחיר לניתוח להגדלת חזה מחייבת את קיומה של פגישת היכרות מקדימה, במהלכה המנתח או המנתחת הפלסטית מכירים אותך ומקשיבים בקשב רב לשאיפותייך בנוגע לתוצאות הניתוח, לומדים את מצבך הרפואי ואת אורח החיים שלך, מחליטים יחד איתך על מתווה הניתוח וסוג הגדלת החזה המתאימים במדויק לצרכים ולרצונות שלך ורק אז נגשים להכין הצעת מחיר המותאמת במדויק לצרכים הייחודיים שלך. כל דרך אחרת אינה רק בלתי נכונה, היא גם לא אחראית.

הגורמים האסטתיים והרפואיים המשפיעים על מורכבות הניתוח הם:

 • מבנה בית החזה המותאם לגובה ומשקל המטופלת
 • מיקום השד על בית החזה
 • מידת הצניחה
 • גובה וגודל הפיטמה והעטרה
 • כמות ומיקום רקמת השד
 • הגורם החשוב ביותר הוא איכות העור והעובי שלו- במקרים בהם העור דק כמו בנשים רזות מאוד ואחרי ירידת דרסטית במשקל יש לקחת בחשבון הגדלה והרמה ובמקרים רבים גם הוספת שמן עצמי כדי להשיג עיבוי ותמיכה נוספת לחזה במיוחד אם מכניסים שתל כבד שעלול לגרום לצניחה נוספת עם השנים. במקרים אלו נבצע ניתוח היברידי גם הכנסת שתל וגם הזרקת שומן שכמובן ייקר את עלות הניתוח.

ניתוחי הגדלת חזה בASTRA MEDICAL

ASTRA MEDICAL הינה רשת מרפאות לרפואה פלסטית, עם קליניקות בתל אביב ובירושלים. ASTRA MEDICAL נוסדה ומנוהלת על ידי ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מבכירות המנתחים הפלסטיים בישראל, האחראית על פיתוחן של טכניקות כירורגיות מורכבות שמאפשרות הגעה לתוצאות יפהפיות ובעלות מראה טבעי ופרופורציונאלי.

צוות המנתחים הפלסטיים בראשותה של ד”ר רוזנברג-הגן כולל מנתחים פלסטיים מומחים ובעלי ניסיון עשיר וייחודי בניתוחי חזה.

נשמח אם תצרי אתנו קשר 🙂 את מוזמנת להתקשר ל-073-3744143 או להשאיר פרטים בעמוד זה ונציגת המרפאה שלנו תיצור איתך קשר בהקדם. נשמח להזמין אותך לפגישת ייעוץ באחת המרפאות שלנו, עם אחד מהרופאים המנתחים הפלסטיים שלנו.

חשוב לציין שאצלנו ב-ASTRA MEDICAL פגישות הייעוץ מתקיימות עם הרופאים המנתחים עצמם. זו הזדמנות מעולה עבורך להכיר את הרופאה או הרופאה שאולי ינתחו אותך, להתרשם מהם ומהניסיון העשיר שלהם, ולהרגיש שאת באמת בידיים טובות.

חשוב לנו שתרגישי שאת בידיים טובות ומיומנות לאורך כל הדרך – מפגישת הייעוץ, דרך הניתוח ותהליך ההחלמה ועד להגעה לתוצאה הסופית.

אנחנו כאן לשירותך.

מומחי ASTRA MEDICALL להגדלת חזה

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×