ניתוחים להגדלת חזה פופולאריים מאד בקרב נשים בכל הגילאים בישראל. דווקא בשל הביקוש הרב וההיצע הגדול הקיים בענף, חשוב מאד לכל מי שחושבת לעבור ניתוח להגדלת חזה, לוודא שהיא זוכה לטיפול המקצועי, המסור והאיכותי ביותר.

נשים רבות מייחסות חשיבות רבה מאד לצורה ולגודל של החזה שלהן ובוחרות בקפידה בגדים שיתאימו ויחמיאו לגוף בכלל ולחזה שלהן בפרט.

נשים רווקות יודעות שהחזה הוא איבר שמושך מאד את הגברים ולכן מטפחות ומשתדלות תמיד שההופעה והמראה החיצוניים שלהן יחמיאו לחזה כמו גם להופעה בכללותה.

מסיבות אלה ונוספות ישנן נשים שלדעתן החזה שלהן קטן והן מחפשות אפשרות להגדיל אותו. ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח קוסמטי נפוץ ומבוקש על ידי נשים בגילאים שונים ומעמדות שונים.

כל מטופלת היא אישה ועולם בפני עצמה

אחד ההבדלים הבולטים והמשמעותיים ביותר בין אסטרה מדיקל לבין מרפאות אחרות, הוא ההסתכלות על כל מתעניינת כאל אישה בעלת מבנה גוף, מצב בריאותי ושאיפות יחודיות.

כל מתעניינת בניתוח להגדלת חזה, או בכל טיפול אחר, מוזמנת לפגישת היכרות אישית ודיסקרטית.

הפגישה אינה מחייבת את המתעניינת והיא ממוקדת אך ורק בה. אנו מתאימים לכל אישה את הטיפול המתאים לה, ואך ורק לה, תוך התייחסות הן למרכיב הפיסי והן למרכיב הרגשי שמגדירים אותה.

אם את מתלבטת לגבי ניתוח הגדלת חזה, את מוזמנת לפגישת היכרות דיסקרטית באסטרה מדיקל בהנהלת ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן.

המרכז הוקם בשנת 1996 על ידי ד"ר רוזנברג הגן, מנתחת פלסטית בעלת שם עולמי וניסיון של מעל 30 שנה בתחום הכירורגיה הפלסטית.

ניתוחי הגדלת חזה רק באסטרה מדיקל

ניתוחי הגדלת החזה, לצד מגוון הטיפולים והניתוחים הפלסטיים המבוצעים במרפאה, מותאמים בקפידה ותוך רגישות מקסימאלית למבנה גופך, מצבך הבריאותי ושאיפותייך.

אסטרה מדיקל מציעה את המענה שלם והאיכותי ביותר בענף הניתוחים הפלסטיים בישראל.

המרכז שלנו מצויד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם על מנת לתת את השירות האיכותי והמוקפד ביותר לכל המטופלים שלנו. תוכלי לבצע סימולציה ממוחשבת של הגוף לאחר הניתוח כחלק מהשיקולים בעד ונגד הניתוח.

עוד בנוגע לניתוח הגדלת חזה

כמו בכל התעניינות בנוגע לניתוח פלסטי, ישנה חשיבות מכרעת לבירור מעמיק אודות הצוות הרפואי, הן הרופאים שאמורים לבצע את הניתוח הלכה למעשה והן אנשי הצוות שאמורים להשגיח בעת ההתאוששות ותקופת ההחלמה לאחר הניתוח.

אצלנו באסטרה מדיקל מועסקים אנשי רפואה מהטובים ביותר בארץ ומומחים בתחומם. המנתחים שלנו הם מהשורה הראשונה בתחום הכירורגיה הפלסטית בארץ ויש להם ניסיון עצום ורב שנים של מאות ואלפי ניתוחים מכל הסוגים.

אנו מזמינים אתכן, הנשים שמתעניינות בנוגע לניתוחי הגדלת חזה להגיע אלינו, לשמוע את כל המידע הרפואי שאתן צריכות לדעת בטרם הניתוח, לפגוש פנים אל פנים את הצוות הרפואי שיטפל בכן וילווה אתכם מתחילת התהליך ועד לסיומו, וכמובן להבין ביחד כיצד מתרחש התהליך, בשיתוף ושקיפות מלאים איתכן. פנו אלינו עוד היום ונשמח להיפגש ולהציג את המרכז.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *