כל אחת רוצה להיראות במיטבה, וחלק מהנשים מוכנות להתערב היכן שהטבע לא עשה לטעמן עבודה מספקת.

אין צורך להכביר במילים – חזה זוכה לתשומת לב הן מצד גברים והן מצד נשים, והוא אחד המאפיינים הפיסיים המשמעותיים ביותר בגוף האישה.

בעידן בו ההתייחסות למראה החיצוני חשובה אולי מאי פעם, דוגמניות זוכות למעמד של כוכבות על ונערים ונערות נחשפים למסרים מיניים בתרבות המרכזית מגיל מאד צעיר, אין פלא שקיים ביקוש רחב לניתוחים פלסטיים להגדלת חזה.

הגדלת חזה במרכז לכירורגיה פלסטית

כמו בכל תחום, גם בענף הניתוחים הפלסטיים עודף הביקוש מספק עבודה גם לבעלי מקצועי בינוניים. הרווח בענף גבוה מאד (ניתוחים פלסטיים מגיעים בקלות למחירים בני חמש ספרות), מה שדוחף הרבה מאד מנתחים פלסטיים לנסות ולהפיק רווח מהיר, לעיתים על חשבון איכות הניתוחים.

חשוב לזכור שניתוחי הגדלת חזה צריכים להתבצע רק לאחר היכרות אישית ולימוד יסודי של כל מטופלת. על המנתח הפלסטי להכיר את מבנה גופה, את היסטורית הטיפולים הרפואיים שלה, את רגישויותיה לחומרים מסויימים ואת ציפיותיה לגבי תוצאות הניתוח.

הגדלת חזה שונה ממטופלת למטופלת, ותיאום ציפיות מדויק מונע אכזבות כואבות. המטופלת מוכרחה להיות עירנית ולא להתפתות בקלות אחר תמונות ה״לפני ואחרי״ שמוצגות בגאון בכל מרפאה.

איכות הניתוחים הפלסטיים משתנה בהתאם לכשרון, הרגישות והניסיון של כל מנתח. כל מטופלת מעוניינת שהתוצאה הסופית תיראה כמה שיותר טבעית.

מנתחים פלסטיים מומחים, מסוגלים לבצע ניתוחי הגדלת חזה שבקושי מותירים עקבות. הדיוק בפרטים עושה את ההבדל, ושמירה על פרופורציות מהווה מרכיב קריטי בתוצאה הסופית.

המרכיב הרגשי חשוב ביותר גם הוא כשמדובר בניתוחים להגדלת חזה. הטיפול אמנם פיסי, אך המקור שלו וההשפעה שהוא מייצר הינם רגשיים ועמוקים מאד.

ישנן נשים שמעדיפות שניתוח יבוצע על ידי מנתחת פלסטית, מתוך תחושה שאישה תעניק לה יחס רך ואמפטי יותר.

למרות המצאותם של מנתחים גברים בעלי רגישות רבה ומומחיות גבוהה, יש ממש בנטיה של נשים מסויימות לפנות דווקא למרפאות המנוהלות על ידי נשים. מיותר לציין שבמגזר הדתי הבחירה האוטומאטית היא במנתחת פלסטית מטעמים ברורים.

בשיחת היעוץ הראשונית חשוב שהמתעניינת תוודא כיצד צפוי להיראות החזה שלה בהתאם למבנה גופה.

ישנם כיום מכשירי הדמיה מתקדמים, המאפשרים להציג בפני המטופלות תחזית מדוייקת למדי של החזה שלהן לאחר הניתוח.

בשיחת הייעוץ חשוב להעלות את כל השאלות והחששות הקיימים, ולהרגיש בטוחה הן ביכולת המקצועית של הרופא המנתח, והן באמפטיה ובאנושיות שהוא מגלה.

פברואר 8 יום ראשון , 2015 11:03 am

אחים בשעת הניתוח

האם ישנה אפשרות היות ואני דתייה כי רק אחיות יהיו בשעת הניתוח?
תודה.
כבר הזמנתי תור לייעוץ ב 2.3

ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן
אורנית שלום YOUR WISH IS MY COMMAND
בהחלט ניתן להביא אחיות ורופאה מרדימה במיוחד בשבילך
אנא קיבעי תור לייעוץ
1800800806בברכה
דר רוזנברג

ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן
רופאה מומחית בתחום הכירורגיה הפלסטית

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה