כל אישה ובכל נקודת זמן, מבקשת להיראות במיטבה, גם אם זה דורש התערבות חיצונית וכירורגית.

לעיתים הטבע לא מצליח לענות על הציפיות של כלל הנשים וזו הלכה למעשה הסיבה שתעשיית הניתוחים הפלסטית התפתחה פלאים והפכה לשכיחה בקרב נשים רבות מכל המעמדות ובכל הגילים.

אחד מאיברי הגוף שמושכים את מרבית תשומת הלב (גם מצד המין הגברי וגם מצד המין הנשי), הוא החזה ובעידן בו המראה החיצוני זוכה להתייחסות כבירה (דוגמניות הופכות לכוכבות על ובני הנוער נחשפים למסרים מיניים מגיל צעיר), אין שאלה מדוע הביקוש לניתוחים פלסטיים לרבות ניתוח הגדלת חזה, הולכים וגדלים.

קבעתם ייעוץ להגדלת חזה? בדקו את הדברים הבאים

הגדלת חזה באסטרה מדיקל

שלא בשונה מתחומים אחרים, גם בתחום הניתוחים הפלסטיים, ניתן למצוא בעלי מקצוע בינוניים, בעלי מקצוע טובים ובעלי מקצוע טובים יותר ועל כן, נכון לבחון היטב את טיבו של הכירורג הפלסטי, דרכו תשפרו את מראה החזה.

חשוב להבין כי הרווחיות בענף הניתוחים הפלסטיים היא גבוהה מאוד ויכולה להגיע לאלפי שקלים, מה שגורם ללא מעט מנתחים פלסטיים לרצות למנף את "חשבונות הבנק" ולעיתים אף על חשבון איכות תוצאות הניתוחים.

עוד לפני שאתם מוציאים את העת וחותמים על הסכמה לניתוח ובמקביל שולפים את כרטיס האשראי, וודאו שאתם יודעים בבירור באילו ידיים אתם מפקידים את גופכם ולא רק זו, על הרופא המנתח להכיר אישית ולעומק כל אחד (ואחד) מהמנותחים ובין היתר עליו להכיר את מבנה גופם, את היסטוריית הטיפולים הרפואיים אותם עברו, את הרגישות לחומרים ספציפיים אם קיימת כזו, וכמובן להכיר בציפיות אותן פיתחה לתוצאות הניתוח.

חשוב להבין ולזכור כי ניתוח הגדלת חזה שונה ממנותחת אחת לשנייה ועל כן תיאום ציפיות נכון, ימנע אכזבות ותוצאות כואבות.

על המנותחת להיות עירנית לבחירתה במנתח/במרפאה ואל לה להתפתות "למבצעים חסרי תקדים" ו/או לתמונות של "לפני ואחרי" אותן מציגים במרפאות השונות.

לכל מנת הכישרון הרגישות והניסיון שלו ובהתאם איכות הניתוחים ומשום שכל מנותחת מעוניינת להראות כמה שיותר טבעית לאחר הניתוח, עליה לאתר מנתחים מומחים ומקצועיים אשר מסוגלים לבצע ניתוחי הגדלת חזה שמותירים מעט מאוד עקבות אם בכלל.

כדי שהניתוח יבוצע במקצועיות, יש לדייק בפרטים הקטנים והגדולים גם יחד, חשוב לשמור על פרופורציות.

נקודה חשובה למחשבה

על אף שמדובר בניתוח הגדלת חזה, דהיינו ניתוח פיזי, צריך לזכור ולהבין כי לניתוח מרכיב רגשי בעל השפעות רגשיות עמוקות מאוד.

ישנן נשים שיבקשו לערוך את הניתוח אצל מנתחת פלסטית (ולא אצל מנתח), מתוך אמונה שאישה מסוגלת להעניק לה יחס רך ואמפטי לו היא זקוקה – נשים רבות בוחרות לפנות למרפאות אותן מנהלות נשים וזאת על אף שישנם מנתחים רבים בעלי רגישות ומומחיות גבוהה.

באשר למגזר הדתי, אין שאלה או ספק כי הבחירה האוטומטית תהיה במנתחת פלסטית (מטעמים ברורים).

כל מועמדת שמגיעה לייעוץ ראשוני, חשוב שתשאל את המנתחת, ואף תבקש לראות כיצד יראה החזה לאחר הניתוח ביחס למבנה גופה – ישנם כיום מכשירי הדמיה מתקדמים, באמצעותם ניתן להציג למנותחת את התמונה המדויקת לאחר הניתוח.

עוד במעמד שיחת הייעוץ, חשוב לשאול את כל השאלות שעולות במוכחים (גם אם הן נראות לכן "שטותיות") והעלו את סך החששות שמטרידים אתכם.

במעמד הבחירה, חשוב שתחושי בטוחה, הן ביכולות המקצועיות של המנתחים, הן באמפטיה שהם משדרים ובטח שבטח בפן האנושי אותו הם משדרים.

סגור לתגובות.