בניתוח הגדלת חזה מוחדרים שתלים שתפקידם להגדיל את נפח החזה ולעצב אותו מחדש.

קיימות מספר סיבות המניעות נשים להתעניין בניתוח הגדלת חזה: הן אינן מרוצות מגודל החזה שלהן, החזה שלהן לא התפתח מספיק או שהן חוו הריון ולידה והחזה שלהן איבד מנפחו. הגדלת חזה משדרגת את תפיסת הדימוי העצמי ומעצימה את תחושת הנשיות. המרכז לכירורגיה פלסטית מעניק למתעניינת בניתוח הגדלת חזה ליווי מלא, סבלני ודיסקרטי מפגישת הייעוץ ועד לגמר תהליך ההחלמה. היתרונות של המרכז לכירורגיה פלסטית בא לידי ביטוי בכמה נקודות עיקריות, המבדלות אותו ממרפאות פלסטיות אסתטיות אחרות:

 • פגישת יעוץ עם כירורג פלסטי
  במרכז לכירורגיה פלסטית פגישת הייעוץ נערכת עם הכירורג הפלסטי שינתח אותך. לא יועצת כזו או אחרת שפוגשת נשים בשיטת הסרט הנע. אנחנו רואים בפגישת הייעוץ חלק מהותי וחשוב בתהליך ומעניקים לך את הזמן שאת ואנחנו זקוקים לו כדי להכיר אותך ואת שאיפותייך, וכדי להציג בפניך את התהליך ואת שיטות הניתוח השונות.
 • שליטה במגוון שיטות ניתוחיות
  ניתן לבצע ניתוח הגדלת חזה במספר דרכים כירורגיות. להבדיל ממרפאות פלסטיות אחרות, הרופאים במרכז לכירורגיה פלסטית מקפידים להתאים את שיטת הניתוח למטופלת, ולא להתאים את המטופלת לשיטת הניתוח. אנחנו מקפידים לגייס את המנתחים הפלסטיים הטובים והמנוסים ביותר בכל ענף ברפואה האסתטית, השולטים במספר שיטות לביצוע ניתוחים פלסטיים.
 • תוצאות ברמה אחרת
  ההקפדה הבלתי מתפשרת על איכות הרופאים ועל תוצאות הניתוחים, מציבה את המרכז לכירורגיה פלסטית גבוה מעל לשאר המרפאות האסתטיות בישראל. תוצאות הניתוחים הפלסטיים נראות טבעיות לגמרי והן מעניקות למטופלות שלנו חוויה חזקה של העצמה נשית והתחדשות מרגשת.

סוגי השתלים

ניתוח הגדלת חזה אורך כשעה תחת הרדמה כללית. במהלך הניתוח יוצר המנתח מעין “כיס הפרדה” אליו יוחדר השתל. כיס ההפרדה מבוצע מתחת לשד או מתחת לשריר החזה, בהתאם להמלצת הרופא המנתח. המטופלת מקבלת עירוי אנטיביוטי למניעת זיהום והחתך הניתוחי נתפר בתפרים המצופים בחומר אנטי-בקטריאלי בכדי להפחית את הסיכון לזיהום.

את החתך הניתוחי ניתן לבצע באחד משלושת המקומות הבאים:

 1. בקפל התת שדי: בתוך קיפול העור המתחבר עם השד
 2. בעטרה: בקו היקף הפטמה
 3. בבית השחי

מיקום החדרת שתילי סיליקון בניתוח הגדלת חזה

בדרך כלל יבוצע החתך בקפל התת שדי הממוקם מתחת לשד ומסתיר את הצלקת. קיימים יתרונות וחסרונות למיקום השתל מעל או מתחת לשריר. כל המידע אודות סוגי השתלים ומיקומיהם נמסר בפגישת יעוץ. פגישות הייעוץ במרכז לכירורגיה פלסטית נערכות עם הרופאים המנתחים ולא עם יועצים למיניהם. כך אנחנו מבטיחים שתקבלי את כל המידע הנדרש ותוכלי לשמוע מהרופא או הרופאה שינתחו אותך את התשובות לכל השאלות שלך.

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה