חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים כוללים מגוון ניתוחים שמטרתם לטפל באיברי גוף שונים ולשפר את המראה שלהם. צוות הרופאים של אסטרה מדיקל מבצע את כל מגוון הניתוחים הפלסטיים – אסתטיים, הכולל:

הגדלת חזה

הגדלת חזה באסטרה מדיקל נראית טבעית לגמרי ומעצימה את הפרופורציונאליות של גוף המטופלת. ניתוח הגדלת חזה מבוצע בדרך כלל החל מגילאי 17-18, אך במקרים של עיוותים או אסימטריה בחזה, ניתן לבצעו בגיל צעיר יותר.

לצד נשים שמבקשות לבצע ניתוח הגדלת חזה מתוך הרצון להגדיל את השדיים שלהן, הגדלת חזה מיועדת גם לנשים הסובלות מחוסר התפתחות של השדיים, מאסימטריה או משדיים שאיבדו עם השנים מנפחם. לקריאה נוספת על הגדלת חזה באסטרה מדיקל

הקטנת חזה

באסטרה מדיקל מציע שיטות ייחודיות לניתוח הקטנת חזה להשגת מראה אסתטי לטווח הארוך, הכוללות הגנה על תחושת ההנקה ומובילות לשיפור משמעותי באורך החיים.

ניתוח הקטנת חזה מעניק איכות חיים לנשים רבות הסובלות משדיים גדולים. ניתן לבצע הקטנת חזה בנערות כבר עם הבשלת השד ובנשים מבוגרות ניתן לבצע את הניתוח ללא הגבלת גיל. לקריאה נוספת בנושא הקטנת חזה באסטרה מדיקל

הרמת חזה

קיימות שלוש טכניקות עיקריות לניתוח, המובדלות זו מזו ע”פ כמות עודפי העור:

  • הרמת חזה במצב של עודפי עור קטנים – יש צורך בהרמת שדיים קלה. הוצאה של עודפי עור וסגירה בחתך מסביב לפטמה. שיטה זו מתאימה לנפילה קלה בלבד.
  • הרמת חזה במצב של עודפי עור בינוניים – יש צורך בהרמת שדיים בינונית. מתקבלת צלקת מסביב לעטרה ובחלקו התחתון של השד.
  • הרמת חזה במצב של עודפי עור קיצוניים – יש צורך בהרמה שדיים גדולה. במקרה זה, מוצאים עודפי עור גם בחלקו התחתון של השד וגם בקפל התת-שדי ומתקבלת צלקת בצורת T הפוכה.


לקריאה נוספת בנושא הרמת חזה באסטרה מדיקל

מתיחת פנים

מתיחת פנים מספקת למטופל/ת מענה לצניחה ולעודפי העור, שהינם חלק בלתי נפרד מתהליך ההזדקנות. הרגשת הביטחון ושמחת החיים שניתוח זה משרה על המטופל מפתיעה אותנו בכל פעם מחדש!

ניתוח מתיחת פנים מטפל בעיקר בצניחת העור, בעוד מרקם העור מטופל באמצעים אחרים כגון זריקות ופילינג. לקריאה נוספת בנושא מתיחת פנים באסטרה מדיקל

מתיחת בטן

מתיחת בטן מעניקה פתרון יסודי לעודפי עור ושומן, מעניקה מראה חטוב וצעיר, מחזקת את דופן הבטן ובחלק מהמקרים מבוצעת ללא אשפוז ועם אפשרות לשילוב ניתוחים נוספים, כגון שאיבת שומן מאזור הירכיים, המפשעות ואמצע הבטן על מנת להקנות לחלק העליון של הבטן מראה שקוע וצעיר. לקריאה נוספת בנושא מתיחת בטן באסטרה מדיקל

שאיבת שומן

שאיבת שומן מעניקה פתרון אידיאלי לנשים וגברים המתקשים להשלים עם מראה גופם. השומן העודף בגופנו מצטבר על פי רוב באזורי הברכיים, הירכיים, הישבנים, המותניים, הבטן, הלחיים, הסנטר והצוואר. שאיבת שומן המבוצעת על ידי מנתח מומחה מעצבת ומקטינה אזורים שונים בגוף, וייוצרת פרופורציות מתאימות ומדויקות יותר. לקריאה נוספת בנושא שאיבת שומן באסטרה מדיקל

הזרקות שומן

הזרקות שומן מומלצות במקרים של שחזור כריתה מלאה או חלקית, תיקון שד מוקרן, השוואת שדיים לא סימטריות, הגדלת שדיים קטנים ללא שתלים ועוד. באסטרה מדיקל מבוצעות הזרקות שומן על ידי צוות המנתחים הטוב בישראל. לקריאה נוספת בנושא הזרקות שומן באסטרה מדיקל

ניתוח אף

ניתוח אף משפר את ההרמוניה האסתטית של הפנים, בהיותו מרכיב חשוב מאין כמוהו בתדמית הגוף. ההקשר הנפשי של המטופל הוא הנושא העיקרי להערכה בשיחה לפני ניתוח אף.

השיחה מוודאת את הצורך בשינוי מידת הציפיות והתאמתן למציאות והערכה של השפעת השינוי על המרכיבים האחרים של הפנים. בשיחה זו נעבוד עם תמונות שימחישו את השינוי הצפוי לאחר הניתוח.
לקריאה נוספת בנושא ניתוח אף באסטרה מדיקל.

גניקומסטיה

אחת הסיבות השכיחות לגניקומסטיה בקרב גברים צעירים היא צמיחה עודפת של רקמת שד עקב עודף הורמון האסטרוגן. כאשר קיים חשד לתופעה כזאת יש לבצע בדיקות הורמונליות.

לעיתים קרובות קיים עודף רקמת שד גם כאשר הבדיקות ההורמונליות תקינות והסיבה היא מבנה אידיופתי כזה.

סיבה נוספת לגניקומסטיה היא בדרך כלל חד צדדית בשל גידול שפיר או ממאיר הנמצא בשד. במקרים אלו יש לפנות לכירורג הפלסטי או לכירורג כללי להמשך ברור ולניתוח במקרה הצורך.

הגורם השכיח ביותר לשד נפוח יותר אצל גברים היא בשל עודף שומן וזאת סיבה נוספת אשר בעטייה גברים פונים למנתח הפלסטי. לקריאה נוספת בנושא גניקומסטיה באסטרה מדיקל

ניתוחי אוזניים

אוזניים בולטות הן בעיה מולדת בעלת השלכות חברתיות משמעותיות. אוזניים בולטות נגרמות בשל אי יצירה של הקפל הפנימי של האוזן.

בניתוח אוזניים מייצרים את הקפל זה. ניתן לנתח ילדים עם גמר הצמיחה של האוזניים, כלומר מגיל 10-8 ואילך, וכאשר הילד מביע רצונו בניתוח. לקריאה נוספת בנושא ניתוחי אוזניים באסטרה מדיקל

ניתוח עפעפיים

ניתן לבצע ניתוח של עפעף עליון, עפעף תחתון או שניהם יחד. בניתוח עפעף עליון החתך מוסתר בקפל כאשר העין פקוחה. במקרה של צניחה או פטוזיס של העפעף יש לקצר את השריר המרים את העפעף עם תפרים קבועים.

בניתוח עפעף תחתון מבצעים חתך בלתי נראה המוסתר מתחת לריסים ומוציאים במידה זהירה עודפי עור, שומן ולעיתים גם רקמת שריר. מומלץ להצמיד את העפעף לגלגל העין בכדי למנוע סיבוך האקטרופיון. למידע נוסף בנושא ניתוח עפעפיים באסטרה מדיקל.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×