חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה ב-ASTRA MEDICAL: את בידיים טובות

הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בישראל ואף בעולם, ולא בכדי; חזה שופע ומעוצב נתפס בכל העולם כסמל לנשיות ולמיניות כבר מימי קדם. הוא מחזק את תחושת הביטחון והנשיות ותורם משמעותית לשיפור הדימוי העצמי.

ניתוחי חזה שהיו בעבר מוצנעים יותר, הפכו בשנים באחרונות לדבר שבשגרה, שכן הם נותנים פתרון מצוין לבעיות אסתטיות ואף רפואיות. הניתוח מיועד למי שחשה שהחזה שלה קטן או אינו סימטרי, חזה שלא התפתח באופן תקין או שהחלק העליון שלו נראה “מרוקן” ואיבד מנפחו ומצורתו. הניתוח יוצר מראה אחיד ופרופורציות נכונות, ואת התוצאות שלו אפשר לראות באופן מידי.

כמו בכל הליך כירורגי, גם בניתוח הגדלת חזה לצד ההצלחות והסיפוק בתום התהליך, עלולים להיות סיכונים וסיבוכים. לכן חשוב לבצע הגדלת חזה אצל מנתח פלסטי מומחה, מורשה משרד הבריאות וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, שימשיך ללוות אותך במסירות לאורך כמה זמן שתצטרכי לאחר הניתוח.

בחירת הרופא המנתח

הפופלריות הרבה של הניתוח הביאה ל”הצפה” של מנתחים בישראל, ולבחירת המנתח עשויה להיות השפעה מכרעת על התוצאות בסופו ועל החזה החדש איתו תחיי בשנים הבאות.

רופא בעל ניסיון שביצע את הניתוח בשיטות שונות לאורך שנים אוחז גם בידע יקר מפז שיסייע עוד בשלב פגישת הייעוץ המקדימה לפני הניתוח, שם בוחרים בין היתר את סוג השתלים הרצוי ואת השיטה שבה יבוצע הניתוח ומתאמים ציפיות לגבי תוצאות הניתוח ותהליך ההתאוששות וההחלמה ממנו.

הכוכבים של ASTRA MEDICAL מהווים קבוצה של מנתחים בעלי ניסיון וידע שנצבר במשך 40 שנה. ה”אני מאמין” של המנתחים הפלסטיים הוא התייחסות פרטנית לכל מטופל /ת , הבנה של הצרכים, הרצונות והשאיפות לצד ניהול ההליך בצורה המיטבית עבורך. 

למה לעבור ניתוח הגדלת חזה ב- ASTRA MEDICAL ?

כאמור למנתחים הפלסטיים של ASTRA MEDICAL ניסיון עשיר ומגוון בתחום ניתוחי החזה, והגדלת חזה בפרט. הם ילוו אותך לאורך כל התהליך, משלב הייעוץ המקדים, דרך חדר הניתוח וגם לאורך ההחלמה ממנו והחיים החדשים עם החזה המשופר.
צוות המנתחים הפלסטיים ב 
ASTRA MEDICAL מורכב ממנתחים ומנתחות מוכשרים, בעלי ניסיון וידע מעשיים של שנים רבות עם הרגישות הנדרשת לצרכים של כל מטופלת בשמירה על דיסקרטיות לאורך כל התהליך. ועל כן, נשים שמרגישות יותר בנוח לשוחח עם מנתחת פלסטית – אישה המבינה בדיוק את הרגשות המעורבים בתהליך, תוכל לבחור בצוות נשי שילווה אותה לאורך התהליך מהתחלתו ועד לקבלת התוצאה הרצויה.  

 כשזה נוגע לגוף שלך, את רוצה להיות בידיים הטובות ביותר. 

הגדלת חזה בשומן עצמי • ASTRA MEDICAL ניתוחים פלסטיים

מה כוללת פגישת הייעוץ עם הכוכבים של ASTRA ?

כל תהליך של ניתוח בסדר גודל של הגדלת חזה מתחיל בפגישת ייעוץ, בה בודקים את ההתאמה לניתוח, בוחרים את השתלים, לומדים יחד את המשמעויות שלו ויותר מהכל – רואים יחד את התוצאות הצפויות בתום התהליך – החזה החדש שלך.

אלו עיקרי הדברים עליהם תדונו בפגישת הייעוץ:

 • במהלך הפגישה המנתחים/ות הפלסטיים שלנו  יכירו את מבנה גופך, את ההיסטוריה הרפואית שלך ויקשיבו הקשבה מלאה לציפיות שלך מהניתוח.
 • הם יציגו בפנייך את הטכניקות הניתוחיות השונות:
  • הגדלת חזה עם שתלים
  • הגדלת חזה ללא שתלים
  • הגדלת חזה היברידית  שתלים + הזרקת שומן
  • הגדלת חזה משולבת עם הרמת חזה
  • תיקונים של א-סימטריה בשילוב עם הגדלת חזה

חשוב לציין כי לכל מטופלת יותאם הליך ניתוחי אישי לפי צרכיה ורצונותיה .
בפגישת הייעוץ תבחרי את סוג השתלים, אופן ההרדמה ולעיתים תוכלי לשלב ניתוח זה עם ניתוחים פלסטיים נוספים כמו מתיחת בטן או שאיבת שומן.

המנתחים/ות ימליצו על הטכניקה הנכונה ביותר עבורך ויבצעו עמך תיאום ציפיות מלא ומדויק לגבי התהליך והתוצאות הסופיות של הניתוח.

הרופאים/ות יענו על כל שאלה שיש לך במהלך הפגישה לקראת הניתוח- מומלץ להכין רשימה של שאלות שעולות לך, עוד לפני הפגישה.

הפגישה מתנהלת באווירה נוחה וסבלנית, ומוקדשת כל כולה למענך.

איך מתבצע ניתוח הגדלת חזה?

ברוב המקרים, ניתוח הגדלת חזה מתבצע בהרדמה מלאה ואורך כשעה וחצי / שעתיים.
במהלך הניתוח הרופאים מבצעים חתכים במקום שנבחר, מחדירים את השתלים שנבחרו לחזה, מבצעים תיקונים והתאמות ולבסוף מבצעים תפרים לסגירת החתכים.

מיקום וסוגי החתכים:

החתכים שנעשים בניתוח מבוצעים מעל לשריר החזה או מתחתיו. קיימים מספר סוגים של חתכים – חתך תת-שדי (הנחשב לנפוץ ביותר), חתך בחלק התחתון של העטרה או חתך מאזור בית השחי. אם מבצעים הגדלת חזה ללא שתלים, אז הניתוח מבוצע ללא חתכים כלל.

סוגי השתלים האפשריים לשימוש במהלך ניתוח להגדלת חזה:

למעשה שתל הוא תותבת רפואית, אותה אנחנו ממקמים במהלך הניתוח מאחורי השד. בניתוח להגדלת החזה אנחנו משתמשים בשתלים  לשחזור של שד או ליצירת צורתו הפיסית.

קיימים שני סוגי שתלים:

 1. שתלים מסיליקון / שתלי ג’ל: שתלי הסיליקון הם שתלים מתקדמים, בני הדור החדש של השתלים. שתלים אלה הם בעלי מעטפת סיליקון חיצונית, והם ממולאים בג’ל סיליקון. שתלים אלה הם הפופולריים ביותר בניתוחי הגדלת חזה: אלה שתלים בעלי עמידות ואיכות חומרים גבוהה. לשתלי הסיליקון יתרון נוסף – אנחנו יכולים לייצר ולעצבת את השתלים הללו במגוון מבנים או צורות ולהגיע לתוצאה אופטימלית, הן בהתייחס למראה או התוצאה הטבעית והן בהתאמתם לגופה של המטופלת.
 2. שתלים של מי מלח – שתלים המלאים בתמיסה סטרילית (בדומה למים מלוחים) והם בעלי מעטפת סיליקון חיצונית. שתלי מי מלח כבר כמעט ואינם בשימוש.

 

חלק מהנשים מדווחות ששתל מי מלח מעניקים תחושה מלאכותית למגע, בדומה לבלון מלא במים, בהשוואה לשתלי סיליקון המעניקים תחושה נעימה וטבעית יותר. בזכות בטיחותם וכשירותם, שתלי הסיליקון נמצאים היום בשימוש רווח הרבה יותר בהשוואה לשתלי מי מלח, מה גם שידוע לנו על לא מעט מקרים של דליפות בשתלים אלו.

חשיבות פגישת ההיכרות לתהליך

בפגישת ההיכרות לקראת הניתוח, לצד בחירת מיקום השתל חשוב להחליט על גודלו. בחירת גודל השתל היא החלטה משותפת של המטופלת
והרופא/ה : המטופלת צריכה לציין מהן ציפיותיה מהניתוח ומהו גודל השד הרצוי, והרופא/ה צריך לבדוק ולאשר או לדייק את ציפיותיה של המטופלת, בהתאם לנתוניה הפיסיים הייחודיים.

השאיפות של המטופלת בהתייחס לסוג וגודל השתל חשובים מאד; לצד זאת לרופא/ה המנתח/ת שיקולים מכריעים נוספים שיש לקחת בחשבון, כגון התאמת השתל למבנה גופה של המטופלת במטרה לשמור על פרופורציות נכונות, וכמובן בטיחות ובריאות המטופלת.

בעת לקיחת ההחלטה, אנחנו ממליצים למטופלות שלנו להתחשב בכמה גורמים בעלי חשיבות, ביניהם מבנה גופה של המטופלת, השוואה של השד החדש לגוף כך שתהיה התאמה פרופורציונאלית, מבנה וצורת השד הקיים ואלסטיות רקמות השריר והשד.

לצד גדלים שונים, קיימים שתלים בצורות שונות : 

 • שתלים שטוחים
 • שתלים בינוניים
 • שתלים בולטים
 • שתלים אנטומיים

לכל אחד מסוגי השתלים הללו, יכולה להיות מעטפת חלקה או מחוספסת. לכל מעטפת יתרונות וחסרונות אשר יוסברו במהלך בחירת סוג השתל. 

נתאים את השתל הנכון לצורת השד של המטופלת, על פי רצונותיה וציפיותיה מהתוצאה הסופית.

שתל שטוח , שתל בינוני ושתל בולט הם שתלים עגולים, עם הבדלים קלים בצורתם.
השתל האנטומי לעומת זאת, הוא בעל צורה אגסית יותר, המנסה להשוות לשד מראה טבעי ככל הניתן. במקביל לכך חשוב לציין שתדירות השימוש בשתל האנטומי נמצאת במגמת ירידה, היות ובמרוצת השנים התברר כי שיעור ניתוחי התיקון לשתל זה גבוהים יותר מאחר והוא יכול לשנות את מיקומו. זאת, בשונה מהשתל העגול שגם אם ישנה את מיקומו, לא יחול שינוי בצורת השד. 

בכל אופן, מומלץ לכל מי שמתעניינת בהגדלת חזה, לאתר נשים שכבר עברו ניתוחים שכאלה עם שתלי סיליקון, רצוי בגדלים הקרובים ככל הניתן לגודל בו המתעניינת חושקת, הן לפני הניתוח והן לאחריו, על מנת לקבל מושג, צפי והתרשמות אותנטית לגבי תוצאות הניתוח.

איך נראית ההכנה לניתוח הגדלת חזה?

לאחר פגישת הייעוץ עם הכוכבים של ASTRA MEDICAL , בה נבחרו שיטת הניתוח, סוג וגודל השתלים ונקבע מועד הניתוח –
יש לבצע בדיקות רפואיות ולעקוב אחר ההנחיות לניתוח.

בדיקות רפואיות:

 • בדיקות דם כולל תפקודי קרישה
 • נשים מעל גיל 30 צריכות לבצע אולטרסאונד שדיים
 • נשים מעל גיל 40 צריכות לבצע בדיקת אק”ג
 • נשים מעל גיל 40 צריכות לבצע בדיקת ממוגרפיה
 • נשים מעל גיל 60 או כאלה הנחשבות מעשנות “כבדות” צריכות לבצע גם צילום חזה.
 • בדיקות נוספות בהתאם לצורך ולפי הוראות המנתחת

הכנות נוספות:

 • לפני הניתוח יש להיות בצום מוחלט של 6 שעות (אסור לשתות מים).
 • מטופלות מעשנות – יש להפסיק לעשן כחודש לפני הניתוח על מנת להבטיח החלמה אידיאלית.
 • לפני הניתוח על המטופלת להסיר כל סוג של תכשיט ו/או איפור מגופה.

על תהליך ההתאוששות וההחלמה מניתוח הגדלת חזה

כמו לאחר כל ניתוח, גם לאחר ניתוח להגדלת חזה, נדרשת תקופת החלמה. על פי רוב, לאחר  הניתוח תידרשי להישאר בהשגחה למשך מספר שעות לאחריהן במידה והכל תקין יחליטו הרופאים על השחרור לביתך.

באופן טבעי, לאחר הניתוח קיימת נפיחות באזור המנותח. תתכן תחושת מוגבלות מסוימת בטווח התנועה של הידיים. אל חשש, מדובר בתופעות רגילות לחלוטין שיחלפו לאחר כמה שבועות.

אלו ההנחיות המרכזיות בתום הניתוח:

 • לאחר הניתוח אנו מבקשים מהמטופלת ללבוש חזייה רפואית למשך שבעה ימים – ביום ובלילה. החזייה הרפואית תעניק למטופלת תמיכה חשובה לאזור המנותח ותקל על תהליך ההחלמה.
 • ברוב המקרים, בהתאם להנחיית הרופאה יש ליטול אנטיביוטיקה.
 • בעשרת הימים הראשונים שלאחר הניתוח, חל איסור על ביצוע פעולות פיסיות, כמו הרמה או נשיאת משאות כבדים. בנוסף לכך מומלץ להימנע ממגע מכל סוג שהוא עם האזור המנותח.
 • מספר ימים לאחר הניתוח, ובהתאם להנחיות, תתבקשי להגיע לביקורת אצל הרופאה המנתחת. ייתכנו מפגשי ביקורת נוספים.

תקופת ההחלמה הממוצעת צפויה להימשך כ-3 שבועות.

הגדלת חזה ללא שתלים • ASTRA MEDICAL ניתוחים פלסטיים

שאלות ותשובות סביב ניתוח הגדלת חזה

מהו הגיל המינימלי המומלץ לניתוח הגדלת חזה?

מומלץ לעבור ניתוח הגדלת חזה בתום גיל ההתבגרות. כששוקלים לעבור ניתוח הגדלת חזה יש להכניס למערך השיקולים שינויים שאפשר שיתרחשו בעתיד (הקצר או הרחוק) וישפיעו על השד, כגון הריונות (כולל הנקה). ייתכן ושינויים דרמטיים ישפיעו על מראה השד העתידי, לאחר הניתוח.

מהם הסיבוכים השכיחים לאחר ניתוח הגדלת חזה?

סיבוכים במהלך או לאחר ניתוח הגדלת חזה כגון זיהום ודימום נחשבים לנדירים אך הם קיימים כמו בכל ניתוח וניתנים לפתרון. לכן, חשיבות מעקב לאחר הניתוח היא גדולה ותאפשר טיפול מידי בכל סיבוך.
בחירה במנתח/ת מקצועי/ת ומנוסה יפחיתו עוד יותר את הסיכונים. הסיבוכים השכיחים ביותר הינם: הצטברות נוזלים סביב השתל (סרומה מאוחרת) והתקשות-קופסית. קיימים פתרונות מוכרים לסיבוכים אלו והם אינם מסכני חיים.
תופעה נדירה ביותר היא התפתחות גידול במעטפת קופסית השתל. לאורך ההיסטוריה תועדו רק מקרים בודדים של התופעה הזאת והם היו קשורים בעיקר לשתלים עם מעטפת מחוספסת. בבחירת שתלים כאלו נצטרך לשקול את היתרונות והחסרונות שלהם.

האם לאחר הניתוח יש צורך בהוצאת תפרים?

התפרים שאנחנו מבצעים בניתוח הגדלת חזה נספגים מעצמם (למעט מקרים חריגים), לכן אין צורך בהוצאתם.

כיצד אני צפויה להרגיש לאחר הניתוח?

את עשויה להרגיש כאבים לאחר הניתוח, למרות שישנן מטופלות שאינן סובלות כלל. עוצמת הכאבים משתנה בין מטופלת למטופלת. במידה ותחווי כאבים, הם יפחתו בהדרגה ובדרך כלל תרגישי בהם רק כאשר תרימי את ידייך מעל לגובה הכתפיים. כשבוע לאחר הניתוח הכאבים האלה צפויים להיעלם. עלייך לקחת בחשבון בנוסף, שלאחר הניתוח השדיים שלך יהיו רגישים למגע. ישנן מטופלות שמדווחות על ירידה מסוימת בתחושה בחזה. במידה ותחווי ירידה בתחושה, היא אמורה להיעלם תוך חודשים ספורים.

מהם סוגי השתלים בהם משתמשים בניתוח הגדלת חזה?

כיום אנו משתמשים בשתלי סיליקון ג’ל בלבד. הניסיון שצברנו מראה ששתלים אלה משיגים את התוצאה הטובה ביותר ומעניקים לשד מראה טבעי לגמרי.
גודלם של שתלי הסיליקון נע בין 150 ל-500 סמ”ק. לרוב אנחנו ממליצים על שימוש בשתלים קטנים יחסית, בהתאם לציפיות המטופלת, במטרה למנוע צניחה אפשרית עתידית של השד לאחר ההגדלה.

לשתלי הסיליקון מגוון צורות, רמות שונות של צמיגויות ומעטפות שונות. בפגישת הייעוץ המקדימה עם ד”ר המנתחים הפלסטיים שלנו , תקבלי הסבר מקיף על סוג השתל המתאים למבנה גופך ולצפיות שלך מהתוצאה הסופית.

ממה עליי להיזהר לאחר הגדלת חזה?

אנחנו ממליצים שתמנעי מפעילות ספורטיבית ונשיאת משא כבד למשך שלושה שבועות לאחר הניתוח. בנוסף עלייך לזכור שהשדיים יהיו רגישים מאוד לאחר הניתוח, ולכן עלייך להתייחס לאזור בעדינות מרבית.

מתי אוכל לחזור לעבודה?

אנחנו ממליצים שתעניקי לעצמך מנוחה בת שבוע ימים לאחר הניתוח, בשל החולשה והעייפות לאחר הניתוח. אם תרגישי צורך בימי מנוחה נוספים כדי להתאושש, הקשיבי לגוף שלך והאריכי את החופשה עד שתחושי חזקה יותר.

האם ניתן לקיים יחסי מין לאחר הניתוח?

תוכלי לשוב ולקיים יחסי מין כשבועיים לאחר הניתוח, אך יש להיזהר, הן בשל רגישות השדיים והן משום שחל איסור להעלות את לחץ הדם לאחר הניתוח. לאחר שאת שבה לקיים יחסי מין לאחר הניתוח, חשוב שתשוחחי עם בן הזוג שלך ותבקשי ממנו להיות זהיר ועדין מהרגיל.

מתי יורדת הנפיחות לאחר הגדלת חזה?

לאחר הניתוח, עקב בצקת והצטברות של נוזלים סביב השתל, השדיים שלך יהיו זקורים ונפוחים. כאשר התופעות האלה יחלפו, השד יתחיל לקבל צורה טבעית הרבה יותר. על פי רוב הנפיחות תגיע לשיאה כחודש לאחר ניתוח, ותיעלם לחלוטין בחלוף שלושה חודשים. לאחר שהנפיחות תיעלם נוכל להתרשם מהמראה והגודל הסופי של השדיים המוגדלים. הצלקות לאחר הניתוח הולכות ומתבהרות עם הזמן, עד שהן הופכות לכמעט בלתי נראות.

לכמה זמן מחזיקות תוצאות הניתוח?

הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון היא ניתוח אמין ועמיד מאוד; ואת צפויה ליהנות מתוצאות נפלאות למשך שנים רבות. קחי בחשבון שהריונות עתידיים והנקה, עשויים להשפיע על מבנה השד לאחר ניתוח. גם עלייה או ירידה דרמטית במשקל עשויים להשפיע ולשנות את מבנה השד המוגדל.

ממה עשויים השתלים בהם משתמשים בהגדלת חזה?

השתלים המודרניים בהם אנו משתמשים ב ASTRA MEDICAL עשויים כאמור מג’ל סיליקון. לג’ל זה רמות שונות של צמיגות והוא מיוצר בסטנדרטים מחמירים ביותר; השימוש בו בטוח לחלוטין. העובדה שאנו יכולים להשתמש בג’ל ברמות צמיגות שונות, מאפשרת לנו להתאים באופן אישי לכל מטופלת את הג’ל המתאים, כדי לקבל את התחושה המבוקשת בשד המוגדל: ישנן מטופלות המבקשות תחושה קשה יותר וישנן המעוניינות בתחושה רכה יותר. הג’ל מצוי בתוך מעטפת קשיחה, והיא שומרת על צורתו של השתל.

האם השימוש בשתלי סיליקון בטוח?

בהחלט. שתלי סיליקון הם שתלים ותיקים מאד ונוסחת הרכיבים שלהם השתפרה והשתכללה באופן משמעותי במרוצת השנים. קיים סיכון נדיר מאד בשימוש בשתלי סיליקון, והוא דליפה או קרע בשתל, שבגינם ג’ל הסיליקון עשוי לנדוד אל תוך רקמת השד ולבלוטות הלימפה בבית השחי. נדידה כזו, במידה ומתרחשת (מדובר כאמור במקרים נדירים מאד), היא לרוב חסרת משמעות, ועשויה לבוא לידי ביטוי בגרימת אי-נוחות, במידה והגוש גדול מדי.
דווחנו בשנים האחרונות על מספר מצומצם מאד של מקרים בהם התגלתה מחלה לימפופרוליפרטיבית (Lymphoproliferative disorders – הפרעות שנגרמות בשל ייצור לא מבוקר של לימפוציטים, המהווים חלק ממערכת החיסון) בשם ALCL בקרב נשים שעברו הגדלת חזה תוך שימוש בשתלי סיליקון מחוספסים. מחלה זו על פי רוב שפירה והיא נדירה במידה כזו שרשויות הבריאות בארץ ובעולם אינן מתייחסות אליה כאל סיכון שעשוי למנוע שימוש בשתלי סיליקון בניתוח הגדלת חזה.

מה אורך החיים של שתלי הסיליקון?

שתלי הסיליקון הם בעלי עמידות הגבוהה, ובכל זאת גם הם נשחקים לאורך השנים, בעיקר בשל התנועתיות הטבעית של הגוף. את שלמותם של השתלים ניתן לבדוק בבדיקות MRI, ממוגרפיה או אולטרסאונד. בהתאם לצורך, כשנתיים לאחר הניתוח, אנו מזמנים את המטופלות שלנו לביקורת שנתית שגרתית. כשאנו מוצאים שיש בכך צורך, נמליץ למטופלות לעבור בדיקת אולטרסאונד, בכדי לזהות חולשה של דופן השתל וקרעים ונוזלים סביבו.

מה עוד אני צריכה לדעת בנוגע לתהליך ההחלמה לאחר ניתוח להגדלת חזה?

בימים הראשונים שלאחר הניתוח, החזה עשוי לכאוב ולהיות רגיש. עם זאת, עם כל יום שעובר תחושי בשיפור בהרגשה וברגישות. את צפויה להשתחרר לביתך ביום הניתוח עצמו, לאחר שתקבלי מאתנו הסבר מקיף על דגשים להתנהלות בימים ובשבועות שלאחר הניתוח.
חשוב מאד שתשמרי על מנוחה ותרבי בשתייה לאחר הניתוח. את חזרתך לפעילות בצעי באופן הדרגתי; בימים הראשונים אל תבצעי כלל פעילות מאומצת. כעבור ימים בודדים עד שבוע לאחר הניתוח, תוכלי לשוב ולבצע עבודה משרדית. עלייך ליטול תרופות משככות כאבים בהתאם לצורך בכדי למנוע סבל מיותר (אופטלגין בדרך כלל מהווה פתרון מעולה). הקפידי ללבוש חזיית ספורט ייחודית (נדריך אותך במדויק בנוגע לחזייה מומלצת) שתספק תמיכה איכותית למשך החודש הראשון שלאחר הניתוח.

מה גודל הצלקות שיוותרו לאחר הניתוח?

על פי רוב, אורך הצלקות נע בין 3 ל-5 ס”מ, בהתאם למאפייני השתל שבו בחרנו להשתמש ולמיקום החתך. חשוב לציין שבמקרים של הגדלת חזה ללא שתלים, לא נותרות כלל צלקות. כאשר מבוצע חתך מתחת לקפל השד, נותרת צלקת שניתן לראות, אך רק כאשר מרימים את השד. כאשר מבצעים חתך בבית השחי, הוא אינו מותיר צלקות על השד עצמו. חתך מסביב לעטרת הפטמה מותיר צלקת מינימלית, שלאחר פרק זמן כמעט ואינה נראית.

מומחי אסטרה מדיקל להגדלת חזה

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מהמנתחות הפלסטיות המנוסות והבכירות בישראל. לרשותה מעל ל-36 שנות ניסיון, במהלכן ניתחה אלפי נשים ופיתחה טכניקות ניתוחיות ייחודיות המאפשרות לה להגיע לתוצאות מדהימות ביופיין, בעלות מראה טבעי לחלוטין.

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, בעל ניסיון עשיר וייחודי במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטכניקות כירורגיות. מומחה לניתוחי חזה: הגדלה, הרמה והקטנת חזה, במגוון רחב של טכניקות כירורגיות. במהלך ולאחר התמחותו השתלם בשחזורי שדיים וניתוחים אסתטיים אצל פרופסור מיכאל שפלן ז"ל (מבכירי המנתחים הפלסטיים בעולם), איתו גם ניהל מחקר קליני בנושא שחזורי שד מורכבים וניתוחים אסתטיים שניוניים מורכבים.

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

מנתחת פלסטית בכירה, מומחית לניתוחי חזה

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×