ניתוח הרמת חזה בשיטת ASTRA MEDICAL - תוצאות לטווח ארוך

מה עושים כשהחזה מתרוקן? מה עושים כאשר קשה להסתיר זאת בלבוש חשוף ובבגד ים? מה עושים כאשר הרווח בין השדיים גדול באופן טבעי והחזה נפול גם בגיל צעיר? מה עושים כשהחזה נופל באופן טבעי לאחר לידות והנקות? מה עושים כאשר מוציאים שתלים ישנים וצריך לתקן את הנפילה שנגרמה בעקבותיהם? לנו יש את הפתרון הייחודי והמושלם המקנה תוצאות לטווח ארוך עבודך.

ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן, מנתחת פלסטית מומלצת בתל אביב וירושלים

ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן, מבכירות המנתחות הפלסטיות בישראל, מפתחת שיטה ייחודית להרמת חזה לטווח ארוך.

הבעיה

ככל שאנו מתבגרות, כח המשיכה נותן את אותותיו ומשפיע על חלקים שונים בגופנו, ביניהם גם החזה. חזה שהיה זקוף ומורם בגיל צעיר, משנה את צורתו ומתחיל לצנוח עם הגיל, בעיקר השינויים שעובר החזה שלנו במשך הזמן לאחר לידות הנקות ושינויים במשקל מהווה לנשים רבות סיבה לחוסר ביטחון וקושי בהתאמת לבוש.

בתופעה של שדיים צינוריים (Tuberous breasts), גם נערות צעירות לעיתים נזקקות להרמת חזה.

הפתרון!

ד”ר רוזנברג הגן פיתחה שיטה ניתוחית יחודית המטפלת בבעיות אלו, ונותנת פיתרון לטווח ארוך עם מלאות יפה בקוטב העליון של השד וצורה סימטרית של השדיים.

בשיטה זו לעומת השיטות המקובלות העור שנמתח בקלות הוא לא זה ששומר על צורת השד, אלא השד מעוצב על בית החזה בצורה אסטתית ללא פגיעה בתחושה או באפשרות ההנקה. הניתוח הוא יחסית פשוט עם החלמה מהירה וללא כאבים.

קבלי מידע נוסף

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן, מבכירות המנתחות הפלסטיות בישראל ומייסדת ASTRA MEDICAL

ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מבכירות המנתחות הפלסטיות בישראל, בעלת ניסיון של 40 שנה בכירורגיה פלסטית, שחזורי שד, ניתוחים אסתטיים, טיפול במלנומה, טיפול בגידולי עור וטיפול בלייזרים רפואיים. מומחית בעלת ניסיון ומוניטין עשירים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, מיקרוכירורגיה וכירורגית יד.

בשנת 1982 הקימה ד”ר את רשת מרפאות אסטרה מדיקל בהן היא מעניקה מגוון רחב של שירותים, ובכללם ניתוחים פלסטיים וטיפולים אתסטיים. ד”ר רוזנברג משמשת כמנטורית ומדריכה לרופאים כירורגים פלסטיים בתחילת דרכם. המרכז בראשותה מציע את המגוון הרחב והמושלם ביותר לפתרונות בתחום הכירורגיה פלסטית. ד”ר רוזנברג-הגן דוגלת במתן שירות איכותי ויוצא דופן, המותאם באופן אישי לכל מטופל ומטופל, תוך דגש על סבלנות, סבלנות ודיסקרטיות מלאה.

מטופלות מספרות

ASTRA MEDICAL רפואה פלסטית בכירה

אסטרה רפואה פלסטית בכירה הוקם ומנוהל החל משנת 1996 על ידי ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן – רופאה מומחית בתחום הכירורגיה הפלסטית, האסתטית והמשחזרת, בעלת ניסיון של למעלה מ-36 שנים.

המרכז הוקם במטרה לאפשר למטופלים לקבל תחת קורת גג אחת מענה רפואי איכותי ומלא לכל צרכי הפלסטיקה המשחזרת והאסטתית טיפולים ללא ניתוח וטכנולוגיה מתקדמת, תוך הצבה ושמירה על סטנדרטים בינלאומיים, עדכניות ושירות אישי יוצא דופן.

המרכז מעסיק צוות רפואי ומנהלתי מיומן, המחויב לאיכות, אחריות מקצועית, מסירות ויחס אישי ופרטני. המרכז מציע מגוון של ניתוחים פלסטיים, אסתטיים ומשחזרים, טיפולי לייזר וטיפולי אסתטיקה משלימים, לרבות שחזור שד לאחר כריתה, שחזור פנים, מתיחת פנים, הגדלת חזה, הקטנה והרמת חזה, שאיבת שומן, ניתוחי אף, אנטי אייג’ינג, טיפול בקמטים, מילוי קמטים, הסרת שיער בלייזר ,טיפולים לא פולשניים ועוד.

אסטרה מדיקל - מרפאת מומחים לניתוחים פלסטיים בתל אביב
אסטרה מדיקל - מרפאת מומחים לניתוחים פלסטיים בתל אביב
אסטרה מדיקל - מרפאת מומחים לניתוחים פלסטיים בתל אביב

צרי אתנו קשר

מרפאת אסטרה מדיקל סניף ירושלים

מרפאת אסטרה מדיקל סניף תל אביב

כל הזכויות שמורות לד”ר בנימינה רוזנברג-הגן בע”מ © 2024

×