חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ד”ר ברק סטוצ’ינר מנתח פלסטי

ד"ר ברק סטוצינ'ר - מנתח פלסטי בכיר ב-ASTRA MEDICAL

ד”ר ברק סטוצ’ינר הינו רופא מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, בעל ניסיון עשיר וייחודי במגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטכניקות כירורגיות.

ד”ר סטוצ’ינר התמחה במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי שערי צדק, שם ביצע אלפי ניתוחים אסתטים ומשחזרים. במהלך ולאחר התמחותו השתלם בשחזורי שדיים וניתוחים אסתטיים אצל פרופסור מיכאל שפלן ז”ל (מבכירי המנתחים הפלסטיים בעולם), איתו גם ניהל מחקר קליני בנושא שחזורי שד מורכבים וניתוחים אסתטיים שניוניים מורכבים.

לצד עבודתו כמנתח פלסטי בכיר, שימש ד”ר סטוצ’ינר כמורה לכירורגיה פלסטית בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

ד”ר סטוצ’ינר דוגל בהענקת טיפול הוליסטי למטופליו, הכולל לצד התהליך הפיזי התייחסות רגישה ומודעת לצרכיהם הרגשיים. הוא מקפיד על יצירת סביבה תומכת לכל מטופלת ומטופל, הכוללת ליווי אישי משלב ההיכרות ועד לגמר הביקורת האחרונה שלאחר הניתוח.

ד”ר סטוצ’ינר מעניק את מספר הטלפון האישי שלו לכל מנותחיו והוא מקפיד להיות זמין לשאלות מטופליו לכל אורך הדרך.

האינטיליגנציה הרגשית הגבוהה מסייעת לד”ר סטוצ’ינר להבין לעומק ובצורה יסודית את צרכי המטופלים, גם במקרים בהם הם עצמם מתקשים לבטא אותם בצורה ברורה.

במטרה להעניק למטופליו את הטיפול המתאים והמדויק ביותר עבורם, מתוך מטרה לייצר עבורם את התוצאה הסופית הטובה והמספקת ביותר, מקפיד ד”ר סטוצ’ינר על קיום פגישת ייעוץ מקיפה, כשלב מקדים לניתוח.

לצד שאיפתו לייצר עבור מטופליו את התוצאה הסופית האסתטית המרשימה ביותר, הוא שואף ומיישם בפועל גישה שמצמצמת למינימום ההכרחי תופעות של כאבים לאחר הניתוח, באמצעות שיטות אלחוש ייחודיות שלמד במהלך שנות עבודתו כמנתח פלסטי בכיר.

פגישת הייעוץ נערכת ללא לחץ של זמן והיא מאפשרת לד”ר סטוצ’ינר להכיר היטב את המטופל/ת ושאיפותיה/ו, וכפועל יוצא להתאים עבורם את סוג ושיטת הניתוח המתאימים ביותר. ד”ר סטוצ’ינר דוגל בעבודה דייקנית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן ברמת הטכניקות הכירורגיות אותן הוא מיישם והן ברמת הציוד הטכני בוא הוא עושה שימוש במהלך הניתוח.

ד”ר סטוצ’ינר מקפיד להתעדכן באופן רציף בחידושים בספרות המקצועית של עולם הכירורגיה הפלסטית והוא משתתף ומרצה בכנסים מקצועיים בכל רחבי העולם.

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×