חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מתי כדאי לעשות ניתוח מתיחת בטן?

בטן יכולה להיות האהבה של חיינו, אך עלולה להפוך למקור תסכול לכל החיים. החדשות הטובות הן שלא חייבים לחיות עם מראה מסורבל ולא אסתטי, החדשות המצוינות הן שבטן מהודקת ונטולת עודפי שומן היא חלום בר השגה בזכות מתיחת בטן. הבטן מטרידה אתכם? קבלו את ההמלצות העדכניות ביותר של אסטרה מדיקל.

כדאי לבצע מתיחת בטן רק כשאין ברירה

שינוי מראה הבטן נגרם ממצבים קיצוניים שהגוף עבר, בפרט באזור הבטן. נשים וגברים עלולים לחוות שינוי קיצוני במראה הבטן עקב ירידה דרסטית במשקל בעוד שאצל נשים, בטן עלולה לשנות את צורתה לחלוטין גם עקב הריון, לידה וניתוח קיסרי.

לעיתים, פעילות גופנית יכולה לשפר את מראה הבטן ולהימנע מניתוח, אולם כאשר הבטן מאופיינת בשיפולי שומן, רפויה ואף "נשפכת" מתחת לקו הערווה, מתיחת בטן היא הפתרון האידיאלי.

מומלץ לשלב תיקונים נוספים במידת הצורך

כאשר מחליטים לבצע ניתוח מתיחת בטן, כדאי לשקול לעבור הליכים כירורגיים אחרים שישדרגו יותר את התוצאה הסופית. למשל, שאיבת שומן מהירכיים, המתניים ואזור המפשעה, כדי ליצור מראה אסתטי ואחיד בכל חלקו האמצעי של הגוף ולא רק בבטן.

במידת הצורך, מומלץ לשלב שיקום בקע טבורי, מתיחת קו הערווה באמצעות הרמה או חידוש גמישות השרירים באזור.

רצוי לעבור ניתוח למתיחת בטן לאחר שסיימתן עם הריונות

אם עברתן הריון אחד או שניים והבטן התעוותה בעיניכן, ואף מונעת מכן להוריד חולצה בים או בבריכה, יכול להיות שאתן מועמדות מתאימות למתיחת בטן.

אבל! וזה אבל מהותי – אם אתן מתכננות הריונות נוספים, המתינו עם הניתוח עד שתסיימו עם הלידות במזל טוב, חבל שתעברו את תהליך המתיחה ותסבלו משינוי צורת הבטן פעם נוספת (או מספר פעמים).

מתיחת בטן רק כשהגעתם למשקל היעד

אנו נתקלים לא פעם בבקשות לניתוח בטן שאינן נענות בחיוב מצידנו (באופן זמני בדרך כלל). גברים ונשים המגיעים לייעוץ לאחר שחוו ירידה קיצונית במשקל, בין אם מדיאטה, כושר גופני או ניתוח קיצור קיבה, נוטים לרצות מראה מושלם כאן ועכשיו – גם אם לא הגיעו למשקל היעד שלהם.

ההמלצה הגורפת היא לעבור את הניתוח רק כאשר מגיעים למשקל הרצוי על מנת שלא לסבול שוב מרפיון בטן עקב ירידה נוספת במשקל.

אם אתם מסתכלים במראה ולא מרוצים ממראה הבטן שלכם, פנו אלינו לייעוץ מקיף עם מומחי אסטרה מדיקל. אנו נבחן את הנתונים האישיים שלכם כדי לקבל תמונה מקיפה לתוצאה מושלמת.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×