אמא לשלישיה איבדה את הבטחון העצמי לאחר הלידה. היא עברה מתיחת בטן והרמת חזה והחזירה לעצמה את שמחת החיים.

רייצ׳ל וילארינו שאת סיפורה המלא תוכלו לקרוא כאן, ילדה שלישיה ב-2009. השינויים שעברו על גופה בעקבות הלידה רסקו את הבטחון העצמי שלה. למרות שפצחה בדיאטה והסירה 30 קילוגרמים ממשקלה, היא לא הצליחה להסיר את סימני המתיחה שנותרו על בטנה.

היא החליטה לבצע Mummy Makeover – ניתוח משולב של מתיחת בטן והרמת חזה. רייצ׳ל מספרת בכתבה שעור הבטן שלה נמתח באופן מזעזע כדבריה, ולמרות שהצליחה להסיר 30 קילוגרמים ממשקלה, היא המשיכה לסבול מקמטי מתיחה נוראיים בחלקה התחתון של הבטן.

ניתוח המשלב מתיחת בטן והרמת חזה אינו ניתוח זול, אך ההשפעה שלו חורגת מעבר לתוצאות הפיסיות; היא מחזקת את הבטחון העצמי וממש משנה את חייהן של נשים רבות ברחבי העולם.

״קשה לי להסביר מה הרגשתי אחרי שילדתי והגוף שלי רק גדל וגדל״ מתארת רייצ׳ל בכתבה את התחושות שחוותה. ״פשוט לא הרגשתי כמו עצמי בבגדים שלבשתי.

המראה החיצוני שלי הפך אותי למישהי שאני לא ומאד לא אהבתי להרגיש אי נוחות בבגדים הישנים שלי״. רייצ׳ל מספרת שדרך אחת להתמודד עם המצב היתה להתאפר ע״י מאפרת מקצועית בכל פעם שיצאה מהבית, ולבקש ממנה לאפר את העיניים שלה באופן דומיננטי כדי שהן ימשכו את תשומת הלב של האנשים ברחוב ולא הבטן.

ההתמודדות הזו לא סייעה לרייצ׳ל לאהוב את הדמות שנשקפה אליה בכל בוקר במראה והיא הבינה שעליה לנקוט בצעד קצת יותר דרמטי. למרות חששות שעלו מצד משפחתה וחבריה, היא הרגישה שהיא צריכה לעבור ניתוח פלסטי כדי להחזיר לעצמה את הבטחון העצמי ואת שמחת החיים.

לאחר שבחרה במנתח הפלסטי המתאים ועברה את הניתוח, ההשפעה שלו הורגשה מיד על ידי כל בני המשפחה. השמחה שלה בעקבות הניתוח יצרה אפקט חיובי ששינה את האווירה בבית.

אחד הדברים שאמרה רייצ׳ל בראיון עשוי להעניק השראה לאמהות רבות שחשו צניחה בבטחון העצמי לאחר לידה: ״כשהראש שלך לא עסוק כל הזמן באיך שאת נראית, את הרבה יותר בריאה ביחס שלך לכל דבר. לא הסתכלתי אחורה.

אני יכולה כעת ללבוש בגדים שונים ואני רוצה לנסות את כולם! אני יכולה להעיד היום שהשינוי שחוויתי עולה לאין שיעור על הסיכון שלקחתי על עצמי כשהחלטתי לעבור את הניתוח. ההמלצה שלי לכל אישה שהבטחון העצמי שלה נפגע לאחר לידה היא שכדאי לה להחזיר לעצמה את החיים שלה בחזרה״.

אסטרה מדיקל מעניקה לנשים לאחר לידה לעבור ניתוחי מתיחת בטן והרמת חזה באווירה דיסקרטית, בטוחה ותומכת. פני אלינו היום לקביעת פגישת יעוץ לא מחייבת ותקבלי מענה שלם וסבלני לכל שאלותייך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *