חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיסול פנים

אצל גברים ונשים כחלק מתהליך ההתבגרות וההזדקנות, הפנים מאבדות מנפחן, כיסי השומן נספגים, העור מתדלדל ונהיה דק יותר ואיכותו משתנה. כוח המשיכה משפיע על הפנים שלנו ומקנה להם מראה נפול ומבוגר יותר. גברים ונשים רבים מעוניינים לשפר את מראה הפנים שלהם ומעוניינים להיראות צעירים יותר מכפי גילם ועל כן פונים לטיפולים אסתטיים ופיסול פנים לשם כך.

מהו פיסול פנים?

פיסול פנים הוא שם כולל להליכים אסתטיים ופלסטיים שאינם ניתוחיים, שמטרתם להשיב לפנים את הנפחים שאבדו, לשפר את מרקם העור, לטפל בקמטים ולהצעיר את מראה הפנים, ללא ניתוח פלסטי.

למי מיועד פיסול פנים?

פיסול פנים מתאים לרוב לנשים וגברים המעוניינים בשיפור והצערת מראה הפנים שלהם, ללא התערבות ניתוחית. רוב המטופלים נגשים לבצע טיפולי פיסול פנים החל משנות הארבעים לחייהם. טיפולי פיסול פנים לאישה ולגבר עשויים להיות שונים: גברים לרוב יעדיפו טיפולים המתבססים על הזרקות נקודתיות למילוי קמטים ושימוש בטכנולוגיות לשיפור מרקם העור. נשים נוטות לשלב טיפולים למילוי נפחים, שינוי וחידוד קווי מתאר של הפנים ומילוי שפתיים לצד טיפולים נוספים.

פיסול פנים להצערת מראה הפנים

יעוץ רפואי לפיסול פנים

כל תהליך של ניתוח פלסטי בסדר גודל של פיסול פנים מתחיל בפגישת ייעוץ, בה המנתח הפלסטי בודק את הפנים של המטופלת ואת ההתאמה לפיסול הפנים.

המנתח הפלסטי ימליץ על טיפולי פיסול הפנים המתאימים לך ביותר ויבצעו עמך תיאום ציפיות מלא ומדויק לגבי התהליך והתוצאות הסופיות של פיסול הפנים. הפלסטיקאי יענה על כל שאלה שיש לך במהלך הפגישה לקראת פיסול הפנים. מומלץ להכין רשימה של שאלות שעולות לך, עוד לפני הפגישה. הפגישה עם הפלסטיקאי מתנהלת באווירה נוחה וסבלנית, ומוקדשת כל כולה למענך.

מהם סוגי הטיפולים לפיסול פנים?

פיסול פנים בחומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית מיוצרת באופן טבעי על ידי הגוף ומשמשת כחומר הזרקה לצורך טשטוש והעלמה של קמטים, מילוי נפחים ושקעים, שיפור מראה ומרקם העור והשבת האלסטיות שלו הנשחקת עם השנים. למרות שחומצה היאלורונית מיוצרת באופן טבעי על ידי הגוף, הייצור שלה על ידי הגוף פוחת עם השנים והזרקתה במסגרת פיסול פנים חיונית לצורך הגעה לתוצאות מיטביות. ניתן להזריק חומצה היאלורונית למטרות שונות כגו: לשינוי מבנה האף, עיצוב קו הסנטר והלסת, מילוי העיגולים השחורים והשקעים אשר נוטים להיווצר תחת העיניים ולהצערת מראה העור הכללי.

פיסול פנים בשומן עצמי

שימוש בשומן עצמי לצורך הזרקות מספק מענה מצוין למגוון שימושים, בניהם כלל השימושים בהם נעשה שימוש בחומצה היאלורונית, כאשר היתרון הבולט של השיטה הוא ניצול של שומן עודף אשר קיים באזורים אחרים בגוף המטופל, לצורך מילוי קמטים ושקעים בפנים.

השומן העצמי מספק צמיגיות וסמיכות ברמה גבוהה, מעלים לחלוטין קמטים ושקעים, מסייע בעיצוב מחדש של מבנה הפנים, משיב לעור הפנים את הגמישות ואת הלחות הטבעית ועמיד לאורך זמן ממושך.

פיסול פנים בשומן עצמי מצריך פרוצדורה רפואית מקדימה לתהליך ההזרקה: שאיבת השומן מאזור אחר בגוף של המטופל (לרוב מן הישבן או הבטן), סינון וניקוי של השומן ולאחר מכן הזרקתו לנקודות שונות בפנים על פי צורך.

מהם האזורים שבהם ניתן לבצע טיפול לפיסול ועיצוב הפנים?

טיפולי פיסול פנים מטרתם לעצב, למתוח, לטשטש ולחדד אזורים שונים בפנים, בהתאמה אישית ועל פי צורך. בין אזורי הטיפול הפופולריים:

  • פיסול קו הלסת והסנטר – חידוד קווי המתאר של הלסת, הרמה של הסנטר, מתיחה והעלמה של סנטר כפול.
  • הגדלת נפח השפתיים – מילוי והוספה של נפח לשפתיים, תיקון מבני לשפתיים אשר אינן סימטריות, מענה לשפתיים דקיקות ויצירת שפתיים בשרניות, חושניות ומודגשות.
  • הדגשת עצמות לחיים – הדגשה של עצמות הלחיים והרמה שלהן, מילוי שקעים אשר נוטים להיווצר בלחיים.
  • פיסול פנים ומילוי לחיים – מילוי שקעים אשר נוטים להיווצר בלחיים כתוצאה מאובדן האלסטיות של העור.
  • פיסול או תיקון ליקויים באף – תיקונים מבניים באף, תיקוני גבנון, שקע בעצם האף, ארכת אף שקוע, יצירת מראה אף סולד.

מה ההבדל בין פיסול פנים לניתוח מתיחת פנים?

פיסול פנים הוא טיפול שמרני וכאמור (לא ניתוחי) להצערת מראה הפנים. בפיסול פנים נעשה שימוש בהזרקות של חומרי מילוי כדי להחזיר נפחים שאבדו באזורים שונים בפנים, להחליק קמטים וקמטוטים ולשפר את מרקם העור. פיסול פנים אינו כולל הסרה של עודפי עור ותוצאותיו אינן קבועות ומחזיקות בממוצע כשנה, ולכן הוא אינו פתרון ארוך טווח.

הבדל מהותי נוסף בין מתיחת פנים לפיסול פנים נוגע לעובדה שפיסול פנים נעשה במסגרת הקליניקה ללא הרדמה אלא עם אילחוש קל. למתיחת או הרמת פנים נדרשת לרוב הרדמה מלאה, או מקומית וטשטוש ונעשית בחדר ניתוח על ידי מנתח פלסטי . המטופלים לאחר פיסול פנים אינם זקוקים לתקופת החלמה ממושכת ויכולים להמשיך בשגרת חייהם כמעט באופן מידי (למעט נקיטת אמצעי זהירות דוגמת הימנעות מפעילות ספורטיבית ופיזית בימים שלאחר הטיפול). לעומת זאת, לאחר ניתוח מתיחת פנים יש זמן החלמה וזמן שצריך לקחת בחשבון לירידת הנפיחות ולהגיע למראה הסופי. חשוב מאוד לנוח מספר ימים לאחר הניתוח למתיחת הפנים ויש לקחת בחשבון שיש להישאר בבית בין שבוע וחצי לשבועיים וחצי בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת.

פיסול פנים משיג יעדים קלים בלבד הכוללים הדגשת עצמות הלחיים הדגשה קלה של קו הסנטר טיפול בקמטוטים מסביב לפה וטיפול בשקעים בעיניים. ככל שהצורך בחומרי פיסול – בעיקר סוגים שונים של חומצות היאלורוניות רב יותר, העלות של תהליך פיסול הפנים מתייקר יותר ויותר ולא משיג את היעד של הרמת הפנים הניתוחית. לכן יש לשקול במקרים אלו הזרקה מסיבית יותר של שומן עצמי שנותן נפחים משמעותיים יותר לפנים. הזרקת שומן עצמי נערכת על ידי מנתח פלסטי בחדר ניתוח בהרדמה מקומית וטשטוש. לעיתים מאוד קרובות משולבת עם מתיחה או הרמת פנים.

היעדים שנשיג בניתוח מתיחת פנים הם משמעותיים יותר מבחינת המראה. ניתוח מתיחת פנים אורך בין 4.5 ל-5 שעות וברוב המקרים כולל הרמת שרירים עם הזרקת שומן (ככל שיש יותר שומן תת-עורי המראה נראה בריא יותר). הניתוח הפלסטי למתיחת הפנים נערך על ידי מנתח פלסטי ויכול לכלול הסרה של עודפי עור בלבד, או שילוב של הזרקות שומן עצמי, חומרי מילוי, הרמת עפעפיים ועוד.

ניתוח מתיחת פנים מתבצע באמצעות חתך דק וזעיר במקום אחד או במספר מקומות – בתוך קו השיער באזור הרקות, מסביב לאוזניים, ולעיתים בעורף. המנתח הפלסטי “נכנס מתחת לעור” ומפסל מחדש את השומן בפנים, בלסתות ובצוואר.

בהשוואה לפיסול פנים, תוצאות ניתוח מתיחת פנים נשמרות לשנים רבות בעוד שההזרקות לפיסול פנים צריכות חידוש מדי שנה או שנה וחציניתוח הרמת פנים אנו במרכז רפואי אסטרה מדיקל ממליצים לבצעו פעם אחת בחיים, בשלב שבו טיפולים שמרניים יותר, כמו פיסול פנים, כבר אינם מספיקים כדי להשיג את התוצאה הרצויה.

פיסול פנים להשבת הנפחים שאבדו.

מהו טווח מחירים של פיסול פנים בישראל

פיסול פנים הוא הליך שמבוצע באופן אינדבידואלי מול כל מטופל ומטופלת, בהתאם למצב עור הפנים, השאיפות שלהם, הגיל ואורח החיים שלהם. סוגי החומרים ואופי הטיפול עשוי להשתנות בין מטופל ומטופל ולכן יש להגיע לפגישת היכרות כדי לקבל הערכת מחיר מדויקת.

האם פיסול פנים מתבצע במפגש טיפולי אחד?

טיפולי פיסול פנים עשויים להתבצע במפגש טיפולי אחד או בסדרה בת מספר טיפולים, בהתאם לכמות ולסוג הטיפולים הנדרשים בהתאמה לכל מטופל ומטופלת.

מדוע לבצע טיפולי פיסול פנים ב מרכז רפואי-ASTRA MEDICAL

להבדיל מקליניקות רבות, בהן טיפולי פיסול פנים מבוצעים על ידי רופאים כלליים שעברו הסמכה בסיסית בהזרקות במקרה הטוב ובמי שאינם רופאים ועברו קורס מזורז במקרה הפחות טוב, ב-ASTRA MEDICAL פיסול פנים מבוצע על ידי רופאים מנתחים פלסטיים מומחים ובעלי ניסיון עשיר בפיסול פנים שיודעים להתאים את החומרים לעומק והנפח של ההזרקה.

מומחי מרכז רפואיASTRA MEDICAL – ד”ר ברק סטוצ’ינר, ד”ר אסתי הרשקוביץ’ כהן וד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מנתחים פלסטיים מומחים, משתמשים בחומרי המילוי באיכות הגבוהה ביותר (חומרי מילוי בטוחים מאושרי FDA בלבד) כדי להשיב לעור את האלסטיות והנפח הטבע. הרופאים בעלי ניסיון רב מכירים את האנטומיה של הפנים ומזריקים בעדינות את חומרי המילוי לשכבות השונות. הכרת האנטומיה המונעת סיבוכים ומביאה לתוצאות הטובות ביותר!

פיסול פנים במרכז רפואי אסטרה מדיקל

לאסטרה מדיקל 30 שנות מוניטין של כירורגיה פלסטית בכירה, קבוצת אסטרה מדיקל הוקמה בשנת 1982 על ידי ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן.

ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן בעלת ניסיון של מעל ל-30 שנה בכירורגיה פלסטיתעומדת בראש מרכז רפואי אסטרה מדיקל הכוללת מנתחים פלסטיים מהמובילים בתחום. במרכז רפואי אסטרה מדיקל עורכים ניתוחים פלסטיים מגוונים לרבות פיסול פנים.

ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן הקימה את מרכז רפואי אסטרה מדיקל מתוך חזון להביא את הכירורגיה הפלסטית באזורינו לרמה אחרת שלא נראתה כמותה עד היום במרכזים לכירורגיה פלסטית בארץ, להעניק למטופלים חוויית טיפול חדשנית ומובילה. צוות המנתחים הפלסטיים במרכז רפואי אסטרה מדיקל מובילים את החזון של ד”ר רוזנברג-הגן קדימה, על ידי העברת הערכים בהם היא מאמינה והידע אותו היא צברה במשך שנות ניסיונותיה כמנתחת פלסטית מהמובילות בתחום.

הערכים שאנו דוגלים בהם במרכז רפואי אסטרה מדיקל: מקצועיות, ניסיון ואמינות ללא פשרות, שקיפות מלאה לכל אורך ההליך, על מנת להגיע לתוצאה האידיאלית עבור המטופל שלנו. ליווי צמוד של המנתח הפלסטי המטפל וכן על ידי צוות המרפאה לאורך כל התהליך וכמובן לאחריו.

מומחי ASTRA MEDICAL לפיסול פנים

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×