חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניתוח הרמת פנים

כחלק מתהליך ההזדקנות, עור הפנים שלנו צונח ומאבד מנפחו. ניתוח הרמת פנים היא פרוצדורה רפואית שבה אנחנו מטפלים בכל המרכיבים שהשתנו בפנים כחלק מתהליך ההזדקנות: נפילה או צניחה של הפנים, שינויים שחלו במרקם העור ואובדן הנפח.

שינויי הגיל והשפעתם על מראה הפנים, עשויים להוביל לירידה בהערכה העצמית ובביטחון העצמי. על ידי טיפול ותיקון סימני ההזדקנות, הרמת פנים יכולה להגביר את הביטחון העצמי של המטופל ולאפשר לו להרגיש נוח ונעים יותר. כתוצאה מכך, הזדמנויות חברתיות ומקצועיות חדשות, נוצרות כאילו יש מאין לעיתים קרובות והחיים נראים ונחווים כנעימים ונוחים יותר.

כיצד לבחור מנתח פלסטי לפני ניתוח מתיחת פנים?

הרמת פנים נחשב לניתוח מורכב שתוצאותיו ניכרות על הפנים. לבחירת המטופל את המנתח הפלסטי יש חשיבות משמעותית ביותר לגבי התוצאות ועל הפנים החדשות שהוא יצור. לכן חשוב לבחור מנתח מקצועי עם הרבה שנות ניסיון. צוות המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL הוא מהמקצועיים מהמנוסים והבכירים בישראל. לרשותם עשרות שנות ניסיון מצטבר, במהלכן ניתחו אלפי מטופלים ופיתחו טכניקות ניתוחיות ייחודיות המאפשרות להם להגיע לתוצאות מעולות עם דגש על מראה טבעי.
ד”ר רוזנברג-הגן וצוות המנתחים הפלסטיים ב-ASTRA MEDICAL מאמינים שהרמת פנים צריך לעבור רק פעם אחת בחיים, והם עושים את כל המאמצים במטרה למצוא לכל מטופל ומטופלת את המועד המתאים והנכון ביותר בעבורם.

יעוץ רפואי באסטרה מדיקל לפני ניתוח הרמת פנים

מטופלים ומטופלות רבים מגיעים אלינו בבקשה לביצוע ניתוח הרמת פנים. חשוב לציין שאנחנו מאמינים שהרמת פנים, המהווה למעשה ניתוח כירורגי לכל דבר, יש לבצע פעם אחת בחיים. לכן, כאשר פונים אלינו בבקשה לביצוע ניתוח הרמת פנים, אנחנו קודם כל בודקים את המטופל או המטופלת ובהתאם למצבם בזמן הפנייה ממליצים על מתווה טיפולי.

לא תמיד נמליץ בהכרח על הרמת פנים; לעיתים נמליץ על טיפול קל ומהיר יותר להצערת מראה הפנים, ונבקש מהפונים לחזור בעוד כמה שנים לבדיקה ואבחון נוספים. כאשר אנחנו מוצאים שטיפולים פשוטים יותר כבר אינם יכולים לתת את המענה המבוקש, או אז אנחנו מסכימים על הצורך בניתוח הרמת פנים ומסבירים למי שפונה במה כרוך התהליך בכללותו.

הרמת פנים באסטרה מדיקל - ניתוחים פלסטיים אסתטיים

כיצד באסטרה מדיקל מקפידים שלא לשנות את מראה הפנים של המטופל.ת בניתוח הרמת פנים?

תהליך התקשורת עם המטופלת כרוכה בהבנה לגבי אופי והיקף השינוי המבוקש בניתוח הרמת פנים. המנתח הפלסטי מתחיל ביעוץ הרפואי בשאלה פשוטה שהוא שואל את המטופל או המטופלת: מה הסיבה שבגללה פניתם לניתוח להרמת הפנים? מה מפריע לכם? מה אתם רוצים לשפר בפנים?

לאחר שאנחנו מקבלים את התשובה לשאלה זו, אנחנו במרכז הרפואי אסטרה מדיקל מצלמים את המטופל/ת ומשווים את התמונה לתמונה שלו/ה מגיל צעיר (17-20) אותה הוא/היא מתבקש/ת להביא לפגישה.

המנתח הפלסטי בוחן יחד עם המטופל/ת את ההבדלים בין שתי התמונות והם עוברים שלב שלב על כל אחד ואחד מהמרכיבים של הפנים: מצח, עיניים, לחיים, צוואר. אנחנו המנתחים הפלסטיים באסטרה מדיקל , כמו גם המטופלים שלנו, מעוניינים שהם לא יראו שונים אחרי הניתוח להרמת הפנים, אלא להחזיר להם את המראה שהיה להם כשהיו צעירים.

באיזה גיל מומלץ לבצע ניתוח הרמת פנים?

הגיל המתאים לביצוע ניתוח הרמת פנים מאד אינדיבידואלי ומשתנה בין מטופל למטופל. יחד עם זאת, ניתן לומר שבסביבות גיל 55 כל הטיפולים השמרניים שאינם ניתוחיים, כמו הזרקות למיניהן, כבר אינם אפקטיביים; הם אינם מתקנים את אבדן הנפח ולא את הנפילה. לכן, ניתוח הרמת פנים, שהוא ניתוח חד פעמי, המעניק תוצאות לטווח ארוך מאד (ממוצע של 20 שנה), הוא למעשה השקעה כדאית הרבה יותר כאשר מגיע הגיל המתאים לכך.

כיצד להתכונן לניתוח הרמת פנים?

ניתוח הרמת פנים לא מחייב הכנות מיוחדות. במהלך פגישת הייעוץ הרפואית לפני ניתוח הרמת פנים, תעברו יחד עם הרופא המנתח הפלסטי על הבדיקות הנדרשות לקראת הניתוח הפלסטי להרמת הפנים ועל רשימת התרופות שיש להפסיק וליטול לפני הניתוח.

חשוב לנו לבצע תיאום ציפיות מדוייק בנוגע לתוצאות הניתוח ולגבי משך זמן ההחלמה. זמן ההחלמה הינו בין שבועיים לשלושה שבועות שלאחריהם יוצאים לאוויר העולם עם תחושת התחדשות שקשה להסבירה במילים.

כיצד מתבצע ניתוח הרמת פנים?

ניתוח הרמת פנים יחסית פשוט ואינו כרוך בכאבים. ניתוח הרמת פנים מבוצע בהרדמה מקומית וטשטוש או בהרדמה כללית לפי בחירת המטופל/ת. המטופל משוחרר לביתו באותו יום לאחר אישור המנתח הפלסטי, ללא חבישות וללא נקזים. הוא אינו מוגבל בפעילות בתוך ביתו, מומלץ לשוב לעבודה רק כעבור שבועיים כאשר הנפיחות בפנים יורדת.

מהו תהליך ההחלמה מניתוח הרמת פנים?

ניתוח הרמת פנים מציע כאמור מראה חדש ורענן, אך יש לקחת בחשבון שמדובר בתהליך שדורש זמן ולרוב דווקא מיד לאחר ניתוח הפנים לא נראים טוב היות ולגוף נדרש זמן להחלים ולהתייצב עד להגעה למראה הסופי. מראה הפנים לאחר הניתוח חולף ומשתפר מיום ליום. אתם עשויים לחוות חוסר תחושה בלחי, בצוואר ובתנוכים – היא חולפת כעבור פרק זמן קצר. יש לנוח לאחר ניתוח הרמת פנים כדי לא להתאמץ. חשוב לקחת בחשבון שיש להישאר בבית בין שבוע וחצי לשבועיים וחצי לאחר הניתוח עד שהנפיחות בפנים יורדת.

מהן ההנחיות הרפואיות לאחר ניתוח הרמת פנים

  • הקפידו על מקלחות בטמפרטורות פושרות כדי לא להגביר דימום
  • המנעו מנשיאת משאות כבדים למשך חודש ימים
  • המנעו מפעילות גופנית אינטנסיבית למשך חודש ימים
  • יש ליטול אנטיביוטיקה למשך חמישה ימים בהתאם להנחיות המנתח הפלסטי
  • ניתן ליטול תרופות נגד כאבים במידת הצורך
  • הקפידו על מריחת משחה בהמלצת הרופא המנתח הפלסטי
  • בצעו מדידת חום בכל יום. במידה וחום הגוף עולה מעל 37.5° (צלזיוס) עליכם להודיע זאת מיד לרופא הפלסטי המנתח
  • ניתן ליטול משככי כאבים בהתאם לצורך ובהתאם להנחיות הרופא הפלסטי המנתח
  • הקפידו על ביקורי מעקב אצל הרופא המנתח הפלסטי המנתח להוצאת תפרים ולמעקב רפואי

האם ניתוח הרמת פנים מתאים רק לנשים?

אמנם יש רוב נשי המתעניין בניתוח הרמת פנים, אך בשנים האחרונות אנחנו חווים ביקוש הולך וגובר של גברים המתעניינים בנושא. ניתוח הרמת פנים מתאים לגברים ולנשים המעוניינים להשיב לפנים את המראה שלהם מגיל צעיר יותר, ולמגדר אין כאן כל משמעות.

ניתוח הרמת פנים למראה טבעי ולא מנותח

מדוע כדאי לעבור ניתוח הרמת פנים ב-ASTRA MEDICAL?

כפי שציינו, הרמת פנים הוא ניתוח שאנחנו ממליצים לעבור פעם אחת בחיים, ברגע בזמן שבו טיפולים שמרניים יותר, כמו הזרקות למיניהן, כבר אינם מספיקים כדי להשיב לפנים מראה חיוני וצעיר.

אם נשלב בכך את העובדה שמדובר בניתוח שמשפיע על מראה הפנים שלנו, באמצעותם אנחנו מבטאים בצורה המשמעותית ביותר את מי שאנחנו כלפי העולם, הרי שלתוצאות הניתוח הזה משמעויות רחבות הרבה יותר בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים.

מכאן אנחנו למדים עד כמה חשוב לבחור במנתח או מנתחת פלסטית מעולים לביצוע ניתוח הרמת פנים.

ASTRA MEDICAL נחשבת לאחת הקליניקות הפלסטיות המובילות והאיכותיות בישראל, אם לא האיכותית שבהן. מייסדת ומנהלת המרפאות, ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, הינה מהמנתחים הפלסטיים הטובים בישראל, ובין הטובים בעולם. היא אמונה על פיתוח טכניקות כירורגיות ייחודיות, המבוססות על שנים של ידע וניסיון עשירים, והיא מייצרת תחת ידיה תוצאות יפהפיות, בכל קנה מידה, בעלות מראה טבעי לחלוטין.

הסטנדרטים הגבוהים שמציבה ד”ר רוזנברג-הגן לעצמה ולצוות הרופאים המנתחים במרפאה, ממצבים את ASTRA MEDICAL כראש וראשון למרפאות לכירורגיה פלסטית בישראל, כפי שהדבר בא לידי ביטוי בעשרות מכתבי התודה והערכה שהמרפאה מקבלת בכל שנה.

אנו מזמינים אתכם ואתכן ליצור קשר ולתאם פגישת היכרות במרפאות שלנו בתל אביב ובירושלים: 073-3744143

הרמת פנים במרכז רפואי אסטרה מדיקל

לאסטרה מדיקל 30 שנות מוניטין של כירורגיה פלסטית בכירה, קבוצת אסטרה מדיקל הוקמה בשנת 1982 על ידי ד”ר בנימינה רוזנברג-הגן.

ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן בעלת ניסיון של מעל ל – 30 שנה בכירורגיה פלסטית והיא עומדת בראש מרכז רפואי אסטרה מדיקל הכוללת מנתחים פלסטיים מהמובילים בתחום. במרכז רפואי אסטרה מדיקל עורכים ניתוחים פלסטיים מגוונים לרבות הוצאת שתלים.

ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן הקימה את מרכז רפואי אסטרה מדיקל מתוך חזון להביא את הכירורגיה הפלסטית באזורינו לרמה אחרת שלא נראתה כמותה עד היום במרכזים לכירורגיה פלסטית בארץ, להעניק למטופלים חוויית טיפול חדשנית ומובילה. צוות המנתחים הפלסטיים במרכז רפואי אסטרה מדיקל מובילים את החזון של ד”ר רוזנברג-הגן קדימה, על ידי העברת הערכים בהם היא מאמינה והידע אותו היא צברה במשך שנות ניסיונותיה כמנתחת פלסטית מהמובילות בתחום.

הערכים שאנו דוגלים בהם במרכז רפואי אסטרה מדיקל: מקצועיות, ניסיון ואמינות ללא פשרות, שקיפות מלאה לכל אורך ההליך, על מנת להגיע לתוצאה האידיאלית עבור המטופל שלנו. ליווי צמוד של המנתח הפלסטי המטפל וכן על ידי צוות המרפאה לאורך כל התהליך וכמובן לאחריו.

מומחי ASTRA MEDICAL לניתוח הרמת פנים

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×