לא משנה כמה נתנגד לכך, תופעות ההזדקנות מופיעות בשלב מסוים. מאחר והפנים הן החלק החשוף ביותר, יהיה קשה להסתיר את סימני ההזדקנות (איפור כבד זו לא התשובה). מתיחת פנים היא החלטה חשובה ולכן המומחים של המרכז לכירורגיה פלסטית מקדישים לתחום תשומת לב מיוחדת במפגשי הייעוץ, כדי לאבחן ולהביא לתוצאה הכי יפה. מתלבטים? הנה כמה תהיות של לקוחות שכבר נראים היום הרבה יותר צעירים (ומאושרים).

האם אתם מעוניינים להיראות צעירים יותר?

מה הכי מעניין את האנשים המגיעים לייעוץ? כמובן שהתוצאה. אפשר לומר שיש מכנה משותף ניכר לעין כאשר מדובר בניתוחי מתיחת פנים, והוא שהפעולה מרעננת משמעותית את מראה הפנים ומדגישה בחזרה את תווי הפנים הצעירים שנשכחו בעבר. המתיחה, כשמה כן היא, מותחת את תופעות צניחת אזורי הפנים השונים, החל מקמטים ועד לקו הלסת, הסנטר והצוואר.

האם הבטחון העצמי שלכם נפגע עקב מראה הפנים?

חשוב לציין שניתוח מתיחת פנים לא משפיע רק על המראה הצעיר והרענן שתזכו לו בחזרה, אלא גם (ואולי בעיקר) על ההרגשה הפנימית שלכם בנוגע למראה החיצוני. מטופלים רבים שעברו את הניתוח מחלימים וחוזרים גם עם מראה צעיר בעשור ומעלה, וגם עם תפיסת חיים צעירה יותר בצורה דרסטי, כך שלמעשה, בזכות הניתוח אתם זוכים לחסל שתי ציפורים מזדקנות במכה אחת!

האם אתם חוששים מההחלמה?

זכרו שהרבה עברו את הניתוח לפניכם והמון יעברו אותו אחריכם. אם ההחלמה היתה בלתי סבילה, סביר להניח שהניתוח לא היה כל כך פופולארי, אך בפועל, אנשים מתרגשים מהתוצאה הסופית והאופוריה מטשטשת אצל חלקם את אי הנוחות העלולה להופיע בעת ההחלמה. באופן כללי, ההחלמה אינה קשה כלל. חשוב לנו שתדעו שאתם לא לבד, צוות המרכז לכירורגיה פלסטית עומד לרשותכם תמיד כדי לענות על כל ספק וחשש.

לא כדאי לחכות לגיל 60 כשהמצב יהיה ממש על הפנים?

למה לדחות את ההרגשה הנפלאה שלכם למחר (או לעוד 20 שנה) אם תוכלו להסתכל במראה ולאהוב את עצמכם כבר השנה? ניתוח מתיחת פנים לא נקבע לפי הגיל, אלא לפי הנפילה והצורך הנפשי של המטופל/ת, אשר סובלים כבר עכשיו מסימני הזדקנות מואצים כמו קמטים עמוקים, צניחת עפעפיים, סנטר, לסת, דלדול צוואר ועוד. הניתוח מחזיק מעמד לאורך זמן ולכן אם המצב העכשווי מפריע לכם, חבל לפספס שנים רבות של תמונות ללא תחושת בושה.

הצוות המקצועי של המרכז לכירורגיה פלסטית לשירותכם בכל שאלה נוספת העולה על דעתכם. פנו אלינו עוד היום וקבלו ייעוץ יסודי לניתוח מתיחת פנים המותאם אישית לנתונים שלכם.

אוגוסט 8 יום רביעי , 2018 9:14 am

כמה שנים מחזיק הניתוח

קיבלתי המלצה לעשות מיני ליפט ועפעפיים. לכמה שנים זה מחזיק והאם אפשר יהיה לעשות ניתוח הרמה נוסף בהמשך במידת הצורך?

דצמבר 28 יום רביעי , 2016 10:38 am

החלמה מניתוח פנים

שלום,
אחרי הניתוח נוצרים שטפי דם ובצקת בלחיים. האם יש דרך לזרז את ירידת הבצקת? מסאז'? משחה?

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה