fbpx

הרמת חזה

הרמת חזה נמצאת בחלומותיהן של הרבה מאוד נשים, במיוחד אצל נשים שזוכרות חזה יפה בנעוריהן, אך הזמן, הריונות ולידות גרמו להתרוקנות וצניחה.

גם נשים צעירות בעלות חזה אסימטרי ובעל צורה צינורית עם פיטמה גדולה ועטרה גדולה, מעוניינות להיראות עם חזה שמתאים לגילן, ומאפשר להן לבוש נוח וגד ים מלא בחזה סקסי ויפה.

ניתוח הרמת החזה הוא ניתוח לא מורכב כשלעצמו, אך קשה להשיג בו תוצאות לטווח ארוך. הסיבה לכך טמונה באיכות העור – עורן של נשים בעלות חזה צנוח אינו אלסטי ודק, ולכן הן סובלות מצניחה של העור. מטופלות רבות שירדו במשקל באופן דרסטי, חוות את התסכול של חזה צנוח.

מטרתנו באסטרה מדיקל היא לייצר למטופלות שלנו תוצאות יפות לטווח ארוך!

זאת המומחיות שלנו באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן להרמת חזה ללא שתלים, אך גם לתיקון של שדיים אסימטריות וצינוריות ללא שתלים.

השגת תוצאות של חזה מעוצב קשורה באופן חד משמעי לניסיון של המנתח/ת. פגישת הייעוץ חשובה ביותר והיא נעשית עם הרופא שיבדוק את ההתאמה, את הרצונות של המטופלת מבחינת הגודל (הגדלה והרמה), הצורה, גודל הפיטמה והעטרה ועוד.

כיצד מתבצעת הרמת חזה

בניתוח ההרמה מוציאים עודפי עור ותופרים מהעור של המנותחת כעין חזייה חדשה. היות והעור לא אלסטי, לא מסתמכים עליו בלבד, אלא מעצבים את רקמת השד בתפרים על השריר.

החתכים מחלימים בצורה של צלקת עדינה מסביב לפיטמה וצלקת אנכית ובקפל התת שדי.

אם הנפח הרצוי הוא גדול יותר, יש אפשרות להשלים נפח באמצעות הגדלה עם שתלים או עם הזרקת שומן עצמי. הדבר היפה ביותר בשיטה זו הוא שאין כלל חתכים ברקמת השד עצמה; השד כולו נשאר בשלמותו ואין פגיעה בתחושה או בצינורות החלב – יתרון אידיאלי לנשים צעירות!

הרמת חזה מבוצעת בהרדמה כללית. הניתוח אינו כואב וזמן ההחלמה קצר. ניתן לחזור לעבודה תוך שבוע ימים בתנאי שאין צורך בנשיאת משאות כבדים. זהו ניתוח ללא אשפוז – לאחר הניתוח משתחררים להתאוששות ושם שוהים מספר שעות. המטופלות משוחררות הביתה עם חזייה מותאמת.

חשוב לציין שבניתוח כזה יש מעט מאוד תופעות לוואי וסיבוכים. רוב הבעיות מטופלות באמצעות אנטיביוטיקה ומעקב צמוד.

הצוות של ASTRA MEDICAL ישמח להרחיב את האינפורמציה בפגישת הייעוץ.

שאלות שכיחות בניתוח הרמת חזה

שאלה: מי מתאימה להרמת חזה ובאילו מקרים נמליץ על הרמה?
תשובה: המתאימות ביותר לניתוח הן נשים בעלות נפח מספק של השד הממלא את החזיה ואשר מרוצות מגודל השדיים ואינן מבקשות נפח גדול יותר. הן בעיקר סובלות מהמראה הריק של השד בקוטב העליון וממראה של פיטמה ועטרה המביטות למטה ולעיתים אף פנימה. בנשים אלו רצוי לבצע הרמה ללא הכנסה של שתל.

שאלה: מהן 3 הטכניקות להרמת חזה?
תשובה: הטכניקות להרמת חזה נבדלות זו מזו בכמות של עודף העור שצריך להוציא כדי לקבל שד צפוף ועומד. כאשר עודפי העור קטנים והצניחה קלה, נשתמש בשיטה המוציאה רק עודף עור קטן מסביב לעטרה – שיטת BUNNELLI המשאירה צלקת קטנה ביותר מסביב לעטרה. השיטה השנייה מתאימה כאשר קיימים עודפי עור בינוניים והיא מכונה "שיטת הסוכרייה על מקל". שיטה זו מותירה צלקות מסביב לפיטמה וצלקת אנכית קצרה באורך של כ6 ס"מ. השיטה השלישית היא שיטת ASTRA MEDICAL במקרים של צניחה ניכרת והרבה עודפי עור, מותירה גם צלקת בקפל התת שדי. יש לציין שכל הצלקות ניתנות לטיפול ושיפור ורובן מחלימות היטב בפרק זמן של עד שנה וחצי.

שאלה: האם הרמת חזה פוגעת בשד?
תשובה: הרמת חזה בשיטת ASTRA MEDICAL איננה פוגעת בשלמות השד וניתן לבצעה גם בנשים צעירות המעוניינות להניק.

שאלה: האם ניתן להניק לאחר הרמת חזה?
תשובה: ניתן להניק אחרי הרמת חזה.

שאלה: מאיזה גיל ניתן לבצע הרמת חזה?
תשובה: הרמת חזה, כמו הגדלה והקטנה, ניתן לבצע בתום הצמיחה של השד, בממוצע בגיל 17-18.

שאלה: האם הניתוח כואב?
תשובה: אין כאב בניתוח זה, היות ולאחר ההרמה ולפני סגירת העור נזליף חומר מאלחש אשר ימנע את הכאב הפוסט אופרטיבי.

שאלה: מהו תהליך ההחלמה ומה חשוב לדעת?
תשובה: חשוב לא להרים מדאות כבדים ולהימנע מפעילות ספורטיבית למשך חודש ימים. יש ללבוש חזייה מיוחדת למשך כחודש וחשוב להגיע לביקורת במרפאה.

שאלה: האם התוצאה נשמרת לטווח ארוך?
תשובה: זה בדיוק החלק החשוב בשיטת ההרמה שלנו: המטרה היא לקבל מלאות בקוטב העליון של החזה ולשמור את המלאות הזו לשנים רבות.

שאלה: האם יש צורך בחזייה לאחר ניתוח כזה?
תשובה: חזייה מיוחדת תותאם לאחר ניתוח והיא מהווה את החבישה הטובה ביותר.

שאלה: האם ניתן בניתוח לשנות את צורת וגודל העטרה?
תשובה: גודל העטרה הוא ענין של טעם – הרבה מאוד מטופלות חושבות שעטרה קטנה יותר אלגנטית. ניתן לדון בגודל העטרה לפני הניתוח ולבצע התאמה לפי טעמה של המטופלת.

תמונות לפני ואחרי

וידאו

הרמת חזה ללא שתלים

הכל על ניתוחי חזה

טכניקות ייחודיות בניתוח להרמת שדיים

מה ההבדל בין הגדלת חזה להרמת חזה

ניתוח הרמת חזה

מאיזה גיל ניתן לעבור ניתוח חזה?

מאמרים בנושא הרמת חזה

הרמת חזה ללא שתל/ים

בעבר הרמת חזה דרשה ברוב המקרים הכנסת שתל לחזה על מנת לייצבו. עם השנים הבינו כי ניתן לעשות הרמת חזה ללא שתלים, למעשה בניתוח אוספים מקסימום מרקמת השד שנמצאת בתוך מעטפת עורית הדוקה ומהנפח הפנימי מעצבים למראה אסתטי.

קרא עוד »

המומחים שלנו להרמת חזה

ASTRA MEDICAL גאה להעמיד לרשותך את מיטב המנתחים הפלסטיים להרמת חזה, בראשותה של ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מנתחת פלסטית בעלת ניסיון של למעלה מ- 36 שנה בכירורגיה פלסטית, שחזורי שד, ניתוחים אסתטיים, טיפול במלנומה, טיפול בגידולי עור וטיפול בלייזרים רפואיים.

יצירת קשר

השאירו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע מד"ר רוזנברג-הגן