fbpx
אסטרה

הרמת חזה ללא שתלים

תופעת הצניחה של החזה היא תופעה נפוצה בקרב נשים שעברו הריונות ותקופות של הנקה, נשים שעברו שינויים הורמונליים וגם נשים בעלות חזה גדול שעם השנים המשקל בשילוב ירידה בגמישות העור גורמים לחזה נפול.

מסתבר שלמנח החזה יש השפעה על תפיסת האסתטיקה של הגוף אצל נשים רבות וצניחת החזה משפיעה לרעה על תחושת הבטחון העצמי ותחושת הנשיות שלהן. 

הגישה המסורתית לתיקון מצב של צניחת השדיים היא שימוש בשתלים כפתרון למלא ולהרים את השדיים, ניתוח הגדלת והרמת שדיים באמצעות השתלים הוא פתרון קל יחסית.

אך יש גם חסרונות בניתוח הרמת חזה באמצעות שתלים. מדובר בגוף זר שלעיתים יש צורך בהחלפתו בניתוח. יש להתחשב בגודל השד, בנסיבות שהביאו לנראות שלו או ברצון המטופלת.

התוצאה באמצעות החדרת שתל לעיתים מרגישה כבדה, לא נוחה ולא אסתטית והכי חשוב לא בהכרח מה שהאישה רוצה לשדר.

כמו כן, ישנו חיסרון רפואי מאחר ומחקרים מצאו כי קיים קשר ישיר בין שתלי סיליקון ללימפומה באחוזים נמוכים מהמקרים.

באחוז מסויים מהניתוחים ישנו צורך בניתוחים חוזרים במידה והשתל לא יושב במקום הנכון או כתוצאה מבעיות בקופסית.

ב’אסטרה מדיקל’ אנחנו מציעים פתרון חדשני וייחודי – הרמת חזה ללא שתלים לחזה מלא ואסתטי במראה טבעי.

מניסיוננו , במקרים רבים של חזה נפול אותו מבקשות המטופלות להרים, אנחנו מוצאים שיש בחזה שלהן מספיק נפח אבל הנפח נמצא בחלק הצנוח של החזה והאזור של המחשוף הוא ריק ומדולדל.

במקרים אלו סביר שהכנסת שתלים תהווה גורם כבד אשר יגרום לחזה לצנוח יותר ולעור להעשות דק יותר ומדולדל שהמשקל העודף ייצור עם הזמן.

עבור מצבים אלו, פתחנו באסטרה מדיקל שיטה ייחודית להרמת חזה ללא שתלים אשר מעצבת את החזה ונותנת תוצאות של מלאות בחלקו העליון, תוצאה הנשמרת לאורך שנים רבות.

השיטה מורכבת מעיצוב החזה ע”י תפרים מיוחדים שנותנים לו צורה עגולה ומקבעים אותו בחלקו העליון לשריר הפקטוראלי. תפרים אלו גם מעצבים צורה טיפתית לחזה וגם מקבעים אותו לאורך זמן

יש לציין שבשיטה זו של הרמת חזה ללא שתלים אין פגיעה כלל בחלקו הפנימי של השד . כל המבנה של השד נשאר כפי שהוא עם צינורות החלב כלי הדם והעצבים שאינם משתנים או נפגעים לכן ניתן לבצעו גם בנשים צעירות בעלות מבנה שד צנוח וטובולארי.

לאחר הניתוח השד יכול למלא את תיפקודו כאיבר אירוטי יפהפה וגם האפשרויות של הנקה אינן מופרעות כלל וכלל.

במקרים בהם נעשתה בעבר הגדלה והחזה צנח והתעוות ניתן בשיטה מיוחדת לבצע הרמה זו אחרי הוצאת השתלים וזאת במקרים בהם יש מספיק נפח.

במקרים עם נפח בינוני ניתן להגדיל במעט את החזה עם הזרקות שומן עצמי.

במקרים בהם אין נפח ניתן להחזיר את השתל במיקום חדש מתחת לשריר ולהרים את הקפל התת שדי עם עיבוי ועיצוב צורה חדשה אלגנטית לשד.

השיטה הייחודית של “אסטרה מדיקל” להרמת חזה ללא שתלים הוצגה בכנס מקצועי של כירורגים מומחים ברפואה פלסטית בארץ והתקבלה באהדה ובהתלהבות.

כפי שניתן להבין יש “הרבה דרכים שמובילות לרומא.” כלומר יש הרבה מאוד שיטות לטפל בהרבה מאוד בעיות שהן ייחודיות לכל אישה.

היתרון בשירות של אסטרה מדיקל מתחיל כבר בשיחת הייעוץ הארוכה והיסודית שאנו מקפידים לבצע עם כל מטופלת בהן מאבחנים את המצב הספציפי והייחודי של המטופלת, שוקלים את הבעיות ומלבנים ביחד את הרצונות והשאיפות של כל אחת כדי להתאים לה את סוג הניתוח שיתן מענה רפואי ואסתטי אופטימלי לשאיפות שלה. כל זאת עוד לפני שאנו ניגשים לביצוע ניתוח מדויק ואסטתי המפסל שדיים יפים ומעוצבים.

תהליך הרמת חזה ללא שתלים:

יש לך שאלות?