חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מתבגרים רבים, סובלים במהלך חייהם מאקנה (מוגדרים כפצעי בגרות), פצעים אשר משאירים להם צלקות כמזכרת לשנים עברו.

אם הצלקות מטרידות את ילדיכם או אתכם, אתם יכולים בהחלט לטפל בתופעה ולגרום לצלקות להיעלם כלא היו ולשכוח לא רק מהן אלא גם מהתקופה בה סבלתם מפצעי האקנה הלא נעימים בלשון המעטה.

פצעי הבגרות, מופיעים על פי רוב בפנים של המתבגרים אך הם יכולים להופיע באזורים נוספים לרבות הגב והיווצרותם נתונה בפעילות ההורמונלית המוגברת אשר יוצרת הפרשת יתר של בלוטות החלב וכתוצאה מכך דלקת.

צלקות האקנה גורמות לאי נוחות ממשית אשר פוגעת פעמים רבות בביטחון ועל כן העלמת הצלקות היא תנאי הכרחי עבורם לחיים איכותיים יותר.

בשנים עברו על מנת להיפרד מהצלקות עברו רבים פילינג כימי שבוצע בחדרי ניתוח וגרם למטופלים סבל רב לצד החלמה איטית ואם זה לא מספיק, הרי שבסיום התהליך לא מובטח למטופל להיפרד לחלוטין מהצלקות.

כיום ישנן שיטות חדשות לטיפול ממוקד והרבה יותר פשוט ואף הרבה פחות כואב וביניהם CO2 לייזר.

צלקות אקנה- אסטרה מדיקל

הכירו את שיטת ה- CO2 לייזר

טיפול ה- פרקשיונל 2CO מאפשר לכל מטופל לחדש את עור הפנים ולהעניק לו מראה צעיר ונטול צלקות ללא מעורבות של הליך כירורגי או הרדמה (לא כללית ולא מקומית).

הטיפול הוא שילוב בין טכנולוגיית פרקשיונל וגלי רדיו אשר מאפשר לקרני האור לחדור פנימה אל תוך שכבות העור העמוקות.

קרני האור שחודרים אל תוך הרקמות העמוקות, מייצרים קולגן על ידי כיווץ רמת הקולגן וכפועל יוצא מתעורר תהליך חידוש העור אשר גורם לצלקות להיטשטש ואף להיעלם ולעור הפנים לקבל מראה צעיר יותר ונטול צלקות.

טיפול בצלקות אקנה באסטרה מדיקל

כמה זמן נמשך הטיפול לצלקות אקנה

הטיפול נמשך זמן קצר בלבד (לא מעבר לחצי שעה) ואת תוצאותיו ניתן לשמר לאורך שנים רבות.

כ- 3 ימים לאחר הטיפול, התוצאות כבר יתחילו להראות אותותיהם ועד 14 יום לכל היותר התוצאות יהיו מושלמות.

החלמת העור מתבצעת בין ארבעה ועד שישה שבועות במהלכם יתכן והעור יהיה מעט ורדרד אך עם הזמן יחזור העור לגוון הרגיל והצלקות יראו פחות ופחות. אומנם העור מתחדש ונרפא עם הזמן, אך אתם בהחלט יכולים לחזור לשגרה תוך זמן קצר וכבר כמה ימים לאחר הטיפול אתם יכולים לחזור לעבודה, להתאפר ובכלל.

היה ואתם מבקשים להיפרד מהצלקות לשלום ולא להתראות, או לכל הפחות לטשטש באופן דרמטי את הצלקות שמנעו מכם לחיות את חייכם בשלום, אתם יכולים לעשות זאת תוך זמן קצר משמעותית בהשוואה ליתר השיטות.

מאיזה גיל אפשר לעשות את הטיפול לצלקות אקנה

הטיפול המתקדם והמוצלח, מתאים בעיקר לנשים וגברים אשר חצו את גיל ה- 40 ולא לפני כך.

היה ואתם בשנות ה- 20 לחייכם או בשנות ה- 30 לחייכם, אין דרך נכונה יותר מאשר להמתין לתחילת העשור הרביעי לחייכם, כדי לבצע את הטיפול המתבקש ולהיפרד מהצלקות הלא רצויות.

אין ספק כי אתם יכולים לבצע טיפולים אחרים לטשטוש והעלמת הצלקות אך קחו בחשבון כי להבדיל מטיפול זה תאלצו לסבול כאבים לאחר הטיפול, להיכנס אל תהליך ניתוחי ולארגן לכם זמן החלמה לא מבוטל אשר ישבור לכם את השגרה.

תופעות לוואי כתוצאה מהטיפול לצלקות אקנה

רבים בוחרים לבצע את הטיפול ולהיפרד מצלקות האקנה לשלום ולא להתראות ובצדק אך ישנן תופעות לוואי (לא חמורות) שחשוב לקחת בחשבון. מרבית מהמטופלים (ללא הבדלי מין וגיל) יסבלו מאדמומיות בעור ומקילופים בעור (קילופים של השכבה העליונה).

האדמומיות בעור תלווה את המטופל כשבועיים, אך היא יכולה להימשך עד שלושה חודשים ובעיקר מי שסובל מכלי דם מורחבים.

בסמוך לטיפול, עלול המטופל לחוש בנפיחות באזור המטופל אך היא עתידה להיעלם תוך מספר ימים בודדים ולא מעבר לשלושה ימים ומעבר לכך לא צפויות תופעות לוואי נוספות.

משום שלא קיימות תופעות לוואי קיצוניות, הופך הטיפול להיות הרבה יותר נפוץ והרבה יותר מבוקש על ידי רבים.

צלקות האקנה אינן ידידותיות והן נראות כמו חטטים דהיינו צלקות שקועות, המראה הוא לא אסטטי בלשון המעטה ועל כן ראוי לטפל בהן ולהפוך את העור לחלק יותר וכפועל יוצא לצעיר יותר.

חשוב להבין כי ככל שאתם מתבגרים ועל הפנים מתחילים להופיע קמטים, הם מעמיקים את הצלקות והופכים אותן ליותר משמעותיות ומראה הפנים מחמיר ומקבל תפנית יותר משמעותית ופחות אסטטית.

לסיכום, אם אתם סובלים מצלקות אקנה אשר נגרמו בשל טיפול לקוי במהלך הופעתם, זה הזמן לתקן את “המעוות” ולגרום לצלקות להיטשטש או להיעלם כליל.

פצעי האקנה אומנם נפוצים יותר בגיל ההתבגרות, אך יש לא מעט שסובלים מהם גם בגילאים מתקדמים יותר ואף ניתן למצוא נשים בהריון אשר סובלות מהופעת פצעי אקנה.

כך או אחרת ובמידה וגם אתם סבלתם מאקנה שהשאיר על עור פניכם חותם, זה הזמן לטפל באי נוחות ולטפל בצלקות בשיטה החדשנית, שיטת ה- CO2 לייזר שתאפשר לכם להיפרד מהצלקות ללא הליך כירורגי, ללא כאבים ותוך זמן קצר יחסית.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן מנתחת פלסטית בירושלים ותל אביב

ד"ר ברק סטוצ'ינר

ד"ר ברק סטוצ'ינר מנתח פלסטי מומלץ

ד"ר אסתי הרשקוביץ-כהן

ד"ר אסתי כהן מנתח פלסטית מומלצת

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×