fbpx

הגדלת חזה ללא שתל

הגדלת חזה ללא שתל יוצרת סקרנות בקרב יותר ויותר נשים, המעוניינות בהגדלת חזה אך חוששות מהכנסת שתלים לגופן. עבור אותן נשים יש בשורה: ניתן להגדיל שדיים ללא שתל, באמצעות הזרקות שומן הנלקחות מהמטופלת עצמה, בהליך פשוט למדי. הטכניקה של הזרקת שומן מאפשרת מילוי נפחים בגוף, וכוללת גם אפשרות לעיצוב החזה וגם להגדלה שלו.

מהיכן נקבל שומן לצורך הגדלת חזה ללא שתל?

השומן נלקח מאזורים בגוף בהם יש עודף שומן. תהליך לקיחת השומן הוא הליך פשוט למדי, ואינו כרוך בחתכים וצלקות. לתהליך הזה יש יתרון נוסף: אנו פותרים באמצעותו גם את בעיית עודפי השומן; זוהי טכניקה המעצבת שני אזורים בגוף – הגדלת חזה והוצאה של שומן מאזור בו יש עודפי שומן.

הליך שאיבת השומן מבוצע בהרדמה מקומית וטשטוש ואורכו כשעה. אם המטופלת מעוניינת להעניק לשדיים שלה נפחים גדולים יותר, ניתן לחזור על ההליך ולהוסיף נפח לאחר כשישה חודשים עד שנה.

כיצד נקלט השומן?

השומן נקלט באמצעות טכניקת הזרקה של עיבוד התאים הפרדתם מהדם והנוזל. לאחר העיבוד ההזרקה נעשית תוך פיזור מדויק ומטבי של תאים בודדים לתוך הרקמה שאינה רקמת השד עצמו, אלא של העור מסביב לו.

הקליטה של השומן נעשית תוך ריפוי ויצירת כלי דם שמזינים את תאי השומן ושומרים על חיוניותם. נוכל במהלך מילוי השומן לתקן את צורת החזה ולתקן גם הבדלים בגודל בין השדיים (אסימטריה).

למי מתאימה הגדלת החזה ללא שתל

  • מי שמעוניינת בהגדלה מתונה של החזה
  • לנשים הסובלות ממחלות אוטואימוניות, אשר בגללן לא מומלצת הגדלת חזה עם שתלים
  • נשים המעוניינות להוציא שתלי סיליקון ישנים בגלל קרע או התקשות
  • נשים שצורת החזה שלהן מעוותת או שסובלות מאסימטריה של השדיים

יתרונות הגדלת חזה ללא שתל

היתרון העיקרי של הגדלת חזה ללא שתל הוא בקליטת שומן עצמי מגוף המטופלת. יתרון נוסף הוא שהתוצאות נשמרות לטווח ארוך.

חסרונות השיטה

החיסרון המרכזי של השיטה הוא שכ-50% מהשומן המוזרק נספג ואינו נקלט. מסיבה זו אנחנו מזריקים נפחים גדולים יותר מהנפח הרצוי הסופי, כשאנחנו יודעים מראש שאת התוצאות הסופיות נראה רק לאחר מספר חודשים.

הגדלת חזה היברידית

הגדלת חזה היברידית היא שיטה חדשנית להגדלת חזה ושחזור שד. באמצעות שיטה זו ניתן הן לשחזר שדיים לאחר כריתה והן להגדיל שדיים בגופן של נשים רזות בעלות עור דק, המעוניינות בשדיים טבעיים בהן צורת השתל לא נראית.

בהגדלת חזה היברידית מכניסים מותחן רקמות המאפשר להזריק שומן בצורה הדרגתית וכאשר מתקבלת שכבה עבר יותר של השומן, להחליף את המותחן בשתל קטן יותר קבוע.

טכניקה זו יוצרת תוצאה יפהפייה של שד רך וטבעי, עם שכבה עבה יותר של רקמת שומן. זהו שד שנעים למגע ובמקביל בעל צורה עגולה ובולטת.
נשים רבות המעוניינות בהחלפת שתלים ישנים או קרועים יעדיפו שיטה זו על פני השיטות האחרות.
הבטיחות והקלות של הזרקת השומן, לצד העדר החתכים, יצרו ביקוש גדול לטכניקה הזו מצד נשים המעוניינות בהגדלת חזה מינימלית טבעית ורכה, מבלי לסבול מתופעות לוואי, חתכים וסיבוכים.

שאלות נפוצות בהגדלת חזה ללא שתלים

לאיזה גודל חזה ניתן להגיע עם הזרקת שומן?

באמצעות הזרקות שומן לשדיים, ניתן להגדיל את הנפח במידת חזייה אחת בממוצע. בעיקר ניתן לבצע מלאות של השד באזורים מסוימים, כמו למשל בקוטב העליון, או לבצע הרחבת הקפל התת שדי.

מהי כמות השומן שניתן להזריק בפרוצדורה אחת?

הכמות שניתן להזריק תלויה במספר גורמים. גודל השד הקיים קריטי היות ויש צורך בביצוע הזרקה של שומן לתוך נפח קיים, ולצפות שתהיה קליטה מוצלחת שלו. המשתנה המשמעותי ביותר הוא גודל האזור הקולט את השומן. במקרים מסוימים בשדיים קטנים במיוחד, יש צורך בשני הליכים, במרווח של תשעה חודשים, כדי להגיע לגודל רצוי.

האם הניתוח כואב?

אין כלל כאב בניתוח זה, פרט למחושים קלים באזור ממנו נשאב השומן.

מהו זמן ההחלמה?

כשבוע ימים.

האם הניתוח כרוך באשפוז?

לא.

מתי ניתן לחזור לעבודה?

לאחר שבוע ניתן לחזור לעבודה עם מגבלה של משאות כבדים.

האם ניתן לבצע הגדלת חזה נוספת?

הגדלה נוספת שהצלחתה גדולה יותר ניתן לבצע אחרי כתשעה חודשים. ההצלחה הגדולה יותר והנפח הגדול יותר של השומן שנקלט מקורם בנפח של הצד שמקבל – השד שגדל בנפחו. לכן לאחר ההגדלה הראשונה יש יותר מקום להזרקה הנוספת.

האם ניתן לבצע הגדלה ללא שתלים בחזה צנוח?

ניתן לבצע הזרקות שומן בחזה צנוח מעט, ולקבל אפקט מלאות. במקרים של צניחה והתרוקנות משמעותיים יותר, או כאשר הפטמה צנחה מתחת לקפל התת שדי, יהיה צורך גם בהרמה.

האם הניתוח מפריע להנקה?

הזרקת השומן נעשית לא לתוך רקמת השד, לשומן או לשריר ולכן ניתן יהיה להניק.

מה צריך להכין לפני הניתוח?

ההכנות הן כמו לפני כל ניתוח: בדיקות דם ובירור מצב רפואי. בנוסף כדאי להכין גוזיה או חזייה
כחבישה לאחר הניתוח, ומחטב לאזורי השאיבה.

המומחים שלנו להגדלת חזה ללא שתל

ASTRA MEDICAL גאה להעמיד לרשותך את מיטב המנתחים הפלסטיים להגדלת חזה ללא שתל, בראשותה של ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן.

ד"ר בנימינה רוזנברג-הגן

ד"ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מנתחת פלסטית בעלת ניסיון של למעלה מ- 36 שנה בכירורגיה פלסטית, שחזורי שד, ניתוחים אסתטיים, טיפול במלנומה, טיפול בגידולי עור וטיפול בלייזרים רפואיים.

יצירת קשר

השאירו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע מד"ר רוזנברג-הגן