ד"ר רות גייסט

ד”ר רות גייסט הינה רופאה מומחית בגינקולוגיה ומיילדות ורופאה בכירה למעלה מ-30 שנה.

ד”ר גייסט סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית, הדסה, ירושלים והתמחתה בתחום רפואת נשים ויילוד במרכז רפואי שערי צדק בירושלים.

בסיום ההתמחות נסעה לטורונטו, קנדה ל- Hospital for Sick Children להשתלמות בתחום הגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות ובפרמקולוגיה קלינית . עם שובה, עבדה כרופאה בכירה במחלקת נשים ויולדות מרכז רפואי שערי צדק ובהמשך השתלמה בתחום האורוגינקולוגיה וריצפת האגן בבי”ח איכילוב שם הקימה מרפאה לגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות- בתחילה בבי”ח ליס ובהמשך בבי”ח דנה לילדים.

ד”ר גייסט עובדת כיועצת בכירה בתחומי האורוגינקולוגיה, כירורגיה תוך רחמית וגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות בקופ”ח מכבי באזור המרכז.

כיהנה כיו”ר החברה הישראלית לגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות עד 2017 .

חברה בחברה הישראלית לריצפת האגן ואורוגינקולוגיה ובאיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה.

חברת האיגוד האירופי לאורוגינקולוגיה – EUGA

חברת האיגוד הבינלאומי לאורוגינקולוגיה – IUGA

ד”ר גייסט מרצה בתחום הגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות ומלמדת מתמחים ברפואת משפחה ורפואת ילדים בקופה זו ואחרות. מרכזת את נושא הגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות בלימודי המשך באוניברסיטת תל אביב.

בשנים האחרונות החלה להתעניין בתחום הכירורגיה הווגינלית המשקמת.

הניסיון בתחום האורוגינקולוגיה וריצפת האגן נותן את הכלים הנחוצים להכרת האזור הווגינלי על ההפרעות שיכולות להיות בו.

הניסיון העשיר בתחום גינקולוגיה של ילדות ומתבגרות הביא אותה להכרות עם הנושאים שמציקים לנערות ומתבגרות לגבי האזורים האינטימיים שלהן.

באסטרה מדיקל ד”ר גייסט מבצעת ניתוחים להפרעות בריצפת האגן ( צניחות, הידלדלות עם הגיל, הפרעות שליטה על השתן), פלסטיקה של הפות והנרתיק ושיקום קרום הבתולים.

ד”ר גייסט דוגלת בייעוץ יסודי ונרחב לכל מטופלת לגבי האופציות העומדות בפניה, ניתוחיות ולא ניתוחיות.

במתבגרות חשוב לה להדגיש את השונות הטבעית של מבנה אברי המין באוכלוסייה, כך שלא כל שינוי שנתפס בעיני המתבגרת כ”נוראי” הוא אכן פתולוגי ומחייב טיפול.

יחד עם זאת, כל מצוקה של המטופלת, אם מבוססת או לא – מחייבת התייחסות מתוך אמפתיה וחוסר שיפוטיות עם העמדת כל האפשרויות בפני המטופלת. 

יצירת קשר

השאירו עכשיו פרטים לקביעת פגישה או קבלת מידע ונחזור אליכם במהירות:

×