ינואר 13 יום ראשון , 2019 9:55 pm

הגדלת חזה -משחה לצלקות

היי,
אני חודשיים אחרי הגדלת חזה.
בביקורת אצל הרופא הוא לא המליץ לי לשים משחה להעלמת הצלקות, טוען שהן יעברו לבד עם הזמן.
מה מומלץ לעשות? אודה לתשובתך המקצועית והכנה! מרגישה מבולבלת!

ינואר 4 יום שישי , 2019 3:35 pm

שיוף סנטר

שלום ,
בגיל 15 עברתי טיפול אורתדנטי לסדר את מראה הסנטר שלי שהיה מאורך , כיום אני בן 35 עדיין איני מרוצה מהתוצאה ישנו סגר מלא והסנטר במקומו אך עדיין גדול לטעמי ואני מעוניין לקצרו כדי לתת מראה מרובע יותר לפנים , אציין כי הטיפול האורתונדטי עבר בהצלחה רבה וישנו סגר מלא של השיניים ישרות ובמקומן .
מה עלות ניתוח כזה אשמח לדעת ?
זמן החלמה ?
והאם מכבי שלי או הראל מכסים ניתוח מסוג זה ?
תודה והמשך יום טוב

ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן
היי שי
הבעיה היא בעיה אסטתית לכן לא מכוסה עי קופות חולים או חברות ביטוח.
כן אנחנו מבצעים הקטנה של הסנטר גם לאורך וגם לרוחב לפי הצורך
אשמח לעזור
בברכה
דר רוזנברג
1800800806
ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן
רופאה מומחית בתחום הכירורגיה הפלסטית
דצמבר 19 יום רביעי , 2018 8:44 pm

התרוקנות רקמה רכה בפנים

שלום, אני בחור צעיר בגיל 26- ולפני מספר שנים התרוקנה הרקמה הרכה בפנים מסיבה לא ידועה והלחיים פשוט צנחו למטה. (אמנם אני רזה אבל לא ירדתי במשקל, אוכל תזונה בריאה וכו) המנתח שלח ביופסיה ויצא חשד לסקלרודרמה. ביצעתי בדיקה של scl70 ויצא שלילי לכן רופא המשפחה שלל את זה. וכרגע אין הסבר לבעיה. כדי לתקן את העניין ביצעתי מספר הזרקות שומן שלא החזיקו מעמד ולא נתנו תוצאה סבירה(בוצעו 3 הזרקות שומן). לפני חודש וחצי עברתי החדרת שתלי סיליקון קשיחים ללחיים בארה"ב אחרי הרבה ייעוצים(היו מנתחים שהמליצו על midface lift בנוסף לשתלים ואני פחדתי אז סירבתי)- השתלים אמנם לא נראים רע אבל בכל מקרה לא מפצים על אובדן הרקמה הרכה בפנים. לאחר הניתוח המנתח אמר לי שכשהוא פתח כדי להכניס את השתלים הוא ראה שאין בכלל רקמת שומן בפנים. לא נשאר שום שומן. אזור מרכז הפנים שקוע והעור כתוצאה מכך פשוט נופל למטה. המנתח אמר שלדעתו צריך למלא בחומצה הילארונית לאחר חודשיים מהניתוח בסמוך לשתלי הסיליקון ואמר שאין בעיה (לא מדובר בסיליקון נוזלי) , פשוט ביתר סטריליות.
אני עצוב כבר שנים ובעל דימוי עצמי נמוך עקב הבעיה- שנים שאני סובל ממנה, והפנים שלי נראות מבוגרות לגילי. אני באמת תוהה האם יש איזושהו פתרון סביר לכך? (מעבר להוצאות הכספיות הגדולות הנזק הנפשי לי ולמשפחה פשוט עצום ). אשמח לדעת מה את ממליצה. תודה רבה, א.ל

דצמבר 13 יום חמישי , 2018 1:24 am

הרדמה מלאה ניתוח

שלום,
אפשר להגיע לניתוח פלסטי בהרדמה
מלאה לבד ללא מלווה ? ועוד משהו
צריך לישון טוב לילה לפני הניתוח?
אם אני לא ישנה טוב לא יסכימו לנתח אותי?

נובמבר 19 יום שני , 2018 3:23 pm

הסרת שומות- ילד בן 15

שלום רב, לבני בן ה-15 מספר שומות (מסוג נבוס) בפנים בגדלים שונים. חלקם בולטות וחלקן לא. רופא העור אבחן כי הן אינן ממאירות אך הן מפריעות אסטטטית. האם יש אפשרות לבצע טיפול שאינו חיתוך באמצעות סכין להפחתת צלקות. האם יש לכם היכרות עם micro-non ablative fractional laser technology של איקון פלמור?
אודה להתייחסותכן.
יובל

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה