ספטמבר 8 יום ראשון , 2019 12:59 pm

סינדקטיליה

שלום
יש לי תינוק בן חודש ושבוע ופתאום גילינו ששתי אצבעות ברגליים (שתיהן) מחוברות מעט.
מדובר באצבעות אבצע ואמה, השניה והשלישית.
היינו רוצים לדעת האם יש דרך לטפל בזה? האם ניתן ללא ניתוח?
בקופ"ח אמרו שזה לא משהו שפוגע בתפקוד ולכן לא כדאי לעשות כלום.
חשוב לנו שאסטטית יראה רגיל כדי שלא יהיה ללעג.
אשמח לתגובה
תודה מראש

יולי 28 יום שלישי , 2015 12:32 pm

ניתוח לאחר מום מולד

אני בת 19 נולדתי עם פציאליס ,לפני כחודשיים -שלוש עברתי ניתוח בבוסטון ושילמתי סכומי עתק, כיום החיוך בכלל עוד לא עובד מה שכן היה לפני הניתוח אבל הבעיות המרכזיות הם שבגלל השתלת השריר הגדול זה נראה כאילו השתילו אבנים בלחי ובצוואר וזה נראה לא טוב, וכן הם עשו לי את הקו שבין האף לפה בצורה מוגזמת מאד ויחד עם הלחי המלאה בשריר זה יוצר מראה מפחיד למדי ,האם ניתן לתקן זאת והאם כדאי וכן עד מתי כדאי לחכות עם ניתוח האף שאני רוצה לעבור אצלך

פברואר 15 יום ראשון , 2015 1:50 am

בירור אפשרות למום מולד

שלום,
נולדתי עם אצבעות רגליים נורא שונות- האצבע השנייה מהסוף (קמיצה) יותר קטנה מהזרת. הדבר מפריע לי מבחינה אסתטית' יש מה לעשות בעניין?

דצמבר 25 יום חמישי , 2014 10:28 pm

ניתוח לכריתת פטמות

שלום, אני בן 24.
כשהייתי ילד לא היה נראית בעיה כלשהי בפטמות, אבל כשהגעתי לגיל ההתבגרות הפטמות גדלו לצורה בולטת (כמו שתי שומות) ונוצרת צורה יחסית ארוכה, שגורמת לי להרגיש אי נוחות.
רציתי לדעת אם ישנו דבר כזה כריתה, או עיצוב, או כל ניתוח לשינוי המצב הקיים, ועד כמה הוא מסובך ויקר. אשמח לתשובה
תודה רבה.

אפריל 19 יום שישי , 2013 2:55 pm

טיפול במום מולד

אני בהריון,שבוע 18,בסקירת מערכות הרופא הודיע לי שיד שמאל של העוברית קצרה באורכה כמעט בחצי מיד ימין,האמה בגודל קרוב לתקין והרדיוס קצר ועקום.האם ניתן לטפל דרך ניתוחים בבעיה זו לאחר לידת העוברית ?

דצמבר 6 יום חמישי , 2012 8:11 pm

כתם לידה

שלום רב,
יש לי כתם לידה בקוטר של 5 ס"מ בערך על הירך . הכתם שעיר יותר משאר הירך בד"כ אני מגלחת את השיער אבל אני רוצה להתחיל טיפול בלייזר האם זה מסוכן ? האם אפשר להסיר כתם לידה כהה מאוד ושעיר ?

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה