ישנן דעות רבות בתחום ניתוחי היופי והאסתטיקה ולפיהן ניתוח אף היה סוג הניתוח הראשון שהפך לנפוץ והיה המוביל מבין שאר סוגי הניתוחים. ניתוח זה עשוי להוות עבור אנשים רבים הצלה של ממש כאשר הם חשים שאינם מרוצים מצורת האף שלהם, מהגודל שלו או מהפרופורציה (או חוסר הפרופורציה) של האף במכלול השלם של הפנים שלהם. אנשים אלה יכולים כיום לבצע ניתוח על מנת לשפר את המראה של הפנים שלהם ולהרגיש הרבה יותר טוב עם עצמם, הביטחון העצמי שלהם יעלה והם ירגישו בנוח בכל אשר יפנו.
מי ששוקל או מתלבט האם לבצע ניתוח אף או לא, מוזמן להגיע אל המרכז לכירורגיה פלסטית, אשר הוקם בשנת 1996 על ידי ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן, רופאה מומחית בעלת שם עולמי בתחום של כירורגיה פלסטית. במרכז זה מבוצעים כל סוגי הניתוחים הפלסטיים על ידי צוות רפואי מוסמך, מיומן ומומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית. כאשר תגיעו אל המרכז תרגישו מיד שאתם בידיים טובות, של מומחים בתחומם ותקבלו תשובות לכל השאלות, התהיות וההתלבטויות שעדיין יקוננו בכם.

ניתוח אף במרכז לכירורגיה פלסטית

למה לבצע ניתוח אף במרכז לכירורגיה פלסטית?

ישנם כמה וכמה היתרונות לביצוע הניתוח במרכז של ד"ר רוזנברג הגן. בשל המוניטין שצברה ושמה אשר הולך לפניה, אתם יכולים להיות בטוחים שבמרכז מועסקים אנשי צוות רפואי מן השורה הראשונה, הן בכל מה שקשור לניתוח אף והן בנוגע לכל סוג אחר של ניתוח או טיפול שבו אתם חפצים. המרכז מצויד במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר אשר מהווה את המילה האחרונה בתחום. באמצעות תוכנות וידאו פורצות דרך ומשוכללות תוכלו לבצע הדמיה של הגוף שלכם לפני ואחרי הניתוח על מנת לקבל החלטה נכונה ומושכלת באשר לכדאיות ביצוע הניתוח.
הצוות הרפואי במרכז הינו רגיש, סבלני ואכפתי על מנת לנהוג ברגישות המירבית כלפי כל מי שעובר ניתוח אף או ניתוח מסוג אחר. אנשי הצוות מתעדכנים מפעם לפעם בכל החידושים המתרחשים בתחום על מנת להישאר תמיד מעודכנים בכל הטכנולוגיות והפיתוחים האחרונים על מנת שהלקוחות יקבלו את השירות הרפואי הטוב ביותר האפשרי.

יוני 6 יום שני , 2016 2:19 pm

ניתוח אף

לצורך העניין אפשר לקצר את האף נאמר לדוגמא 2 סנטים ל-1 ואם אפשר בחיפה

מרץ 23 יום שני , 2015 3:21 pm

ניתוח אף

אני מעוניינת לדעת מי הרופאים שמנתים
ניתוח אף אסטתי

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה