במרכזנו ניתן לקבל  מגוון של טיפולי לייזר חדשניים הנערכים על ידי צוות ותיק ומיומן ובאמצעות מכשור הלייזר המתקדם ביותר בארץ ובעולם.

טכנולוגיית הלייזר החדישה מאפשרת דיוק מרבי, רמת בטיחות גבוהה, קיצור משך זמן הטיפול וכמות טיפולים קטנה . חשוב לדעת כי  הטיפולים נטולי כאב ומתאימים לכל סוגי וצבעי העור.

טיפולי לייזר-סוגי טיפולים

המרכז לכירורגיה פלסטית מוביל את תחום טיפולי הלייזר בארץ בטיפולים כגון :

 טיפולי fractional – אנטי אייג'ינג ,טיפול בפימנטציה וטיפול בצלקות אקנה

מכשיר הפרקשיונל 1540, נותן צריבות מיקרוסקופיות עדינות המאפשרות סוג של קילוף של העור ללא צורך בשהייה ממושכת בבית . לאורך זמן  נראתה כאינדיקציה המרשימה ביותר לקילוף, בנוסף לטיפול בקמטים ופיגמנטציה מכשיר הפרקשיונל  יעיל ביותר לטיפול בצלקות וחטטים של אקנה . תמונה אחת שווה אלף מילים.

טיפולי לייזר עם הטובים ביותר

כל טיפולי הלייזר במרכז מבוצעים על ידי רופאים מומחים ואחיות מוסמכות בעלות ניסיון רב והשימוש במכשיר הלייזר של חברת פלומר אשר מבטיח טיפול מיטבי.

הצוות הרפואי, בראשות ד"ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מודע היטב לצרכי המטופל וערוך לתת טיפול איכותי, בטיחותי עם יחס ואישי ובדיסקרטיות מלאה. למעט הסרת משקפיים בלייזר, המרכז לכירורגיה פלסטית מעניק ללקוחותיו את טיפולי הלייזר הרפואיים האיכותיים בישראל. 

טיפול בפיגמנטציה

צבע עורנו נקבע ע"י מלנין, הנמצא בשכבת העור העליונה-האפידרמיס בתוך תאים הנקראים מלנוציטים. המלנוציטים מפוזרים על פני הגוף באופן אחיד פרט לנקודות החן. במקומות אלה נמצאים צברים של מלנוציטים. מספר המלנוציטים הוא פחות או יותר שווה בין כל בני האדם אך כמות המלנין הנוצרת במלנוציטים שונה מאוד מאדם לאדם והיא …
להמשך...

אנטי-אייג'ינג

לאחרונה אנו ערים להתפתחותו המהירה של ענף ה"אנטי-אייג'ינג" ברפואה הכללית ותרומתו לשיפור איכות החיים. אנטיאייג'ינג כולל תזונה נכונה ,ספורט וטיפולים הורמונלים משלימים HRT. ייעוץ והפניה ליועצים המתאימים (לנשים ולגברים ) בנושאים כגון  דיאטה ושינוי אורח חיים ,יעוץ רפואי לגבי טיפולים הורמונלים  ברפואה הטיבעונית וגם ברפואה הקונבנציונאלית נעשים דרך מרפאתנו כחלק מהשרות. להזדקנות העור שני …
להמשך...

טיפולי Fractional

המענה ל…כתמי גיל ,כתמי שמש, קמטים, צלקות אקנה, צלקות שונות ולירידה באיכות העור . כבר בגילאי 30-40 מופיעים סימני הזדקנות העור הראשונים אשר באים לידי ביטוי  בצורה של כתמי גיל, קמטים וקימטוטים עדינים ומראה עור רפה ופחות אלסטי, היוצר הבעת פנים עייפה וזקנה. הדור הבא של טיפולי הלייזר כבר כאן!  כיום ביכולתו להתמודד …
להמשך...