אפריל 8 יום שלישי , 2014 11:55 am

טיפול בשיטת מייסלס

אני בת 67 ,עור פני במצב די טוב, אך יש לי קמטים מעל השפה העליונה שמאוד מפריעים לי, האם השיטה הנ"ל יכולה לעזור ?

מרץ 24 יום שני , 2014 7:09 pm

מיי סלס הזרקות

שלום שמי בתי.בת 63.שאלתי אותך בזמנו על קרם סרום של תאי גזעלומינס גנס.ולא המלצת לי ובכנות.אכן צדקת.קניתי,וכלום לא עזר.ניראה לי עבודה בעינים אמיתית..חבל על הכסף.לכן אני מתעניינת במיי סלס להזרקה בקו לסת,מעל הלחיים.בעפעפים וצוואר.אני פוחדת מניתוחים.ורתיתי שתעני לי גם הפעם בכנות.האם באמת רואים שינוי משמעותי אחרי מס,הזרקות?ומה מחיר של כל מזרק.שסך הכל החומר ממני,.ואם הזרקות על מה שפירתתי יכול להחליף נתוח הרמת צואר ואפעפים..או יותר יפה יוצא מאשר חומצה הילרונית?[שעשיתי בעבר].תודה מראש.בתי

נובמבר 11 יום שני , 2013 1:48 pm

התאמה ומחיר טיפולי מייסלס

הי,

אני בת 44. עורי נראה טוב מאד יחסית לגילי, אך יש לי שקיות מתחת לעיניים, מעט צניחה באזור הצואר והפה. האם טיפול מייסלס יכול לעזור לי להתחדש בעור הפנים? האם הוא משפיע גם על מראהו הכללי של העור (הכוונה ל"זהר"| והחיות שלו)?
האם תוכלי בבקשה לנקוב בעלויות הטיפול?
האם לאחר הטיפול יש מגבלות תפקודיות ו/או אסתטיות?

תודה רבה!
אורית

אוקטובר 9 יום רביעי , 2013 1:04 pm

נפילת החלק התחתון של הפנים

אני בת 64 ויש לי נפילה של החלק התחתון של הפנים – לסת וצוואר האם הטיפול הזה יכול לשפר? לתקן?

מאי 22 יום רביעי , 2013 12:51 am

מייסלס

ד"ר רוזנברג שלום,
אני בת 34 ולאחרונה איבדתי משקל רב בגלל תקופה ארוכה של לחצים נפשים.. כתוצאה מכך איבדתי את הנפח בפנים בעיקר באזור העפעפיים ונראה כי מרכז הפנים שלי נוטה טיפה יותר למטה (לחיים וצידי הפה).
רציתי לדעת בבקשה אם מייסלס יכול להתאים לי למלא בחזרה את אזור העפעפיים וכן האם יהייה זה נכון לטפל גם בנפילת מרכז הפנים באותה שיטה או שלחילופין התוצאה תהייה יותר טבעית ויפה בניתוח להרמת מרכז הפנים?
בתודה מראש

מאי 13 יום שני , 2013 4:21 pm

לכמה זמן מחזיק הזריקה

היי.שמי בתי ,בת 63.מעניין אותי זריקת הגזע.יש גם סרום מתאי גזע למרוח על הפנים.אם זה אותום התוצאות?וכמה עולה מזרק .כמה סיסי במזרק?ולכמה זמן מחזיק?תודה.טל 0503436665

מרץ 5 יום שלישי , 2013 7:15 pm

שיטת My Cells

שלום רב,
האם לשיטת My Cells יש חיסרונות ואיך אפשר לקבל מחיר לטיפול זה.
תודה על האפשרות לפנות דרך האתר.
בכבוד רב,
לובה

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה