פריצת דרך מדעית המגייסת מנגנונים טבעיים שקיימים בגוף למטרת חידוש הנעורים rejuvenation של עור הפנים – שיטת ®MyCells להצערת עור הפנים  .

הצערת עור הפנים-כיצד פועלת השיטה?

®MyCells מגייסת תאים מסוגים שונים שמקורם בדם המטופל/ת עצמו/ה, המסוגלים לגרום לתהליך של התחדשות העור והרקמות שמתחתיו. תאים אלו נמצאים במרכיב (פרקציה) של הדם, המכיל פלסמה עשירה בטסיות הנקראת PRP (Platelet Rich Plasma).

PRP היא פלסמה המועשרת בטסיות דם, תאי גזע ופקטורי גידול. התאים שנמצאים בפלסמה יעודדו במקום ההזרקה התחדשות וצמיחה של השכבות התת-עוריות, תוך כדי יצירת קולגן חדש. תהליך זה יביא לתוצאה ארוכת טווח של יצירת רקמה חדשה והתחדשות עור הפנים.

®MyCells היא שיטה המבוססת על תהליך טבעי המתקיים בגוף. לפיכך האפקט של התחדשות הנעורים, מילוי הקמטים והבאת עור הפנים למראהו ולמוצקותו כמו לפני שנים הינו תהליך שנמשך מספר חודשים. בתהליך זה משתתפים התאים של המטופל/ת עצמו/ה, ללא חומרים זרים או חיצוניים ; עור הפנים חוזר ומתמלא באותם תאים ומרכיבים שאבדו עקב פגעי הזמן והסביבה.

התאים של המטופל/ת הם שמשחזרים את הרקמות התת-עוריות, ומשיבים את מראה הפנים שהיה לפני שנים תוך מספר חודשים. ולזה כדאי לחכות!

הצערת עור הפנים-תוצאות ארוכות טווח:

תוצאות של מאות הזרקות שנעשו בבריטניה, צרפת ויפן, מראות כי 1-3 הזרקות עוקבות שנערכו בהפרשים של בין חודש לחודשיים, יביאו את העור להתחדשות (rejuvenation). בהמשך, הזרקה של פעם בשנה/שנה וחצי תשמור על אפקט זה לאורך זמן.

הצערת עור הפנים-יתרונות

  • ®MyCells היא השיטה היחידה המאפשרת תהליכי צמיחה, גדילה ותיקון עצמי של רקמות הפנים, העפעפיים והצוואר.
  • ®MyCells היא השיטה היחידה העושה שימוש בתאים שמקורם במטופל/ת עצמו/ה (אוטולוגיים), לכן – בטיחות השימוש גבוהה, ללא סיכון לרעילות, דחייה או העברת מחלות, ללא חומרים שמקורם בבעלי חיים ועם תופעות אלרגיות נדירות ביותר.
  • ®MyCells הוא החומר היחידי הניתן להזרקה בטוחה באזורים שמסביב העיניים והצוואר

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה