טיפולי אסתטיקה בפיקוח רפואי מלא

בשלבים הראשונים של הזדקנות הפנים ניתן להשיג שיפור משמעותי ללא ניתוח.

מטרת טיפולי האסטתיקה היא להצעיר את הפנים באמצעות משחות רפואיות בבית  וגם בטיפולים יותר דרסטיים כמו הזרקות ומילוי הפנים ואף קילופי עור באמצעות חומרים כימיים או באמצעות לייזר. קיימת גם האפשרות להזרקות של טסיות MY CELLS לעדוד וחידוש העור.

השילוב וההערכה הנכונה של הטכניקות השונות המותאמות לכל מצב פרטני יתנו את התוצאה הנכונה והטובה ביותר לכל מטופל/ת.

אסטרה מדיקל מוכרת ומובילה בתחום טיפולי האסתטיקה ומשתתף מזה שנים רבות בהדרכת רופאים וצוותים רפואיים מהארץ ומחו"ל בביצוע הטיפולים האסתטיים השונים.

כל הטיפולים מבוצעים עם מכשור ותכשירים מהמתקדמים בעולם, אשר מאפשרים לכל מטופל/ת  להגיע לתוצאות הטובות ביותר ברמת סיכון מינימאלית.

הצוות הרפואי, בראשות ד"ר ביאנקה רוזנברג-הגן, מקפיד להתייחס למכלול הצרכים של כל מטופל, ולהתאים  את הטיפול הנכון ביותר עבורו. כל טיפולי האסתטיקה במרכז מבוצעים בפיקוח רפואי מלא, ביחס אישי ודיסקרטיות מלאה .

אסטרה מדיקל גאה להוביל את ענף הניתוחים הפלסטיים בישראל, עם צוות מנתחים פלסטיים מומלצים לניתוחים השונים.

היתרון ברפואת עור אסתטית

״היתרון ברפואת עור אסתטית הוא שהיא מוצאת פתרונות למצבים שלא ניתן לפתור במסגרת רפואת העור המה שנקרא קלאסית ומסורתית. לא לכל כתם יש משחה שעוזרת ולא לכל קמט יש פתרון במסגרת רפואת העור הרגילה ואני מוצאת שברפואת עור אסתטית אנחנו יכולים הרבה פעמים להציע פתרונות שבהחלט ישפרו את מראה העור.״

שיטת ®MyCells

פריצת דרך מדעית המגייסת מנגנונים טבעיים שקיימים בגוף למטרת חידוש הנעורים rejuvenation של עור הפנים - שיטת ®MyCells להצערת עור הפנים.
להמשך...

טיפול בפיגמנטציה

מהי פיגמנטציה? אילו סוגי הפרעות קיימות? ואיזה טיפולים אסטרה מדיקל מציעים לכם עבור טיפול בפיגמנטציה? הכל בעמוד הבא
להמשך...

קילופי עור PEELING

קילוף עור או פילינג היא אחת מהשיטות לשיפור איכות העור, העור יכול להפגע בגלל תהליכים שונים. פרוצדורת קילופי העור תגרום לשיפור משמעותי באיכות של מראה העור, לשיפור כתמים, קמטוטים והצערת העור.
להמשך...

אנטי-אייג'ינג

בשנים האחרונות ענף האנטיאייג'ינג נכנס לחיינו, תחום זה נוגע באיכות חיינו ובשינוי אורח החיים שלנו. ניתן לראות את התפתחותו המהירה של ענף האנטי אייגג'ינג ברפואה הכללית ואת תרומתו לשיפור איכות החיים.
להמשך...

טיפולי Fractional

סימני ההזקנות הראשונים על העור מופיעים כבר בגילאי 30 - 40, לכן אסטרה מדיקל שמחים להכיר לכם את המהפכה החדשה בעולם של טיפולןי הלייזר הרפואי - FRACTIONAL. טיפול זה נותן מענה לקמטים, כתמי שמש, כתמי גיל, צלקות אקנה ועוד..
להמשך...

הזרקת בוטוקס

טיפולי בוטוקס הינם טיפולים אסתטיים, תהליך זה מבוצע בהזרקה ואינו כרוך בהליך כירורגי. בשנים האחרונות הזרות הבוטוקס הפכו לאחת מהפרוצדורות השכיחות ביותר בעולם, אך לא כולם מודעים לעובדה שאת ההזרקות יש להתאים לאזורים מוגבלים בפנים...
להמשך...

צלקות אקנה

אקנה - מדובר באחת מהתופעות השכיחות בקרב מתבגרים. אך מה ניתן לעשות כשאר הפצעונים משאירים אחריהם צלקות? בשנים עברו בשביל להפטר מהצלקות אקנה הייתם צריכים לעבור תהליך שבוצע בחדר ניתוח. אסטרה מדיקל גאה להציג לכם את הטיפול החדש לטיפול בצלקות אקנה.
להמשך...

העלמת קמטים

כיום ניתן להשיב את מראה הנעורים מבלי לעבור בחדרי ניתוח. בשנים האחרונות חומרי המילוי וההזרקה השתפרו משמעותית וכיום הם בעלי עמידות גבוהה. הגורם המשמועתי לקבלת מראה טבעי הינו מימנות ההזרקה והבחירה של החומרים.
להמשך...

לייזר co2

אסטרה מדיקל מתרגשת להציג לכם את הבשורה האחרונה בתחום של הטיפולים האסתטיים להצערת העור ללא ניתוח! מדבור בשילוב מנצח של לייזר co2 וגלי רדיו.
להמשך...